Cannabis sorte

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
378
1.882
143
konoplju u RH smiju saditi, i to industrijsku, samo poljoprivrednici upisani u upisnik polj. djelatnosti, za to se mislim dobiva dozvola, kod mene u slavoniji nerijetko pacovi ruju po poljima i oko polja industrijske, neznam zašto i nezanima me ali ruju...
konoplja je zabranjena u nas i amen, skrivaj se ko i svi inaće ćeš na teži način naučiti da je najbolje biti sam u svom svijetu...
sretno
Tako je, a da dobijes dozvolu trebas izvaditi 100 papira i cekati. Ja sam takoder it slavonije i znam kad je moj susjed moro ici vaditi papire, izvadio je milion papira ukljucujuci i potvrdu o nekaznjavanju i na kraju nije mogo dobiti dozvolu radi dosjea.. tesko je, gledaju na nju kao da je nuklearno oruzje

• Sviđa mi se
Reactions: .i.
30.10.2013
69
43
18
Mmmda. Upoznat sam sa regualcijom i uvjetima za uzgoj industrijalke. Ovo pitanje je bilo malo
Fleksibilnije postavljeno, nije tražen odgovor da se nemoze zbog zakona. Isao sam za tim da ako nečija baka ili djed posade veći vrt i rade se blesavi, thc-a nema, pa za sta ce bit kažnjeni? Za proizvodnju “industrijalke” bez opg-a otvorenog ili dobivenih dozvola? I oni to ne prerađuju dalje, prema tome opg im netreba. A sto se tice zakona, propisa i regulativa s time sam upoznat a i da se nac na google-u. Mislio sam malo brainstormat ideju ali ok. Anyway hvala na odgovorima.

Edit: neznam kako Editat post. Samo sam htio dodati da i jedan hr. Head shop ima
U ponudi cbd cvijet sa 0,2%thc-a i 4% cbd-a. Isto ilegalno na prvu, ili bar puno problema. Ali mozda i nije.

Easygoer

Aktivan Član
04.05.2015
95
312
53
39
Ako neko prijavi (što, jelte, uglavnom i bude slučaj) murija dođe i počupaju, a testiranje na količinu thca košta pa to naplate onom čija je zemlja/zasad, uz već neku eventualnu kaznu za sadnju bez dozvole ako tako nešto postoji. I mene zanima sadnja domaćih sorti, za cbd, izdvojio sam već nekoliko masnih fenotipova. Potpuna dubioza to ograničenje na hektar i više. Meni treba dvadesetak biljaka, tako da ću da radim gerilu na proleće negde uz Moravu, bez neke posebne nege sem čupanja mužjaka.

30.10.2013
69
43
18
Tak headshop sto
Prodaje suhi cvijet- pise u deklaraciji- industrijska konoplja, EU certifikat sjemena, znaci proslo
SVe provjere placen porez registrirano pod industrijalku.

Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: [email protected]
30.10.2013
69
43
18
Update: ima kvaka. Uvoz je vjerojatno u sivoj zoni i prolazi ali uzgoj nejde, iz razloga sto RH dopusta sadnju samo sorti sa popisa, a to su sve muške( taj dio pretpostavljam nisam trazio
Certifikate). Dakle moj Ke zaključak legalno preko opg-a ne ali ovako u vrtu za hrabre pionire ustanka mozda da. Nema temelja za kaznenu prijavu. Mozda bi gospodin koji je rekao da pruža pravne savjete mogao nesto detaljnije rec.

27.01.2016
38
31
18
55
Sorte sa popisa nisu sve muške, nonsens. Ograničenje uzgoja industrijske konoplje u RH je taj što možeš proizvoditi smo sjeme. Stabljiku i lišće moraš uništiti.

Poslednja izmena od urednika: