Cannabis sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Kakva su iskustva sa Critical Cure-om od Barny-ja?

Mislim se to ili Critical Mass od seedsmana...

Znaći tražim 5-8 thc, visok CBD, da je slatko i heavy indika stoned fizučki za laku noc....
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Blue dream i na konju si,letis,sve znas;):let::sun2:
Nije ni čudno što je ta sorta toliko popularna postala, dok sam u Barci bio ove godine, svaki shop prodaje tu sortu..
Više ju nisam očima mogao vidjet.. :D @hazeri jesi probao onu mint sortu od girl scout cookies? Ako ti je blue drea predobar, isprobaj i ovu sortu, nećeš se pokajati 1000% :)
Imao sam priliku ju probati, i oduševljen sam bio..
https://www.leafly.com/hybrid/thin-mint
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
ja ganjam vec 2.5 godine originalnu genetiku od ove sorte.. ali ne bi ju nasao da si pita..
http://de.seedfinder.eu/strain-info/Original_Swiss_Erdbeerli/Alpine-Seeds/
miris: isto kao kad stojiš u sred plantaže jagoda.. znači neopisivo.. stvarno
okus: vuče isto jako na jagode i malo na citrus
high: defualt sativa.. veoma potentan..
što se growinga tiče, 2014 sam ju growao jednom u outdooru, slučajno došao do sjemena.. veoma lahka za growati bila, i baš nikakvih problema nisam imao..
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
pa imas od ghs, white strowberry skunk, to ti je ta genetika, imao ga ja i dobar je, stvarno mirisi :D ali mi nije zavrsio do kraja, morao da ga oberem 10ak dana ranije, odlican je bio u hash oil, jos uvek imam onaj moj mundast od njega, ali se smanjilo do zla boga :(
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420Florist

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
E to to decki, hvala vam :D
cuo sam za ovu arjanovu strawberry haze sortu.. ali. dvoumio sam se.. mada jesam do sad arjans hejz 2 sadio, i inace volim tu genetiku od strain huntersa.. vidjet cu sljedece godine da malo njih opletem..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jaime88

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
292
757
93
35
ima i strawberry blue od world of seeds je odlična

E to to decki, hvala vam :D
cuo sam za ovu arjanovu strawberry haze sortu.. ali. dvoumio sam se.. mada jesam do sad arjans hejz 2 sadio, i inace volim tu genetiku od strain huntersa.. vidjet cu sljedece godine da malo njih opletem..

kakav je arijans haze#2 i koliko cvijeta, a strawbery haze je afrodizijak
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: waynejohn

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
jedno je afghan x skunk, drugo je skunk x afghan (ak se dobro sjecam, @PowerSeed me jednom naucio da na prvo mjesto ide mama a drugo tata.)
... s time da je mazar f1. i jos moras uzet u obzir da ima razlicitih fenotipova i samo o breederu ovisi koju ce odabrat. npr exodus cheese je po genetici skunk#1 ali drugaciji fenotip koji je razliciti od sk#1 fenotipa. imas more takvih slucajeva gdje imas istu genetiku a razlicite "biljke".
 

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
831
4.381
163
Thiaoouba Prophecy
Aha hvala @Stipe pošto piše u genetici Afgani x skunk#1 pa ono što da ne imat sjemena i od mazar da se ne kupuje al ipak ništa...


Purple Mazar regular mislim da daje 70gr eh našao sam od drugog proizvodžača isto Purple mazar Al samo fem i daje mislim više od 100gr pa sam konto od ovog regular mazar uzet polen i opršit ovog fem p. Mazar pa pokušati povećati yield

Jel ko radi tako nešto pa da imam regular upitanju su automatici?
 
13.06.2011
39
97
18
41
Zdravo društvo, da li neko ima iskustva sa White Widow? Nasao sam je u prvom postu u nekoliko podela ali me zanima vaše iskustvo.... :) Eno je iznikla pre par dana.... ;)
 
30.10.2013
60
51
18
Pozdrav svima. Neznam dali je dobra tema pa ako sam fulao nek moderatori premjeste. Prodaju se sjemenke na netu koje po deklaraciji imaju ispod 1%thc-a i x%cbd-a. Mene zanima smijem li posaditi polje toga? Naizgled mi zvuci legalno. Koliko znam u SLO se moze kupiti vrh legalno, ispod 2%thc-a i x%cbd-a.
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
konoplju u RH smiju saditi, i to industrijsku, samo poljoprivrednici upisani u upisnik polj. djelatnosti, za to se mislim dobiva dozvola, kod mene u slavoniji nerijetko pacovi ruju po poljima i oko polja industrijske, neznam zašto i nezanima me ali ruju...
konoplja je zabranjena u nas i amen, skrivaj se ko i svi inaće ćeš na teži način naučiti da je najbolje biti sam u svom svijetu...
sretno