Cannabis - vrste

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
mislim da ti je sa ovim odnosom genetike sve rekao. prva ima jedan dio sative u sebi i time je drugačija, sigurno da nije isti efekt. ova koja ima sative u sebi bi te u nekim prilikama mogla bacit na smijanje da se udaviš, a druga pošto je čista indica zabija i lijepi za podlogu...
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
hvala,sta nebi trebala onda duze cvjetat od druge?posto ima sative,bez obzira sto je AF...sto se tice smijalice i AF blueberry je indica pa vuce na high?

uostalom,moze neki link gdje mogu vidjet da ima udijela sative?iskreno,mislim da uopce nema sative u sebi ili barem ja nisam nigdje nasao a trazim zadnja dva dana.npr.kao sto kaze 100%indica Pakistan Ryder AKA Pakistan Valley Feminised Automatic
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....svaki AF ima udio ruderalisa u sebi a on ti je podvrsta sative......da bas cudno, vidim da pise pure indica, samo nekuzim kak kad je crossan sa ruderalisom koji je podvrsta sative......

....pricekajmo doktora PowerSeed-a da iznese svoje misljenje....

EDIT-sad sam malo bolje bacio pogled i afgan ti je cros indica/ruderalis a pakistanac je vec cros indica/sativa krizana sa ruderalisom tako da po nekoj logici bi afgan trebao vise pucat na stoned jer ima manje sative u sebi a pakistanac bi mogao bit jedan jako lijepo izbalansiran hybrid sa vecim postotkom sative.....

.....nadam se da je malo jasnije.....
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
Hvala,znaci pakistan mi zvuci ko bolji izbor...jednako dugo cvjetaju s tim da pakistanac ima i taj pretpostavljam energy high?definitivno pakistan :lock:


p.s.ispricavam se biglu na svom preseravanju,inace sam u zivotu veliki serator al bar sutim kad nemam sta za rec(znam da si samo htio pomoc al ubuduce do kraja procitaj pitanje prije nego sto krenes odg.) peace:hippy:
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......to ti je sve relativno......evo samo moj primjer.....Blueberry (80% indica 20% sativa).....pucao je totalno na high, nisam mogao bit miran na njemu, tjera te radit nesto, pricas ko navijen i slicno.....

...a sad Auto Wembley (60% indica 20% sativa 20% ruderalis) ovo malo sto sam probao totalno fino izbalansirano, ima svega al malo vise vuce na stoned.....taman nekak kak su rekli indica/sativa 60/40.....

......tak da ono, iz mojeg iskustva.....malo sative a lupalo na high i drugi put vise sative a vuce na stoned......

....sve je relativno.....bilo koju sortu da uzmes neces pogrijesit......daj joj uvjete i puno ljubavi i vratit ce trostruko........a kad probas svoj grass udio sativa/indica ce ti igrat najmanji problem.....sretno....
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ajd, kad me Ivach proziva ;) mada nema tu bas puno sta da kazem. tako je to kada dve drzave dele jednu planinu :) koliko sam ja ispratio pricu o ta dva staina nekih velikih razlika tu nema, oba u osnovi imaju jaku indicu koja je ukrstena sa ruderalisom (samo sto se pakistanski landrace zove Pakistan Velley, a afganistanski Afghan Kush) i sad posto tradicionalno jedni imaju jedan a drugi drugi landrace (???) onda i dva straina koja su prakticno isto, licno verujam da niko sa foruma ne bi uocio razlike kada bi probao jedan pa drugi. ako bas tragate za razlikama trazite ih izmedju Pakistan Valley i Afghan Kush.
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
hahah koja slucajnost ..blubachi su pri kraju 4.tjedna cvjetanja(3.komada),wembley(1.komad) jutros sjemenka proklijala,sutra ide u zemlju i kako stvari stoje pakistanci dolaze kad blubachi odu:b_hop: ...stavit cu do kraja vikenda blubache u galeriju da nebi bilo da izmisljam(prvi grow,nisam htio dnevnik otvarat al zato cu kad krenu pakistanci).

samo da te pitam vezano za wembley...citao sam u opisu da je pametno podvezat grane za stabiljku da lakse podnosie tezinu cvjetova,vidio sam u tvom dnevniku da to nije bio slucaj(odlicno izgledaju,same pohvale) sto bi znacilo da nije striktno odredjeno to podvezivanje?mozda malo glupo zvuci pitanje al nisam bas za tu tehniku podvezivanja za stabiljku kad vidim tvoje wemblije kako svaka zasebna grana izgleda kao glavni vrh(fino upotpunjen :hehe:)
 

punoglavac

Aktivan Član
04.08.2009
51
0
0
41
koju mi preporucujete biljku da je autoflover npr. neki lowrider hi potent,big yeld,za outdoor,samo ne ono malo kao sladoled
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
@punoglavac

probaj proguglat malo "think different"... ako me kuzis, pronaci ces ono na sto te zelim uputit.... ali nesmijem izravno radi respecta prema nasem sponzoru... ;)
 

punoglavac

Aktivan Član
04.08.2009
51
0
0
41
i narucio sam preko sponzora,nirv.short rider,i sjaaman ingemars punch i malo kolorita sjaaman purple widow.nisam puno razmisljao i ovo narucih pa sta bude.kakve su jeli neko probao
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
nakon poduzeg mozganja napokon se odlucio koji AF za outdoor...Auto Mazar,pa ako netko ima iskustva ili zna nesto vise o samom strainu molio bi ga da to podijeli :sun2: bio bi vrlo zahvalan

prvi put se upustam u outdoor i to sa automatici sto zbog paranoje,sto zbog brzine...znam da uobicajeno pise 10 tjedana od klijanja za automatike(autoBlueberry je nekih 12 tjedana bio a autoWembley je kojih 10-tak dana prije) al sam procitao za autoMazar da treba do 100 dana pa me zanima jer to neki maximum ili optimalno kao sto pise 10weeks za ostale automatike?hvala

evo clanak koji je presudio u odabiru:vb_devil: New Auto Mazar world record. 350g harvest from single plant. Here is the grow diary. | Dutch Passion
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
ma taj seymour je nenormalan... jesi vidio njegov dnevnik sa Think Different? 356 grama iz jedne biljke...