Cannabis - vrste

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.03.2012
5
0
0
46
Pa to je običan Spice ili kako li se već ovdje zove.A "sintetička marihuana" zvuči kao Bog zna kakva hemija ili tako nešto.Manipulatori...
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Treba mi najveca moguca dostupna vrsta vure za outdoor. Nije gerila, nego outdoor domaci, znaci hocu veliku biljku da susjedi misle da je drvo a ne vutra.
Htio sam uzeti Spontanicu ali ima li koja jos veca a iste ili bolje kvalitete?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
ako hoćeš neku stvarno veliku onda probaj Durban Poison, navodno može do 4 metra narasti...
 
08.05.2012
34
0
0
93
Pozdrav najludjoj ekipi na ovim prostorima :D

Naime, troumim se izmedju 3 vrste (zato se i troumim) koju da porucim.

[h=2]Black label Master Kush (ovaj znam koliko daje jer pise )[/h][h=2]White Label Feminised Skunk 1 (koliko ovaj daje?)[/h][h=2]Seedsman Fem Velvet Bud (koliko daje ovaj po biljci?)[/h]
Koju bi iste mi vi preporucili? Nisam pro grower. :)
kao sto vidite uzimam nesto sto kosta oko 20 evra. ako imate nesto bolje da mi preporucite, otvoren sam za predloge :)
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.315
27.214
1.098
Trøndelag
koju god da izaberes ne mozes pogrijesiti,svaka je dobra na svoj nacin. ja se ne bi zamarao sa prinosom jer je to relativno i ovisi od uslova,growera itd. mozes imati manje ili vise od deklaracije.
mozda je bolje da krenes sa opcijom kakav joj je rad znaci sto zelis,da dize,spusta,meni je to nekakav vodic.
 
18.08.2014
3
0
0
Kolege neka preporuka za neku biljcicu sa visokim thc om i obilnim prinosom,zasadio bih 5 razlicitih,indor i neka preporuka za outdor sa visokim prinosom a kvalitetno ?:)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
znaci treba ti nesto sa dosta thc-a, da rodi kila po biljci i da je ne prva klasa nego exstra klasa, eventualno da biljka sama sebe uzgoji, hmm, ajd da vidimo sta ce ekipa da sugerise. ja sam mislio da hoces samo nesto egzoticno pa bih u tom slucaju preporucio pineapple express od g13 labs, ovako ne znam.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GreenRyder

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
golden tajger ace seeds neje za svaka pluca i mozdane vijuge hehe

pa kaze

Overpowering psychedelic sativa effect, dense, stimulating and very long lasting. It may be devastating for beginners. Recommended only for the harder and most experienced sativa smokers.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp
18.08.2014
3
0
0
Neee treba mi kila nemam ja toliko mozdanih celija hahah upravo citam nesto o tvojoj preporuci takodje mi je za oko zapala ova Fukmondova stabiljcica,a da se uzgaja sama ne treba uzivam ja da se cimam bude mi sladje da je spikam :D

Da zanemarimo kolicinu interesuje me samo neki predolozi za egzotiku i dosta thc -a :)
 
15.09.2014
9
18
3
33
Ima li neko iskustva sa Pineapple Kush-om? Dosta sam trazio po :google2: i forumario :read: jer mi je ovo prvi grow i prva nabavka semena! :maryjane: Ali voleo bih cuti ako neko ima licna iskustva!
 
09.11.2014
134
80
43
Imam jedno pitanje, izvinite unapred ako ne volite ovakva pitanja.

Hteo bih da zasadim kanabis iz medicinskih razloga, za lečenje tumora na oku, pa me zanima koja vrsta indice ima najveći procenat htc-a (pročitah da je ulje bolje ako ima što veći procenat htc-a, na foru preko 90%, što sam zapravo čuo da je nemoguće, ali...) i ako mi možete na PP ili ovde napisati cenu i gde i kako da naručim seme, bio bih vam stvarno zahvalan. :) Ako ne uspe to onda ću najverovatnije uzeti neko seme iz paketa koji naručim, pa će biti malo teže za uzgajanje, a i lošiji kvalitet verovatno, zato ne bih to. :signs051: :) Hvala puno. Btw, ne verovatan sajt, svaka čast svima za doprinos, vrh ste ljudi. :)
 
09.11.2014
134
80
43
Važi, hoću. Čitam, čitam, ali ima baš mnogo stvari za pohvatati, malo se teže snalazim. Čitam na šta naletim. :D

Našao sam sensiseeds sajt, samo još vrstu da odaberem.

Hvala, bolje vas našao.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI