Cannabis - vrste

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.03.2015
3
1
3
29
Ne indoor je u pitanju,nemojte lose da me shvatite nisam mislio da mi treba neka magija prosto se malo dvoumim izmedju ak 47 og kusha lsd i jos ponekih pa bih voleo da cujem predloge,za sto veci prinos,izvinjavam se ako je moje pitanje zvucalo glupo
 

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
Nije vrsta presudna, najbitnije je da joj pruzis prave uslove i onda ce svaka dati svoj maksimum, kojim bi trebao biti zadovoljan.

Sve sto ti je potrebno oko uzgoja mozes procitati na forumu, ja tako radim vec duze vrijeme...
 

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
292
757
93
35
ako imam male i velike posude i biljke sativa i indica, koja ide u manju a koja u veću?
 

chika Bika

Aktivan Član
10.10.2016
48
299
53
36
koja je fora s tim cbd sortama , jel imaju one thc-a u sebi , jel bi se dalo to legalno sadit , i extrahirat cbd ulje, e da i kakav je okus??? jel zna neko podatak o legalnosti cbd-a na podrucju balkana , sry na off-u pozzzzz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jaime88

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
koja je fora s tim cbd sortama
fora je da imaju veliki % cbd-a za razliku od inustrijalki koje imaju mali % cbd-a bez thc-a
jel imaju one thc-a u sebi
u vecini slucajeva da. zato imas 1:1 ili 2:1 cbd:thc. npr shark shock cbd ima 6% cbd-a i 6% thc-a.
jel bi se dalo to legalno sadit
ne
i extrahirat cbd ulje
da
i kakav je okus???
ovisno od sorte do sorte
jel zna neko podatak o legalnosti cbd-a na podrucju balkana
cbd kao takav nije zabranjen. cbd biljka obicno ima vise thc-a nego sto je dozvoljeno pa prema tome nije legalno. legalno je uzgajat industrijske sorte za koje trebas dozvolu ali takve sorte obicno nisu ozbiljan izbor za cbd ulje.
 

chika Bika

Aktivan Član
10.10.2016
48
299
53
36
tnx na brzom odgovoru a bas sam imo dobru poslovnu ideju :) znaci griega na par hektara i iz tog izvuc ulje a jos dobijem i terp juice gratis :)
znaci mogu slobodno narucivat cbd ulje s neta bez pravnih reperkusija :) , postoji li mozda hibrid s puno cbd a malo thc manje od 0,3 % , ili 0,03 kolko je vec zakonski maksimum. hvala