Cannabis - vrste

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
1. Social type buzz -znači spika sa ljudima, lako ufuravanje u ekipu
uvijek nasmijan i spreman za dobar razgovor
i spreman da uđem u disko i izdržim tamo.
2. Energetic buzz -da daje energiju, da mi se ne spava i sklapaju kapci
da mi nisu teške noge kao kad sam probo spajs diamond
da bez problema mogu obavljat dane mi zadatke
i da malo duže traje.
3. Mora poticati osmijeh
3. Da ne povečava apetit za jesti
4. Kad pusti da sam čisto normalan

Purple Power!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
sad znam šta treba naručit druge godine... imate neke preporuke? jel netko probao sadit te vrste i od kojeg shopa? DP svakako imam u planu a mogao bi onda uzet i Purple Power ako ima takav efekt, i obavezno skunk No#1 (valjda se tako zove), da probam pravi skunk a ne ovo smeće šta se prodaje na ulici pod "skunk"
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Oduvijek preporucam purple power jer je strain prejeben. Osobno cu ga prvog uzgajati kad budem imalo bolje i kvalitetnije uvjete... Probao sam ga u Amsterdamu i to nakon sto sam pusio AK-47 koji me "ubio". Purle power me podigao, ali sam jos uvijek bio napusen ko deva samo bistrijeg uma i volje za svim... Medicinskog je karaktera i finog okusa.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

alabama_kush

Aktivan Član
21.09.2010
85
9
8
36
Gilgamesh je napisao(la):
Imam i ja jedno pitanje.
Zanimaju me vrste koje bi imale ove efekte.

1. Social type buzz -znači spika sa ljudima, lako ufuravanje u ekipu
uvijek nasmijan i spreman za dobar razgovor
i spreman da uđem u disko i izdržim tamo.
2. Energetic buzz -da daje energiju, da mi se ne spava i sklapaju kapci
da mi nisu teške noge kao kad sam probo spajs diamond
da bez problema mogu obavljat dane mi zadatke
i da malo duže traje.
3. Mora poticati osmijeh
3. Da ne povečava apetit za jesti
4. Kad pusti da sam čisto normalan

8 Miles High ovom odgovara osim sto se ubijas od jela :)
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Individualno je,barem u praksi. Meni svaka sorta povećava apetit. Naglašavam: Svaka.
Tu stoji i činjenica da imam burazera koji ne jede po dan i po zbog par dima.
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
nedavno sam nabavio sjemenku dutch passiona...i nije mi jasno jel to uopce postoji posto kad napisem u trazlicu izbaci samo d.p.kompaniju,nikakva konkretna biljka ni sjemenka...ili se mozda ta sjemenka skriva pod jos nekakvim imenom? :D pa bih molio ako mi ko moze rijesiti dilemu jer bi volio saznati malo vise o toj sorti prije same procedure,hvala unaprijed
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
ma znam da je kompanija zato sam i napisao da mi samo izbaci d. p. kompaniju a ne sjeme...,nego sam citao napocetku ove teme abecedeu sjemena koju je brend objavio i ako obratis malo pozornost mozda i ti uspijes procitat passion#1(dutch passion)=amstel gold
...pa ako se slucajno nadje netko upuceniji molio bi ga da podijeli s nama svoje spoznaje,hvala
 
09.08.2011
15
2
0
48
Pozz ljudi,
imam pitanje. Naime, proučavajući kompletnu tematiku vezanu za growing, naletjeh na nekom stranom forumu na sliku i priču o strain-u " purple urkel" ili slično (skoro svako speluje drugačije). Nakon malo "guglanja" nađem da se radi ajme reći "clone-only" sorti tj. da uopšte nema sjemenke.
Iz onoga što sam naučio čitajući ovaj i strane forume, to znači da uopšte nema "živih " mudonja, ili je nešto drugo u pitanju a ja se provaljujem.
Anyway,ovo je jedino što sam našao u vezi genetike, nastanka itd. a i to su kao što se može pročitati samo nagađanja:

  • Purple Urkel is a clone-only strain that seems to be the rage among medical clubs and cannabis connoisseurs. Danny Danko asked me to do some research on the popular strain and report on our current project using an Urkel clone mother. Purple Urkel is known for growing somewhat slowly, but its other traits make it very desirable. It turns an amazing purple late in bloom, possesses the most amazing grape/lavender flavor and gives a nice strong stone. But where did it come from?

    Purple Urkel or Humboldt Purple (a.k.a. Purple Urple) has been growing in southern Humboldt County since approximately 1989. The Mendo cats are responsible for renaming it “Lavender,” among several other names. A good friend, White Trash Redneck, has grown the Mendocino Lavender cut side by side with the Humboldt Purple Urple/Urkel—as well as the Bridgeville Black Afghan, Nepalese Purple, Pakistani Purple Kush and Tooty Fruity Purple—and he swears they’re all the same cut, renamed.

    White Trash Redneck also went on to tell me that the Humboldt Purple cut seems to be an old-school IBL, or Inbred Line, making it ideal for use in breeding projects. He’s bred more than 20 Urkel hybrids and has been impressed with all of them. I’ve discovered quite a few other Purples that are likely the same cut as well, going by such names as Garberville Purple Kush (a.k.a. Swerve’s Cut), Mendocino PK and Kyle Kushman’s PK. An Internet source I’ll leave unnamed says about Kyle’s PK:

    Kyle Kushman’s “Purple Kush” is the plant that made Kushman famous after a photograph of the Kush made the cover of the New York Times Magazine about 12 years ago.The magazine is not a weed-centric publication, and the article stated how much real money is made by indoor gardening based on black-market forces and the technology that was in place then (grow lights, seeds, hydro systems, etc). In the article the grower (presumably Kyle) states that the plant was found in a group of Northern Lights x Purple Indica seeds. Kyle was living out east at the time and soon became a writer for HIGH TIMES.

    I would assume that the Mendocino and Garberville versions are the exact same, as this is prime herb-growing country here in North Cali, and it would be really easy for one grower to give a clone to another fellow grower. The Emerald Triangle (Humboldt, Mendocino and Trinity Counties) is known for the quantity of MJ it produces, both indoor and outdoor.


Može li mi neko iskusan reći nešto više uz izvinjenje ako negdje na forumu ima ali search opcija je popriličan bukvalista:eek:hno:.
Peace
 

DrGreen

Aktivan Član
17.09.2011
57
12
0
37
alabama_kush je napisao(la):
Gilgamesh je napisao(la):
Imam i ja jedno pitanje.
Zanimaju me vrste koje bi imale ove efekte.

1. Social type buzz -znači spika sa ljudima, lako ufuravanje u ekipu
uvijek nasmijan i spreman za dobar razgovor
i spreman da uđem u disko i izdržim tamo.
2. Energetic buzz -da daje energiju, da mi se ne spava i sklapaju kapci
da mi nisu teške noge kao kad sam probo spajs diamond
da bez problema mogu obavljat dane mi zadatke
i da malo duže traje.
3. Mora poticati osmijeh
3. Da ne povečava apetit za jesti
4. Kad pusti da sam čisto normalan

8 Miles High ovom odgovara osim sto se ubijas od jela :)

Za tako nešto potreban ti je Genius fenotip od Apollo 13.... Ili Nepal/Jamajka sativa - Nepalese Jam od Ace.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
To na papiru sve fino stoji ali zvuči zahtjevno...za nešto prirodno.
1. Spika s ljudima...ovisi kakav si inče po karakteru i koliko se "napušiš" i još mnogo toga...nasmijanost se ne bira uvijek, ako dobro "potegneš" prije češ biti stoniran i kulirati. Izdržati u disku hehe, nakon doze koju ja uzmem ne hvala mada je slušati muziku recimo ok zavaljen u nekom separeu:icon_lol:
2. Energiju možeš dobiti na početku od određene vrste ali iz mog iskustva energetski high se nakon nekog vremena pretvara u stoned high, kako djelovanje odmiće.
3. Smjeh ovisi od vrste i od tebe, koliko često duvaš i šta ti ja znam šta sve.
4. Zašto je apetit problem?
5(4) Trava ne pušta baš naglo. Možda high popusti ali i dalje se osječa koncentracija u sebi. Uglavnom.
Šta reći, trava nije sintetika.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: finestBLkush

DrGreen

Aktivan Član
17.09.2011
57
12
0
37
Sativa i Indica su različite....... Od sative si high, od indice si stoned........
Makar nekad sativa može biti stoniranje, a nekad indica može biti uplifting.
Svaka vutra ima svoj profil kanabinoida i drukčije djeluje.
Danas su sve one pomiješane i hibridi tako da su stvari kompliciranije..........
Od recimo Nevilles Haze nema stoniranja nikako jer si toliko high da ne možeš sjediti.......
 
14.08.2007
1
0
0
38
mozda je negde i pomenuta ova tema ali ja nikako da nadjem odgovor, pretrazila citav sajt i internet nikako da dodjem do konkretnog odgovora..koja je razlika izmjedju skanka i vutre? skank ima jaci miris i vise se lijepi??? a sta ako ima koju sjemenku??? ili skank ne moze da ima sjemenki?? skank ima i musku i zensku biljku, pa sta ako semalo oprasi koja??sta fali vutri koja ima po koju sjemenku i dobar rad????
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
@gudrana


mozda je negde i pomenuta ova tema ali ja nikako da nadjem odgovor, pretrazila citav sajt i internet nikako da dodjem do konkretnog odgovora..koja je razlika izmjedju skanka i vutre? skank ima jaci miris i vise se lijepi???

- joj, joj, joj gudrana... uf, pa ne moze se praviti razlika izmedju skunka i kanabisa jer je skunk vrsta istog

a sta ako ima koju sjemenku???

- nista

ili skank ne moze da ima sjemenki??

- moze

skank ima i musku i zensku biljku, pa sta ako semalo oprasi koja??sta fali vutri koja ima po koju sjemenku i dobar rad????

- nista