Cannabis - vrste

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Gedza je napisao(la):
Pa ne verujem da ima svoj zasejan. Neka kupi na ulici neki dobar skank i neku obicnu. Kod mene je obicna duplo jeftinija.

gedzo, tako moze da kupi WW ili AK i neku "obicnu", pa ce opet da vidi razliku. sta konkretno hoces da kazes na postavljeno pitanje "koja je razlika izmjedju skanka i vutre"
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Gedža

Aktivan Član
Pa nadam se da cu i ja to videti. Ovog proleca pocinjem sa sadnjom i videcu kakav je osecaj koristiti svoju robu. Posteno meni ne treba hemicar ili naucnik da mi kaze kakva je vutra dobra i koliko ima procenata THC-a, ja volim da zapalim i da mi se to svidi, a moze i da bude neka ulicarka. Ne kazem da sam neki ekspert, ali ja dobru i losu vutru delim tako: koja mi se svidi-Dobra, koja mi se ne svidi-Losa;
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....kolege su sve rekli, al da se nadovezem malo........

@Gudrana-nema razlike izmedu skanka i vutre, kako je rekao Power Seed to je sve kanabis a Cvjetno Drustvo ti je rekao cak i genetiku......sve sto mozes kupit vecinom su hibridi odnosno krizasci izmedu indice, sative i ruderalisa.....

....skunk ima jaci miris i vise se ljepi?......iz mog iskustva kanabis dok je svjez vise se ljepi a miris sad ovisi, neke sorte mirise dok rastu a kad se posuse ne tako jako a ima i onih koje ne mirise nesto dok rastu al poslje teglu nemozes otvorit da cijela soba poslje ne smrdi.....to sto vise smrdi i ljepi se ne cini ga skunkom skunk jednostavno ima onaj zemljasti okus kad zapalis i takve je strukture da ga nemozes fulat......

....sta ako skunk ima sjemenku?.....kako je rekao Power nista, a i zenske biljke pred kraj cvjetanja znaju prdnut koju sjemenku bez imalo polema jer kao kuze da im je kraj i u tim situacijama te bi sjemenke trebale bit femi......

....i zadnje, da skunk isto ima musku i zensku biljku i moze imat sjemenki......i nista ne fali ako se malo oprasi al ako se oprasi vise biljka je manje potentna jer umjesto proizvodnje THC-a ona hranu trosi na razvoj sjemenki.......

......i nista ne fali dobroj vutri koja ima pokoju sjemenku, bas dapace, sacuvaj te sjemeke pa probaj posadit......


@Gedza-to sve sta pricas su da oprostis gluposti, odgovori tipa "Zapali skank i neku ulicarku i videces razliku" na ulici mozes dobit tipa kak je Power rekao WW i siguran sam da ces za to rec da je skunk jer smrdi na kilometar, puca jos bolje i naravno taj diler koji ti je to prodao reci ce ti da je to skunk da ti moze uzet 100 kn za 1g jer da ti kaze da je to obicna trava a ne skunk trebao bi ti dat 5g za 200 kn i naravno da mu je to neisplativo.....

....bit je u tome da je obicna trava i skunk jedno te isto odnosno kanabis a dijeli se kako je Zlo rekao bolje uzgojena-skunk, losije uzgojena obicna trava......

....do sad sam odradio 4 growa i svaku sortu koju sam dao frendovima da probaju bio je jeben skunk, di si to sredio jer mozes i nama itd.....a ni jedna sorta nije bila skunk......domaja, blueberry, auto wembley i widow ryder......sad bas za koji dan skidam Skunk #1 pa kad se posusi bas me zanima kakvi ce bit komentari.......

.....nadam se da vas nisam udavio:)......
 

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
zlo&naopako je napisao(la):
E moj Gedza, da ti znaš kolko sam ja skanka popušio dok nisam počeo sadit xD Tek sam onda shvatio da je sav taj skank zapravo bio malo bolje uzgojena vuva, a ona "obićna" je bila malo lošije uzgojena :)


eto samo da se nadovezem sa primjerom iz vlastitog iskustva..ima to vec par godina frend i ja cemo kao neki skunk po pola 5-icu,ovo ono to je kao trebao biti neki abnormalno svemirski skunk...ja mislio sad kad dođem doma i zapalim budem cijeli dan u sobi, kud cu vise takav....aha, dosli mi kod mene, frend i ja kad ono kao da smo kupili spekule pa se idemo malo poigrat...ocito je nekom promaklo cvjetanje pa se to sve malo oprasilo...uglavnom, jedna od losijih investicija u zivotu
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Pušim od tamo negdje 99 g..imao pauzica i tako ....ali pušim i growam phun khurac dugo vremena....i nema šanse da prema dimu kažem pušim ovo il pušim ono....kao ni 99% drugih ljudi na ovom forumu....mada tvrde drugacije....ako netko to doista može skidam mu kapu....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Ja samo skunk#1 prepoznajem. Pusio sam i growao i earlyS i superS,ali S1 je toliko svojstven i drugaciji da ne bi imalo sanse da mi promakne. S1 je i najzastupljeniji na trzistu i samo se on kao takav prodaje na ulici.
 
24.05.2014
1
0
3
Ja imam 4 sadnice ali ne znam koje su vrste ako moze mala pomoc dve su trenutno nizeg rasta sa tankim dugackim listovima i stablo je tanje imaju mozda 2 meseca visine su 20-25cm a za ove druge dve ne znam i nmg da vam opisem posto nemaju ni 5cm.
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Tesko ces dobiti odgovor na to pitanje i plus za tako malenu biljcicu...kao i sto sam znas za to su potrebne vidovnjacke sposobnosti...:)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Tesko bi dobio odgovor i da mu je biljka u zadnjih danima cvjetanja, tj NEMOGUCE da bi dobio ispravan odgovor, jedino ako Powerseed ima doma kuglu za čaranje, jedino tako.


Ja bi ovako na blef rekao da je White Widow, sto posto je..... ili možda Orange Bud.... Nemoram ni vidjeti slike

:D