Cannabis - vrste

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
sry na off al sinoc sam ovu temu citavu prelistao, ja se majke mi divim vama ljudima sto uzmete dim i kazete kako ta trava ima ukus po
citrusima, zemlji, lavandi, lubenici, ili cak jos bolje od toga, uzmete dim i kazete sortu
koliko sam samo vrsta probao i domaja uglavnom sve dodje na isto, dobre su oine sto se ubijem od njih, lose one sto popusim boga oca al ne rade, miris dima vutre, skoro pa svaki slicno mirisi(ima onih sa finom aromom, do onih sto smrde kao guma zapaljena, al miris je prepoznatljiv), jedino skunk#1 mogu reci da je imao izrazito drugaciji ukus i mekan dim... ali sam pusio isto tako x domaja ljepseg ukusa i rada...
odnesi biljku na dnk analizu, il daj nekom da popusi pa ce ti reci sta je xD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: portoriko

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
ja sam izgleda navikao na ukus i smek trave, aroma i ukus se razlikuje, ali ja do sad nisam dozivio da navedem jel ima vakav nakav ukus...
 
12.05.2014
12
66
0
Ljubitelji,
hteo sam da pitam, da li vam ove devojke lice na neke sorte. Semena su nepoznatog porekla, i primetio sam da cvetovi drugacije izgledaju i mirisu.


evo prve



a evo i druge



Inace su 70-i dan od 12-12, a tek 30-og dana su dobile 200w cfl
unapred hvala. pozz

a da, zaboravih, brinem sto mi to izgleda malo "secera"
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
Malo sam čitao ovu temu i povukla me na sječanja na vrijeme dok nije bilo interneta i dok je postojala samo "trava" nitko nije spominjao nikakve sorte. Ja sam tada mislio da je indijska konoplja (indika) ono što se puši a industrijska (sativa) ono što jedu kanarinci i štigleci. Uglavnom smo ih djelili na "smijulje" i "misaone". :)
Informacije su bile uglavnom svedene na usmenu predaju ljudi koji su malo vidili svijeta i donosili nekih zanimljivih "suvenira".
Taj mit o sativi je razbijen kad sam prvi put probao travu sa imenom i kad mi je tip rekao da je to "Kolumbijka" i da je to sativa i da je jako high. Da high!?!? :) Nikada neću zaboraviti taj high, taj tripi osjećaj, prosvjetljenje...
Nakon toga dugo dugo nije bilo ničeg što bi nadmašilo ta iskustva. Ono do čega sam mogao doći bilo je tek jako mali dio onoga što sam tražio, bilo je tu i pokušaja outdoora, pa ne znaš kad je zrelo, pa popljesnivi, ma svašta.
Vrata u svijet veličanstvenih izleta u bezvremensko postojanje... su se otvorila tek krajem 90ih godina kad sam probao Skunk. Na meniju je pisalo Skunk, pitao sam što je to a čovjek je rako da je to sorta "Sweet Skunk" i da je već neko vrijeme best seling,.. to me je momentalono vratilo kroz vrijeme i priča doživljena sa Kolumbijkom se nastavila. Problem koji sam imao sa tim Sweet skunkom je bilo vrlo lako predoziranje, ako bih pretjerao nisam mogao apsolutno funkcionirati tako da sam morao paziti na mjesto radnje.
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
658
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Kakav je OG kush, moze neko smoke report a isto to i za LSD, ako je pusio pa da malo detaljnije to opise, unapred zahvalan.. :)

Big L je napisao(la):
Tesko bi dobio odgovor i da mu je biljka u zadnjih danima cvjetanja, tj NEMOGUCE da bi dobio ispravan odgovor, jedino ako Powerseed ima doma kuglu za čaranje, jedino tako.

Ja bi ovako na blef rekao da je White Widow, sto posto je..... ili možda Orange Bud.... Nemoram ni vidjeti slike
Orange imam a i ww i ni jedan nije prema opisu od lika, jedino Red Dragon mi lici na njegov opis, al' ne verujem bas da je RD al ajde :D
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Back to school :127fs4573872: :samoja . dajte poducite malo mene ,"iskusnijeg" grovera. imam biljku koja me dovela u nedoumicu.
deklarirana je kao automatik. radi se o Fruit Bomb auto(Malana x Fruity ) i procvjetala je u 20-om danu od klijajanja ali je pokazala muda!!!!WTF
.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
meni se desilo da od 3 fem automatika (roadrunner#2) dobijem 2 muska, tako je i krenula moja zezancija sa automaticima, oprasivanje jet-a i igrarija vec trecu godinu ;)
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Tex na etiketi pise Fruit Bomb Auto, dodatak "fem" ne pise. e sad , meni je logicno bilo da ako je auto onda je i feminizirano. ili ne??? zato i pitam.
.

Power ,znaci sreca u nesreci jel,neka igre pocnu i kod mene heheheehhe
 

Tex

Aktivan Član
25.03.2014
144
182
43
Postoji automatika i regular u prodaji,manje,ali ima. Koji je breeder? U svakom slučaju nije loše imati malo kvalitetnog polena :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ako ne pise fem onda nije fem, cisto musko a na tebi je sta ces dalje ;) moj jet 47 je bio auto regular, ali je roadrunner#2 bio fem. pa izasli cisto muski ;) desi se, nama garancije od 100% kad vec kuckam, u tom periodu sam uzeo i 3 auto fem speedy g, isto sam imao muskog
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman and sharp