Vutra Društvo

Dobrodošli na skladno multietnički jedan jedini Vutra Forum! Učlanite se da pristupite i drugim djelovima foruma te da vršite PRETRAGU novih tema.

Učlani se

1. Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko forum plejera ili preko web plejera. Slušamo se!

Cannafest Prague [2015] [2016] [2017]

Diskusija u 'Putovanja' započeta od Falket, 19.05.2015.

1. hazeri

hazeri ..cystolith hairs...
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    25.01.2016
    Poruka:
    4.881
    Sviđa im se:
    17.707
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +22.698 / 4 / -0
    Ajd kad se vratis...doleti,javi..pp..pa cemo :smoke::joint2::joint:da ljepimo pa autima..he,he,he...

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 2
  2. hejzoni

hejzoni Aktivan Član

Učlanjen(a):
    25.02.2013
    Poruka:
    116
    Sviđa im se:
    229
    Trofej poeni:
    43
    Ratings:
    +232 / 0 / -0
    Meni je prvi put bio na Cannafestu i mogu reci da sam zadovoljan. Prostor je ogroman, prvi dan nisam ni vidio sve hale :D
    Gore se duvao neki Critical i Moby Dick, vrhunski odrađeni :D
    Na kraju se vratio sa masu sjemenki, grindera, rizli, stickera, gnojiva i ostalih sranja..

Sve u svemu super, jedino je šteta što nismo u Amsterdamu pa da se može i probat to šta se kupuje :(

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 2
  3. amber88

amber88 Aktivan Član

Učlanjen(a):
    29.08.2017
    Poruka:
    127
    Sviđa im se:
    307
    Trofej poeni:
    63
    Ratings:
    +351 / 2 / -0
    cannafest je svake godine u različitim zemljama?

4. Squerlz

Squerlz F'ing squles greasy bastards

Učlanjen(a):
    06.07.2011
    Poruka:
    561
    Sviđa im se:
    869
    Trofej poeni:
    113
    Ratings:
    +966 / 0 / -1
  5. No Joke

No Joke Predvodnik Krda
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    10.09.2012
    Poruka:
    5.384
    Sviđa im se:
    16.532
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +20.173 / 34 / -1
    U Pragu, točnije češkoj nije dozvoljeno dimiti, iako zakonom nije točno definirano, pa ti sve ovisi o organima reda. Neki će samo proć kraj tebe dok duvaš u parku, dok te ladno mogu globiti ako to žele. Uglavnom će većina policajaca proći samo kraj tebe i pravit se ludim, dosta su liberalnijeg načina razmišljanja nego naši organi reda. Imaju čak i smoker friendly barove, kao Cross i Mala rybka. Duvanje vutre nije dozvoljeno, ali se vlasnici klubova ograđuju na način da oni nemogu provjeravati svakog gosta šta puši kad je već dozvoljeno pušenje duhanskih proizvoda. Njihov zakon o zlouporabi opojnih droga ima mnogo rupa i nedorečenosti, nemaju definiranu točku "pružanja utočišata za zloupotrebu opojnih droga" kao recimo u RH zakonu, prema tome ti vlasnici takvih klubova su iskoristili tu rupu u zakonu i boli ih kita kad ne čine ništa protuzakonito. Prošle godine tamo na Hološevicama u Pragu ispred tog objekta i onih šatora u produžetku, su civilci laganini pobirali na rendom one koji su sjedili ispred na onim drvenim stolovima pred smoking area šatorom. Još je bilo mnogo hladnije, oko -2 i do -5 u ta tri dana. Uglavnom su odvodili one koji su bili solo i to na foru da sjednu pokraj tipa koji izvadi pljugu ili krene motati, pokaže mu značku u kaputu i onda ga zagrli jedan i odvode ga iza gdje su ga predavali onim njihovim interventnima sa maricama. Još sam prolazio onuda i gledao kak pretresaju ljude svega 100 metara na sporednom ulazu prema parku onom dolje. I sam vidiš da na sajmu nema ništa što sadrži psihoaktivnu količinu THCa, niti jedan proizvod, i piše sve jasno na onoj tabli u hodniku. Ja sam brate mili pušio di god sam stigao, nisam baš bio upućen dok nisam upoznao neku domaću ekipu iz moravica ispred sajma. Opet mnogi puše na javnim mjestima bez bojazni, ispred studenskih domova, zaštitar ispred banke, skupljači smeća po parkovima, ispred škola zna zamirisati, tako da većina to ne doživljava jer su drugog stanja svijesti naspram ovih naših tupoglavaca balkanskih.
    E da, upoznao sam neku dvojicu ukrajinaca koju su globili drotovi u parku u blizini sajma, i za 7 grama su platili 200 kruna kazne, haha :D. Onda kad bolje razmislim pa da je kod nas tako neuređen zakon, tako blage novčane kazne pa ja bi dimio na sve otvore di god stignem :joint2:.

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 5
    • Informativno Informativno x 1
  6. ketty

Učlanjen(a):
    09.12.2015
    Poruka:
    41
    Sviđa im se:
    111
    Trofej poeni:
    33
    Ratings:
    +124 / 0 / -0
    IMG_20171113_174026.jpg
    Eto i mi se vratili iz Praga,koliko umorni,toliko i oduševljeni...Sto se tiče Cannafesta,nesto stvarno ogromno,puno svega,puuuno jeftinije nego inače...Tko ima malo soli u glavi,za cca 200e kuci se donese sveeeeeeegaaaa u vrijednosti od 500e(sjeme,grinderi,rizle,gnojiva,ulja,medicina,majica,torbi,bongova, itd.,itd.)...Bitno je samo sto više pričati i pokazati zanimaciju za određene stvari,posli te zatrpaju poklonima,makar i ne kupia ista...
    Zamjeram im jedino sto je ovo 1.god di se uopce ne smije pušiti na javnom mistu,pa nisi u mogućnosti probati određenu robu...Žandara ima previše(svi u civilu),tako da ih je i tesko ubrati(neki metalci,neki reperi,neki retro,neki hipi,ma ima ih svakakvih).Kasnije mi došlo jasno sto njih par bulji u mene dok nekako po skrivecki dimim.Eto čak mi i frenda čopilo,jer je mota frulu,alo mota,a ne zapalia!!! Odma s njim van u maricu i 1000ČK kazna...Eto ja nisam ima te sriće,proša cili Prag i festival navaren do bola,svugdi se pušilo,a tek kasnije saznam kako je moglo biti veselo!Definitivno nagodinu opet u posjet.Evo Vam slija što se sve donese za koji sitni eurić :D

IMG_20171113_174016.jpg

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 9
  7. ketty

Učlanjen(a):
    09.12.2015
    Poruka:
    41
    Sviđa im se:
    111
    Trofej poeni:
    33
    Ratings:
    +124 / 0 / -0
    Održava se u Barceloni,Amsterdamu i Pragu...

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 1
  8. Jack's Ice

Učlanjen(a):
    07.08.2014
    Poruka:
    39
    Sviđa im se:
    106
    Trofej poeni:
    33
    Ratings:
    +139 / 3 / -0
    Cannafest se odrzava samo u Pragu, imas jedan jos noviji negdje u Juznoj Americi, mozda Chile ili tako nesto, ali Cannafest je originalno ceski proizvod. U Barceloni je Spannabis, u Amsterdamu vjerojatno mislis na High Times Cannabis Cup

• Slažem se Slažem se x 2
  9. unearth1984

unearth1984 Aktivan Član

Učlanjen(a):
    09.09.2014
    Poruka:
    201
    Sviđa im se:
    299
    Trofej poeni:
    63
    Ratings:
    +348 / 0 / -0
    Ima i kraj Beca sajam, ja sam svake godine prisutan. Zove se "Cultiva Hanfmesse"

• Informativno Informativno x 1

Preporučite stranicu