Cannafest Prague [2015] ~ [2022]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
U Pragu, točnije češkoj nije dozvoljeno dimiti, iako zakonom nije točno definirano, pa ti sve ovisi o organima reda. Neki će samo proć kraj tebe dok duvaš u parku, dok te ladno mogu globiti ako to žele. Uglavnom će većina policajaca proći samo kraj tebe i pravit se ludim, dosta su liberalnijeg načina razmišljanja nego naši organi reda. Imaju čak i smoker friendly barove, kao Cross i Mala rybka. Duvanje vutre nije dozvoljeno, ali se vlasnici klubova ograđuju na način da oni nemogu provjeravati svakog gosta šta puši kad je već dozvoljeno pušenje duhanskih proizvoda. Njihov zakon o zlouporabi opojnih droga ima mnogo rupa i nedorečenosti, nemaju definiranu točku "pružanja utočišata za zloupotrebu opojnih droga" kao recimo u RH zakonu, prema tome ti vlasnici takvih klubova su iskoristili tu rupu u zakonu i boli ih kita kad ne čine ništa protuzakonito. Prošle godine tamo na Hološevicama u Pragu ispred tog objekta i onih šatora u produžetku, su civilci laganini pobirali na rendom one koji su sjedili ispred na onim drvenim stolovima pred smoking area šatorom. Još je bilo mnogo hladnije, oko -2 i do -5 u ta tri dana. Uglavnom su odvodili one koji su bili solo i to na foru da sjednu pokraj tipa koji izvadi pljugu ili krene motati, pokaže mu značku u kaputu i onda ga zagrli jedan i odvode ga iza gdje su ga predavali onim njihovim interventnima sa maricama. Još sam prolazio onuda i gledao kak pretresaju ljude svega 100 metara na sporednom ulazu prema parku onom dolje. I sam vidiš da na sajmu nema ništa što sadrži psihoaktivnu količinu THCa, niti jedan proizvod, i piše sve jasno na onoj tabli u hodniku. Ja sam brate mili pušio di god sam stigao, nisam baš bio upućen dok nisam upoznao neku domaću ekipu iz moravica ispred sajma. Opet mnogi puše na javnim mjestima bez bojazni, ispred studenskih domova, zaštitar ispred banke, skupljači smeća po parkovima, ispred škola zna zamirisati, tako da većina to ne doživljava jer su drugog stanja svijesti naspram ovih naših tupoglavaca balkanskih.
E da, upoznao sam neku dvojicu ukrajinaca koju su globili drotovi u parku u blizini sajma, i za 7 grama su platili 200 kruna kazne, haha :D. Onda kad bolje razmislim pa da je kod nas tako neuređen zakon, tako blage novčane kazne pa ja bi dimio na sve otvore di god stignem :joint2:.
 
09.12.2015
53
246
33
IMG_20171113_174026.jpg
Eto i mi se vratili iz Praga,koliko umorni,toliko i oduševljeni...Sto se tiče Cannafesta,nesto stvarno ogromno,puno svega,puuuno jeftinije nego inače...Tko ima malo soli u glavi,za cca 200e kuci se donese sveeeeeeegaaaa u vrijednosti od 500e(sjeme,grinderi,rizle,gnojiva,ulja,medicina,majica,torbi,bongova, itd.,itd.)...Bitno je samo sto više pričati i pokazati zanimaciju za određene stvari,posli te zatrpaju poklonima,makar i ne kupia ista...
Zamjeram im jedino sto je ovo 1.god di se uopce ne smije pušiti na javnom mistu,pa nisi u mogućnosti probati određenu robu...Žandara ima previše(svi u civilu),tako da ih je i tesko ubrati(neki metalci,neki reperi,neki retro,neki hipi,ma ima ih svakakvih).Kasnije mi došlo jasno sto njih par bulji u mene dok nekako po skrivecki dimim.Eto čak mi i frenda čopilo,jer je mota frulu,alo mota,a ne zapalia!!! Odma s njim van u maricu i 1000ČK kazna...Eto ja nisam ima te sriće,proša cili Prag i festival navaren do bola,svugdi se pušilo,a tek kasnije saznam kako je moglo biti veselo!Definitivno nagodinu opet u posjet.Evo Vam slija što se sve donese za koji sitni eurić :D

IMG_20171113_174016.jpg
 

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.554
233
2.-4.11. Bas malo sad smjestaj gledam ,oko 60,70 e dve noci ,dve osobe,to ono nabrzaka sto sam vidio. Sve kad zbrojim za sebe i curu tu iz austrije,povratna za vlak ,smjestaj i ulaznice cca 130e. Primamljivo vrlo,a imam i zelju prag pogledat.
 

crnicar

Aktivan Član
10.10.2015
412
1.882
143
2016. i 2017. sam isao sa nextstep agencijom i samo rijeci hvale. Ove godine cemo probat sami organizirat put jer jedina zamjerka mi je to sto je busom stvarno muka putovat
edit. Special offer 3+ 1 free!!! Of you buy 3 one-day or three- day tickets in advance, you can get the 4th ticket for free! For this offer please select the ticket category marked as “3+1 for free” and you will get 4 tickets from us for a price of 3 tickets.-ovo je bitno :thumb:
 

crnicar

Aktivan Član
10.10.2015
412
1.882
143
Dosta je jedan dan ako znas tocno sta te zanima i sta zelis kupit/pogledat/naucit. Ali previse je toga zanimljivoga da bi u jednom danu to sve obisao i vidio. Next step ti u ta 3 dana pokaze grad malo neke znamenitosti i fore di da ides i tak.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
  • Sviđa mi se
Reactions: jopezg

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.731
358
nexstep vjerujem da im je ponuda najbolja al su i najskuplji, gledam otic gore sa najeftinijom turistickom agencijom i ne obilazit grad s njima vec ici na fest, al sve popunjeno gdje god da pitam.
 

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.554
233
Hehehe, ne bi to bio 1 dan Praga, u petak bi se predvece doslo i malo zaruzilo,pa subota festival,nedelja malo grad razgledat i predvecer pali nazad doma....:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and hazeri