Cannafest Prague [2015] ~ [2022]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Pozdrav dragi ljudi ,s istim ciljem!
Pravo vrijeme za početak teme.moja iskustva
Ove godine je 6.Cannafest u Pragu
Sajam cannabisa i svih grana vezanih uz cannabis
image.jpg
,reko bi par rijeci.
Jednom riječju otkriće!!----ovako je bilo :
Otprilike u ovo vrijeme prošle godine pokrenuta je akcija prag-cannafest sajam
Nismo znali sta nas čeka,sama spoznaja sajam cannabisa,bilo je ono jeli se ide,
ma ideeeee! :banana123::mario:::skot::
Rezerviralo se smještaj odma u 6 misec(to je najbolje),onda znaš da ces ic.
Svaki ljubitelj ,a kamoli uživatelj i uzgajatelj trebao bi posjetit bilo koji sajam,da vidite koja je to industrija tamo ima svega dob posjetitelja je od 8-88,u 3velike sale na prodaju sve i svašta ,bio sam 3 dana i svaki je dan bilo nesto novo svi su dostupni komunikativni i spremni za objasnit sve.
Puno je toga za rec, pitajte bitno je da je tema pokrenuta:vozdra: NEK,se jos neko javi koje bio ,dobro je misto da se nadje Vutra na okupu.:respect:
Smještaj 45 -50 € , jelo i pice 100, ulaznice i gust 100 na dan X3 dana -+put --- 800-900€ svaki ,viruj mi moze se i zabancit,a moze i za manje ovo su moji Limiti vozili smo se taksijem pili pivu i :joint2:
 
Poslednja izmena:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Meni te cijene malo previše ošle u nebo. Ja našao ovako povratna karta vlakom 110 eura, vožnja 13 sati u jednom smijeru, superiška. Smiještaj svega kilometar od centra u hostelu sa dva obroka dnevno 11 eura po noći što dođe za 3 noći 33 eura. Ulaz za tri dana 17 eura, i neki realni džeparac za tih tri dana 90 eura.
Sveukupna cifra: 250 eura.
Da imam 900 eura vjerovatno bi otišao do maroka a ne do praga ;)
 

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Meni te cijene malo previše ošle u nebo. Ja našao ovako povratna karta vlakom 110 eura, vožnja 13 sati u jednom smijeru, superiška. Smiještaj svega kilometar od centra u hostelu sa dva obroka dnevno 11 eura po noći što dođe za 3 noći 33 eura. Ulaz za tri dana 17 eura, i neki realni džeparac za tih tri dana 90 eura.
Sveukupna cifra: 250 eura.
Da imam 900 eura vjerovatno bi otišao do maroka a ne do praga ;)
E vidiš moj joke ,ubijas svu draž nije ti Trebat odma pisat da bi ti s ton lovom ovako ili onako,neradi se to tako joke moj, lakše malo nisu svi u istu situaciju ,ja bi jos nadoda da se moze i stopom i sendvičima u ruksak i za manje ,tako idi ti ! Meni se brate vise tako neda ,za koji K ...... Radin .
Di je ono, ka Ala lipo ,možda se moze i za manje, pa sta si ia ,ili di si bia ,ili niko pitanje .
Poanta je da se moze naravno i sa manje,Ala sta te ubola cifra
A voli bi te vidit u Maroko s 900€ HI hi ,nebi dosa ni do M.

Nadajte se smesti
Ovo gore je budžet ljudi u godinama koji si nakon rada mogu to priuštit ,ali mogu svi ,nije to tako strašno naravno da se moze i sa 300€ ali kojime je gust šetat po Tim halama ,šetat po jednomu pragu sa 100 € 3 dana ,ko ceh u makarsku 80 godina ma dajjjj !!!!
Želim ovom temom pokrenit druge na put ali naravno da sad planiraju zaradit koji € i Napravit pravi potez ic na put s ekipom vidit nesto novo
Hrabrit i poticat ne sputavat !
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
A voli bi te vidit u Maroko s 900€ HI hi ,nebi dosa ni do M.
zbog cega, from: Serbia-Belgrade to: Morocco-Marrakech 145e povratna avionom, smestaj u hostelima ide vec od 4.5e, pristojan smestaj za 11e na samo 1.5km od centra. e al ja hocu kvalitetnije pa nadjem smestaj za 25e, za 10 dana 250e + avion 145e = 400e i jos mi ostane 50e dnevno da trosim. ne vidim zasto sa 900e ne bi stigao do M od Maroka. 900e za tri dana u pragu je preskupo, al ko ima verovatno moze i da trosi ;)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
@Falket nemoj da se vrijeđaš bro. Ja sam samo izložio mnogo povoljniju i prihvatljiviju opciju. U pragu sam bio masu puta i po cijenama je podosta povoljan grad. Imam dojam da baš nisi upoznat sa cijenikom Praga.
Evo ti za primjer jedan Pub nedaleko od centra pola litre pive točene 1 euro, porcija pečenih pilećih krilca 1,70 eura, plata sa roštilja za 1 osobu sa domaćom pogačom 4 eura i nemoš je pojest. Gram vutre kod curke na trafici blizu sztudenskog kampusa 8 eura. Znači da budeš sit i napojen za 30 eura dnevno samo tako. Sve što treba je izbjegavati strogi centar i pubove, klubove i restorane u samom centru. Odmakneš se 500 metara od centra i cijene su ti 50% niže. Iskreno ja nisam ljubitelj skupih fancy restorana, vožnje limuzinama i elitnih klubova, da to volim onda bi mi vjerovatno 900 eura za tri dana bila prihvatljiva cifra. Ti si čovjek u godinama kako kažeš, vjerovatno si skinuo dijecu sa grbače ili ih nemaš pa si možeš priuštiti malo luksuza i oduška, ja uvjek mislim na svoje dijete a moje potrebe su na zadnjem mjestu, i kad bi potrošio taj novac za tri dana opalio bih si šamar. Prije deset godina sam otišao u NL sa gotovinskim kreditom od 7 tisuća eura i nakon 5 dana sam se vratio sa 470 eura. Vodio sam dva frenda, sve sam častio, pio, prco, vozili nas u kočiji ko predsjednike, jeo po naskupljim restoranima i šta imam od toga sad, ništa, sve prošlo kroz guzicu. Mnogo puta sam se bolje proveo sa skromnijim ciframa. A za Maroko se može stvarno jeftino proći i za pola iznosa kao što ti Power veli. Nemam ja ništa protiv, tko hoće nek troši. Ja ne kažem da ja nemogu, nego ja to ne želim jer za mene to ne predstavlja nikakvu satisfakciju.
Peace!
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
Smještaj 45 -50 € , jelo i pice 100, ulaznice i gust 100 na dan X3 dana -+put --- 800-900€ svaki ,viruj mi moze se i zabancit,a moze i za manje ovo su moji Limiti vozili smo se taksijem pili pivu i :joint2:

pa lijepo je covjek napisao da se moze i jeftinije, mislim da to nije uopce toliko velika cifra i da si s tim mozes priustiti sve sto ti zatreba, a ne ici samo "da ti guzica vidi puta" :) s 33€ po danu biti na cannafestu i u Pragu medu toliko zanimljivih stvari (cannafest) i dogadanja, pa mislim da se i ne bi nas lijepo proveo.. i iduce godine bi sigurno otisao s malo vise novca na takvo dogadanje.

mozda covjek cijelu godinu lagano stedi za takvo putovanje i zeli se fino provesti. ne drzim niciju stranu ali ne bi sigurno isao na cannafest za sveukupno 250€ ali ni sa 900€- prije bih izabrao neku drugu lokaciju. treba naci neku zlatnu sredinu i moze se super proci. ali svako prema svojim mogucnostima i zeljama naravno..
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Meni ova cifra od 900 eura lici na cisto *urcenje.. Ne znam ko se cim bavi a nisam ni prasac da me puno zanima, Al Hrvatistanu je prosjecna placa 400eura, znaci ja bi trebo ne znam pocet sad odvajat po 100 eura da idem na sljedeci canna fest po toj logici?? Uzmimo jos da neki ovdje studiraju,neki imaju djecu a vjerovatno 50% nas je u nekom kreditu..Kao sto su mnogi napomenuli moze se to jednako zabavno i sve odradit s upola manje eura.. Za 900 eura nebi iso u maroko iso bi u A dam i da vidis veselja...
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
  • Sviđa mi se
Reactions: Falket and Pantagan

Milos89

Aktivan Član
28.05.2013
163
196
43
35
Da imam 900e otisao bih pa komotno 20tak dana na neko lepo jezero da pecam i da me zabole sta se desava u drzavi .. da odmorim od posla , novina televizora , i nebitnih informacija koje cujem svaki dan... :D
 

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
Ja bih volio otići na Cannafest, nisam nikad bio na takvom događaju a vjerujem da je atmosfera tamo super.
Gledao sam neke filmiće na youtubeu, glavne face iz canna-businessa i seedbanke sa štandovima, promo materijalom još ako imaju neke degustacije pa promo cijene, inovacije i predavanja...
 

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Ostavimo se cijena troškova puta i budžeta to su privatne stvari, svako koliko moze,
@No Joke
Ništa ti necu odgovorit Samo ovo piva ,flek ,zajebancija,Taxi,piva,jest,piva,zajebancija,flek piva,flek
Jest,piva ............sajam,gladne oci ....... Bla bla,a ti idi s 300€ i jedi krila od kokoške
Da se vratim, da budemo načisto koliko GOD novaca ponijeli bit ce van malo
Toliko stvari za kupit,ponuda je svjetska top klasa,NEZNAS gdje ces prije, ugodno,nema stresa ,svako malo se provuče neki dim nečega ,ali se nije smilo pušiti ko je imao svoje mogo je provat (Vapori,pipe,lulice)
Bile su radionice (prehrana,roba ,cipele,beton,tribine s poznatim osobama iz svijeta cannabisa
Moze se sa svima opušteno razgovarati ,svi proizvođači sijemena i banke sjemena su tamo ,jako puno promidžbenog materijala i poklona
Nemojte me krivo shvatit ali smo bili ka Dica ala,vidiovo,vidi ono ,glava livo desno Non stop (bit ce te i vi ,ako idete )
Ima par grešnih koje sam napravio,podijelit cu ih svama posli.
Neka se malo razvije tema pa ce se sve rec !
Neman vise vrimena ,iden ,danas mi je update nesmin zakazat,treba slikat,pogladiti,zapivat,popričat,biljke moje drageeeeeee!,do večeras !!!
 
04.06.2015
11
30
13
Bre ljudi nista konkretno da napisete.Planiram da idem ove godine,da li se isplati otici ili ne(vi sto ste bili),dajte neke utiske.
 

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Polako djokeru! Piše već nesto .......čitaj
Neke stvari su napisane, ali uglavnom
Uopće nisam mogao zamislit kako bi to moglo izgledat,sad van mogu opisat:
3 velike (mislim stvarno velike ko 3 košarkaške dvorane) visoki plafon 20 met ,željezna konstrukcija totalno lipo i ogromno
image.jpg

,ima svega,idite na cannafest stranicu sve je tu izlagači,ponuda,mape,sajma .......
Kako van objasnit,
3 dana,šetnje,razgovora,upoznavanja,zabave,iznenađenja na svakom koraku,nisam mislio da ce bit tako dobro zanimljivo,i nije mi bilo dosadno ima i za jest i za podizat novce i prostor di se moze Dimit (samo svoje ,nema za kupit ,a nisam ni tražio)
Sve i svašta vezano uz cannabis pa X 10
Ove godine se planira ic ali sa drukčijim planom
Prisustvovat na koju radionicu,slušati predavanja o svemu i svačemu i kupovat zadnji dan (samo pinke kupovat prvi dan jer nestanu najbolje)
Ovih dana ce se postići dogovor svih zainteresiranih našem kraju pa cu van znat rec

I da isplati se ic u najgorem slučaju da vidimo di smo mi ,a di je svijet
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Evo da i ja napišem nešto na tu temu.
Prošle godine odustao u zadnji čas.Ima jedna agencija koja nudi organizirano iz mog kraja autobusom cca. 200€.Al ja sam se odlučio u sopstvenom angažmanu da idem.Ubo sam hostel u neposrednoj blizini događaja za 17€ po glavi.Pošto idem sa boljom polovicom tražio sam privatnu dvokrevetnu sobu sa privatnim kupatilom.Može se nači hostel i za 10€.Ovaj sto sam ja ubo ima u cijeni doručak,korištenje unutrašnjeg bazena,saunu,biljar salu,jedino što se pačla je teretana koja mi nije potrebna.;)Šta se prijevoza tiče iz mog kraja ko da putujem iz slepog creva negdije.Uglavnom trebam do glavnog grada Zagreba na željeznički kolodvor.Malo me smeta šta nema više nočnog vlaka kao nekad nego samo dnevni.No dobro,šta je tu je!Znači povratna karta iz Zg do Praga redovna cijena cca 120€ al pošto idemo u četvoro ima popust za jednu kartu i malo više.Znač 4 povratne karte za 2300kn ili ti cca. 303€.Eto nadam se da če ove informacije nekom koristiti.:spliff:
 
13.10.2009
70
48
18
36
Ovaj thread me odusevio, bio sam prosle godine na beckom ekvivalentu canafesta i sad skuzim da sam ja tih dana poslom u pragu. Jebeno. Ako je netko sa vutre za pivu i dzoju u drugoj drzavi, vrlo rado, nek se javi u inbox
 
Poslednja izmena:

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Istina je da je jako teško objasnit kako je to tamo , sve miriši,
Treba ic sa spiskom ,jer se Čovik izgubi vrlo brzo i zaboravi sta oce .
Ko moze neka ide, visoka preporuka !!!!!!
Koliko je uopće ljudi s foruma bilo na sajam ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mercijana