Cannafest Prague [2015] ~ [2022]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

manila

Aktivan Član
16.09.2012
125
807
93
46
Baš to, lista se mora napisati, petkom samo razgledavati, subotom rano ujutro kupovati pošto je večina izlagača već spustila cijene za 50% a večina dobrih stvari do nedjelje bi mogla biti rasprodana, ja sam u subotu navečer kupio predzadnji paket Grape Muerte automatika od Barney's Farma. Svakako vrijedi otići, i zbog sajma i zbog prekrasnog grada. Ovo sam si kupio za proljeće.... :) 20151107_211349.jpg
 

GreenTea

Banned
Banovan
06.11.2015
4
4
3
53
Sajam je gotov utisci se slezu, a sad nazad na posao svako svojoj basti.
Momci iz Slovenije BULKSEEDBANK su razvalili imaju provereno dobra semena za provereno dobru cenu.Ako vam bilo kakva pomoc u Pragu zatreba javite se uputicu vas na najbolje dobavljace opreme i ostalog
 

manila

Aktivan Član
16.09.2012
125
807
93
46
Da, bulk seed ima ok cijene, 10 auto fem AK sam platio 13 eura. Mislio sam da su oni iz CZ a ne SLO. I kažeš ok je sjeme Green?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Priroda

GreenTea

Banned
Banovan
06.11.2015
4
4
3
53
Da, imamo dobro iskustvo sa vanjskim od ove godine a za indoor moramo sacekati.
Uglavnom niklo je svih 100 i dobro napreduju.To je sa licnog stanovista a u razmeni iskustava sa kolegama su sam reci hvale za BSB
Inace lik se zove Alan i preko ofiko meila se mozes dogovarati
 

GreenTea

Banned
Banovan
06.11.2015
4
4
3
53
Ako oni kazu da su iz Slovenije onda nemam razloga da sumnjam.A ako im je firma iz CZ to je vec druga stvar. Sve kontakt telefone koje sam od njih dobio su sa slovenackim count.codom
a ja prijatelju nisam murija da istrazujem.
Pusi i uzivaj stekao sam utisak da tome sluzi ovaj forum i ne kvari atmosferu
 

manila

Aktivan Član
16.09.2012
125
807
93
46
Baš to, malo me iznenadila ova brojka od 100. Možda je čovjek htio napravit neki postotak klijavosti sa dobrim uzorkom....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Priroda
01.06.2015
57
103
18
Čovik je šema mušema , avioni kamioni CZ SLO i još 1000 čudesa , ni manje ni više nego odma 100 proklijalo ? Ja sam malo umoran od tih magiskih priča i pričica upozna sam svakakvi svit iz ove priče ali nisam sklon rebumbavanju a ni pračenju istih fenomena ! Oni iz SLO sve rade šibaju razbijaju a u SLO i dalje kanabis ilegalan i kažnjiv . Ima sam već iskustva sa divnom braćom slovenačkom :(
 
  • Sviđa mi se
Reactions: manila

manila

Aktivan Član
16.09.2012
125
807
93
46
Ma ne znam kako se pojedincima uopće da tu pisati gluposti i plasirati laži. Možda bi trebalo da ti se omogući bilo kakvo kačenje na forume i pisanje prvo napraviti neki test osobnosti i test osnova uzgoja bilja. Jer ljudi upadaju u forume sa tako banalnim pitanjima i zaključcima da mi bude nelagodno kad čitam, kao kad se sramiš nekog kad prica gluposti na TV. :)
 
01.06.2015
57
103
18
Dosta dugo pratim sve ovo i zalažem se sa legalizaciju potpunu , živim na relaciji Hrvatska Srbija i pratim na oba dvi strane šta se čini ! Isto tako su neki po meni lažovi u Beogradu početkom ove godine kao djelili brendirano seme AK47 koje su dobili navodno od Jake Slovenca čuvenog borca a po meni i lažova ! Zašto to govorim , vrlo je jednostavno tip je doša i kao poklonia ni manje ni više nego 1000 semenki AK47 bolesnima u Beogradu kako bi mogli sami sijati sebi ljek ? Meni je to bilo odma više nego čudno , jer toliko brendiranog sjemena mora i nešto koštat i to nešto nego nekih 2,5 eura ako ne i više što bi značilo da je to poklon od 2500 eura na ovu bjedu i sirotinju ! Da stvar bude luđa naravno da niko ništa od toga nije uspia uzgojit i da je to bilo obično industrisko sjeme . E tako vam to biva kad se iaju sujetni manijaci medicine i tripuju da su postali lječnici...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: funky weed