Cannafest Prague [2015] ~ [2022]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.06.2014
59
132
33
Evo malo fotografija od mene. Bio sam zadnjeg dana, u nedelju. Triput sam obišao sve štandove, i nisam dovoljno sve video. Toliko sam gledao okolo da nisam stigao ni da fotkam kako treba.

Kesa mi je puna kataloga, rizli, upaljača,... Kupio sam i koje seme, RQS je skroz kul jer su imali 50% popusta na ionako niske cene.

I osvojio sam Hesi Starter Pack na onom njihovom točku! :)

DSC_0568_resize.JPG DSC_0569_resize.JPG DSC_0573_resize.JPG IMG_4290_resize.JPG IMG_4291_resize.JPG IMG_4292_resize.JPG IMG_4294_resize.JPG IMG_4300_resize.JPG IMG_4295_resize.JPG IMG_4296_resize.JPG IMG_4297_resize.JPG IMG_4299_resize.JPG
 
13.09.2013
13
12
3
Ovo je sajam za growere.I iskreno put sa agencijom u 4 zvjezdice hotelom,sa svedskim stolom za dorucak,razgledavanje grada(980kn).Stvarno se isplati jer zadnji dan cijene su pale 70%.Mozete potrositi hrpu novaca jer za sve se mozete cjenkat i sve su cijene bar duplo povoljnije nego kod nas il internet.Mene su zadnji dan cekali jer mi je vrijeme stalo,popusti popusti a ja ko dijete u trgovini slatkisa.Mozete proci i jeftino skroz ako necete kupovat vec ako ste dosli u razgledavanje.Piva 1euro,najest se mos za 3eura,tete noci su jako lijepe i ne preskupe.
 

manila

Aktivan Član
16.09.2012
125
806
93
45
Ima u Italiji, sa opremom za grow ali nisam siguran da i sjeme prodaju, to sam na nekom letku iz Praga vidio da su izlagali i na tom sajmu prije Cannafesta, mislim da je oko 15.10. bio.
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
Dosta dugo pratim sve ovo i zalažem se sa legalizaciju potpunu , živim na relaciji Hrvatska Srbija i pratim na oba dvi strane šta se čini ! Isto tako su neki po meni lažovi u Beogradu početkom ove godine kao djelili brendirano seme AK47 koje su dobili navodno od Jake Slovenca čuvenog borca a po meni i lažova ! Zašto to govorim , vrlo je jednostavno tip je doša i kao poklonia ni manje ni više nego 1000 semenki AK47 bolesnima u Beogradu kako bi mogli sami sijati sebi ljek ? Meni je to bilo odma više nego čudno , jer toliko brendiranog sjemena mora i nešto koštat i to nešto nego nekih 2,5 eura ako ne i više što bi značilo da je to poklon od 2500 eura na ovu bjedu i sirotinju ! Da stvar bude luđa naravno da niko ništa od toga nije uspia uzgojit i da je to bilo obično industrisko sjeme . E tako vam to biva kad se iaju sujetni manijaci medicine i tripuju da su postali lječnici...

otkrit cu ti tajnu svako moze uzgojit sjeme trebaju ti samo muska i zenska biljka ak47 sto je jednostavno narucit od dva proizvođača
 
01.06.2015
57
103
18
Hvala na otkriću ali istina je bila brža , svo sjeme koje su podelili nije ništa rodilo bila je to obična INDUSTRIJALA jer na taj podli način pokušavaju POPULIZIRAT čitavu stvar ! Toj ekipi tvrdim nije cilj ikom išta pomoć već samo sebi pomoć i obrlatiti bolesne i naivne !!! Slobodno pitaj što god te zanima ? ;)
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ja ne shvacam kako su sebi pomogli ako su na poklon dali sjeme i nista nisu dobili ni trazili za uzvrat.
isto izgleda bud na industrijalki tako da je moralo rodit nesto.ali evo trazim po netu koje su vizualne razlike izmedu njih dvije i ne mogu naci nista samo nacin uzgoja i potencija.

sumnjam da si ti imao tester pa mi molim te objasni kako si dosao do zaključka da je industrijalka.pomogao bi mi mnogo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Priroda
01.06.2015
57
103
18
Vrlo jednostravno , sjeme je deljeno ljudima koji nemaju nikakvo osnovno predznanje o Kanabisu čist POPULIZAM ono tipa OJJ RUK hajmo sada svi bitan je kvanititet a niko i ne pita za kvalitetu iste !!! U tome je bio osnovni problem u komunikaciji dje su ljudi iz IRKE neki ne svi to tako zamisili i prihvatili ? Bio je jedan momak sječam se koji im je držao ka neko predavanje , pa su ga sklonili jer je on po meni bia dosta iskusan i iskren pa je i ljudima govoria neke od osnova a to su kvalitetno sjeme , kvalitetna zemlja i naravno puno puno sunca !!! To se populistima nije svidilo pa su počeli navaljivat kak je biljka sama vrlotprna i kak ona umje imože sam sve ! A narod ka narod zaboravan niti to iko išta prati u cjelosti niti tu rječi imaju ikakav značaj ono šta kažu danas sutra nemora išta značit , eto to ti jeto ukratko na moju žalost ! :(
 

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Meni te cijene malo previše ošle u nebo. Ja našao ovako povratna karta vlakom 110 eura, vožnja 13 sati u jednom smijeru, superiška. Smiještaj svega kilometar od centra u hostelu sa dva obroka dnevno 11 eura po noći što dođe za 3 noći 33 eura. Ulaz za tri dana 17 eura, i neki realni džeparac za tih tri dana 90 eura.
Sveukupna cifra: 250 eura.
Da imam 900 eura vjerovatno bi otišao do maroka a ne do praga ;)

A jojjj Maroko od kad sam gledao strain hunters zelja mi je da odem samo da vidim ona cuda od polja :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Priroda

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Ja bi mogao, moram vidjeti jos koji dan, subota il nedjelja. Bilo bi mi drago popit pifkana s jos jednim forumasem :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ja brijem da idem, o yeaa :banana_rasta:. Osim ak neš ne iskrsne, nadam se da neće :D. Žena se neš nećka, hoće-neće da ide samnom, tako da ću povest ljubavnicu, haha, šalim se :) , ide frend. Neki dan sam bukirao simpa sobičak za dvoje na tjedan dana, do vikenda bi trebao bukirati let :let: i veselje može početi. Neću ići autom, mnogo se vozim, nek sad mene netko vozi :cool:, a razlika između povratne karte vlakom i avionom je samo nekih 300 kuna ;) .
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Ja brijem da idem, o yeaa :banana_rasta:. Osim ak neš ne iskrsne, nadam se da neće :D. Žena se neš nećka, hoće-neće da ide samnom, tako da ću povest ljubavnicu, haha, šalim se :) , ide frend. Neki dan sam bukirao simpa sobičak za dvoje na tjedan dana, do vikenda bi trebao bukirati let :let: i veselje može početi. Neću ići autom, mnogo se vozim, nek sad mene netko vozi :cool:, a razlika između povratne karte vlakom i avionom je samo nekih 300 kuna ;) .


Iz mog grada ima ORG prijevoz misloim da je to 3 dne4vni put za 900 kn.. Mislim da bi ti bila super zezancija.. Pun Bus Stonera.. hahahah.. :vutra:

@amneziaHaze

http://www.viagogo.com/hr/Theater-T...aKNwC2zeVeuAi9ig7GIKaI_7H_mNdnqrbpxoCRB7w_wcB

http://cannafest-prag.com/

http://www.cannafest.com/en/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: -BäR-