Cannafest Prague [2015] ~ [2022]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ja pičim u ponedjeljak, sve bukirao na tjedan dana, tako da jedva čekam tih 7 dana Praženja i gaženja. Ženke ostavljam doma i idem sa best frendom definitivno. Ženi se neda, veli da ću se najest gljiva i lovit zmajeve po pragu, moš mislit :D.
Budem ja zapalio za svakog člana foruma po jednu :joint2:, nije bed ;). Budem sve poslikao i dokumentirao. Sljedeći cannafest je u Barceloni, takozvani Spanabis koji je i najveći festival te kategorije u Europi i održava se 10,11 i 12 ožujka/marta, tako da ne očajavajte :).
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Dali je neko bio na Hanfmesse u Wien od 7-9 Okt 2016. Ja sam platio tiket pa sam odustao. Je.. mislio sam da mogu otic a znam da je bilo extra.
Pre mesec dana bio sam u Wien i bilo je ludnica ima veliki shop na glavnoj setackoj ulici u centru Marija Hilfe growshop se zove City Grow u ducanu a i u samom ulazu ima velike dve biljke ako nemas sto pusiti mozes slobodno odkinuti komad cveta ili listic pa da zapljugas.Wien je treci grad(Amsterdam,Barselona,Wien) u Evropi gde mozes da legalno pusis ali ne na javnim mestima nego u odredjenim klubovima u gradu.Nadam se da ce u Prag biti super , ma znam da ce da bude ludo :) 16-hanfmesse.jpg 13532798_1221456587899495_4627817351050438659_n_01.png
BTW lepo je otici u Barseloni jer ova bice najbolji event Cannabis-Champions-Cup.jpg vidimo se u Barselone kolege...
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
U Barcelonu avionom putujes za 150 eura iz Hrvatske,iz Venecije cak za 50,60 eura.Uglavnom nista sto nije izvedivo.Meni osobno je najbolje ici vlakom.Jest da traje 20-22 sata medutim ides kroz cijeli sjever Italije,jug Francuske i kroz dobar dim prode veoma brzo i zanimljivo.Kako god to se nece propustiti jer Spanjolci stvarno znaju dobro organizirati posao,a i nocni zivot je heben;)(sada zena ima zadnju rijec:D)
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Dali je neko bio na Hanfmesse u Wien od 7-9 Okt 2016. Ja sam platio tiket pa sam odustao. Je.. mislio sam da mogu otic a znam da je bilo extra.
Pre mesec dana bio sam u Wien i bilo je ludnica ima veliki shop na glavnoj setackoj ulici u centru Marija Hilfe growshop se zove City Grow...

Jel to mozda ducan sto se nalazi kraj Hanf Embassy-a ?
Ima jos dva smart / grow shopa za koja ja znam, growroom21 i Hanf&Hanf (ovog zadnjeg drzi neka nasa domacica :) ).

Btw zivim nedaleko al Hanfmesse sam propustio vec 3 godine zaredom :/ Zato i idem sad do Praga da si olaksam dusu :p
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Farmer idi do CityGrow Mariahilfer Str. 115 odma na pocetku je sa desne strane gledano od pocetka ulice znaci jedno 100 metara ulaz je mezanin ppreko dvorista i pred ulaza ima jedna velika mar-bilja tamo imas sve seeds, opremu .Jedan od momaka koji tamo rade je srbin tako da nije problem normalno znaju engleski vredi da se vidi ima bukvalno sve i svashta.Ja sam ostao 2 sata i pricao sam o svemu i svacemu odlicna atmosfera toplo preporucujem :) . Dobio popuste kao nigde na drugo mesto pokloncice grider,upaljac free seeds sve sto ide ipak tako se trguje u normalnom svetu :) ljudi su se interesirali za balkan onako bas im je bilo zanimljivo pokazao sam im neke slicice koje sam imao u phonu bili su jako zadovoljni i ponudili najbolji seed za out Delahaze od Paradise seeds kazu najbolji gerilla seed uzeo pa videcu sledece godine :).
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: DiskoKobaja

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
E pa zato i pitam jel to ducan pokraj Hanf Embassija (neznam jesi cuo za to, nesto tipa muzej di imaju jedno 15ak cvjetajucih biljka za edukaciju posjetitelja). Ako je onda sam samo prosao pored njega, a imali su manju biljku ispred stoji u staklenom izlogu kao reklama, to sve nakalemljeno na tricikl pa ju frajer povremeno fura kroz centar i pokazuje :D
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
E vidi ti si bio na jedno 300-400 metara ispred znaci vrati se rikverc od istoj strani znaci , ova glavna ulica MarijaHilfer ti si bio u bushplanet shopu ima jedan veliki shop Diesel-firma za farmerke ovoono od te strane (za orjentaciju) a, muzej nisam bio znam da je prvi takav i da ima extra bilje tamo mozes da dobijes flayer sa 5% popusta i se vratish u CityGrow-u.
Sretno u pronalazenju mislim da ces biti jako zadovoljan ja sam trazio i ja jedno 45min iako sam imao GPS od ducana problem je bio sto su se tamo preselil pre 2-3 meseca znaci tamo su od skoro mozda jun/jul. Mozes da potrazis na google maps ducan i preko GPS aplikaciju lako da je nadjes. Aplikacija se zove Waze. Znaci zivis u blizini Piramida hotela super mesto tamo se odrzava ovaj event hanfmesse.Viena e super city :) .Od kad si u Vieni?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Farmer

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
jedno pitanjnce..psolao sam im meil za rezervaciju karata..posto ide nas vise..
niko mi za sad ne odgovara,mada rano je jos..sinoc sam poslo..

pitanje je,je l znate da li se na ulazu mogu kupiti karte po slicnoj ceni?
da ne brinem? :D
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
#bastovan definitivno DA. Ipak to je sajam, jedino online ako kupis imas minimalni popust nema da imate problema oko karte definitivno I lep provod :sesir::skot:::mario::
 

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
to je to ondak.. jedva cekam iskreno,nikad nisam bio na sajmu tog tipa..
cultivu sam propustio..i stalno slusam price o han hanfu i flower filedu u austriji..

zaplakacu vise od drzave srbije,biti ce par slika za radoznale :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: reaktor and Farmer

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Bastovan - jos jedna potvrda za karte , pitao sam ih direkt i kazu da se karte i prodaju standardno na ulazu za vrijeme trajanja sajma. Online pretprodaja daje neki mali popust, al cijene su ionako smijesne pa eto ;)