Car je gol!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kLick

Aktivan Član
21.10.2007
94
17
8
44
8. 1. 2011. godine u subotu u 20 sati navecer sam se skinuo gol na Trgu Republike (T.B.J) u Zagrebu, stao na stari Quadro televizor, zapalio joint u jednoj ruci, 10 kuna u drugoj i zaderao se CAR JE GOL! Nakon tog sam jos malo pricao ljudima o tome zar im nije dosta gutat tudja sranja, prosetao po trgu, nudio joint i tome slicno... Sad trenutno provodim svoje dane u psihijatrijskoj bolnici Jankomir gdje se na sve nacine trude natrpat me tabletama i dokazat mi da sam psihicki bolesnik i da je "moja psihoza" nastala pusenjem Marihuane. Najbolje od svega je to sto sam to napravio potpuno svijestan nakon duzeg perioda ciscenja, redovite vjezbe i meditacije. Dakle bez vutre. I napravio sam to zato sto sam zelio dokazati da pusaci trave nisu picke kakvim ih prikazuju i kakvi najcesce jesu. Jaki na rijecima, jako slabi na djelima.
To necete naci u novinama i na tvu. Al tko je bio, taj je vidio i taj zna. I siri dalje.

Dakle kad ce mamini decki napokon izac iz ormara i zatrazit ono sto im pripada?
Jesu li pusaci vutre stvarno picke?

Ovo je kanabis aktivizam.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vuk_samotnjaK

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Šta da ti kažem na ovo? Nisu pušači vutre "**********e" kako ti kažeš. Netko ipak ima kod svoje kuće grow i ne želi se dovesti u situaciju da mora u zatvor ili nešto slično. Treba se boriti znanjem i korisnim informacija, a ne nekakvim skandalima. Od toga nema kruha. Možda si car za sve koji konzumiraju kanabis, a za ove druge, koji ne znaju istinu si psihički poremečena osoba.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
hm da, nažalost tako nekako kako kaže putnik

mogo si povest sa sobom nekog druga da se zabilježi događaj
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
To sto si uradio je veoma simbolicno...ali vecina ljudi ne razume to! Pogotovo kad se ljudi skidaju goli...Ja sam jednom htela da se skinem gola da bih dokazala kako je besmisleno nositi odecu i kako je to nelogicno... To ljudi rade vec generacijama u nazad, a niko se nije zapitao zasto?! I da bih dokazala da je besmisleno stideti se svog tela...A sta bi drugi pomislili da sam to uradila? Da sam nimfomanka! Jednostavno, covecanstvo nije na tom nivou svesti da razume tu simboliku i lakse im je da rade svakodnevne stvari koje ne znaju ni sami zasto rade...
 

kLick

Aktivan Član
21.10.2007
94
17
8
44
putnik11 je napisao(la):
Šta da ti kažem na ovo? Nisu pušači vutre "**********e" kako ti kažeš. Netko ipak ima kod svoje kuće grow i ne želi se dovesti u situaciju da mora u zatvor ili nešto slično. Treba se boriti znanjem i korisnim informacija, a ne nekakvim skandalima. Od toga nema kruha. Možda si car za sve koji konzumiraju kanabis, a za ove druge, koji ne znaju istinu si psihički poremečena osoba.

10 ljudi to napravi imamo 10 psihicki poremecenih osoba. 1000 ljudi to napravi i imamo kanabis aktivizam :)


Beyond je napisao(la):
hm da, nažalost tako nekako kako kaže putnik

mogo si povest sa sobom nekog druga da se zabilježi događaj

Trenutak inspiracije. Zamolio sam neke mlade ljude da snime i fotkaju. I jesu. Upoznao sam dio njih nesto kasnije. Slucajnosti se dese kad ih najmanje ocekujes.


HighBadger je napisao(la):
To sto si uradio je veoma simbolicno...ali vecina ljudi ne razume to! Pogotovo kad se ljudi skidaju goli...Ja sam jednom htela da se skinem gola da bih dokazala kako je besmisleno nositi odecu i kako je to nelogicno... To ljudi rade vec generacijama u nazad, a niko se nije zapitao zasto?! I da bih dokazala da je besmisleno stideti se svog tela...A sta bi drugi pomislili da sam to uradila? Da sam nimfomanka! Jednostavno, covecanstvo nije na tom nivou svesti da razume tu simboliku i lakse im je da rade svakodnevne stvari koje ne znaju ni sami zasto rade...

Pomognimo im da dodju na taj nivo svesti. Skini se i prestrasi ih vlastite golotinje. Mozda shvate :)


Tarki je napisao(la):
Ti dakako shvaćaš da si hodao okolo gol i nudio ljudima joint :icon_lol:

Dakako. To je bila i poanta zar ne? ;)
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
I da tisuću ljudi se skine na trgu, zapali joint, nebi se ništa popravilo. Ne može se ništa promjenit tek tako. Trebali bi ić stepenicu po stepenicu i širit istinu o kanabisu. Nikakvi skandali i prosvjedi nam ne idu u korist sve dok su većini ljudi isprani mozgovi. To je ono što ja mislim i toliko od mene.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Paaa ok je promovirat' canna aktivizam, al' baš gol?! Usred zime?!!! Frende to je fkd up, ali svaka čast na herojstvu/hazarderstvu nema šta! :icon_mrgreen:
peace
boz :sun2:
 
06.11.2010
35
6
0
121
Zašto bih nas 1000 trebali biti goli? Ako želimo legalizirati travu stvarno nema smisla zašto bi sve to trebalo izgledati ko neka ogromna hipi orgija..
Cilj je pokazati da se od trave ne može oboljeti na mozak.. A kad se nasred trga skineš gol izgledaš kao luđak, zar ne?
 

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
202
11
0
43
svaka čast na performanceu, i bolje ikakav aktivizam nego nikakav,
znaš onu iz biblije "..jer sagriješim mišlju, riječju, djelo i PROPUSTOM.."
ateist sam, da ne bi bilo zabune :icon_evil::icon_evil::icon_evil:
ali smatram da se linijom manjeg otpora, u današnjim poludiktaturama bivše SFRJ
baš propustom čini najviše štete..
a ti druže performeru izađi iz toga kao pobjednik, i pametno!
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ne znam kompa izgleda da si ti pomješao nešto...
Skidanje gol i nuđenje jointa ljudima nije nikakav kanabis aktivizam, nego baš obratno; samo stvaraš krivu sliku o ljudima koji uživaju vutru...
Sad jesi ti to učinio dok si bio clean ili ne je sasvim nebitno. Također, imanje ili ne imanje mu.da isto nema nikakve veze s tim potezom.

I inače... normalni ljudi ne hodaju goli uokolo.. ne kažem da si psihički bolesnik, ali potrudi se za sebe barem to više ne raditi jer krivo radiš. Samo si si natovario problem na grbaču, a nisi ništa postigao, možda nekakvu osobnu satisfakciju, samo što mislim da će ti na kraju priče ipak ostati gorak okus u ustima.

lp


________________________________________________
Genjo daj makni mu.da sa cenzure više ovo nema smisla
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Istina je da je svojim nastupom pogorsao izgled kanabisa, ali se isto tako slazem da se trebaju poduzimat zestoke mjere u zadnje vrijeme. Ne samo kod kanabisa, vec i u svemu sto danas cini nas zivot.
 
06.11.2010
35
6
0
121
Osobno mislim da bi bombardiranje vlade bolje pomoglo nego skidanje gol.. Čisto da ne bi bilo da pročitam u novinama za par dana da je neki travar postavio bombu u vladu.. To je bilo sarkastično, samo si se doveo u groznu situaciju, a ništa nisi promijenio, isto bi to napravio i bombardiranjem.
 

hardbluesman

Aktivan Član
28.11.2010
109
8
18
39
Frende,ja neznam što bih ti rekao,osim da se nadam da si svjestan toga da si s ovim uništio bilo koju šansu za ozbiljnijim zaposljenema,dobijanje vize i slične stvari...mislim da nije bilo potrebe za takvim činom! da se razumijemo,meni je totalno AWESOMEEE,al mislim da nisi trebao!
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Kada sam bolje razmislio ko zna. Mozda nije samo trava razlog skidanja golog ali u svakom slucaju buntovnicki gest. A bunt je pocetak revolucije valjda neke.

A onda sam malo bolje razmislio i shvatio kako to bas niko nije snimio niti nedje napisao ipak nije mala vijest. I koliko sam razumio ti pises trenutno iz bolnice?
 
07.06.2010
31
1
0
44
Vutragenjo je napisao(la):
Ja bi radije ipak da sirimo rijec preko doktora lester grinspuna nego preko tebe golog.

Aidmints je napisao(la):
Zašto bih nas 1000 trebali biti goli? Ako želimo legalizirati travu stvarno nema smisla zašto bi sve to trebalo izgledati ko neka ogromna hipi orgija..
Cilj je pokazati da se od trave ne može oboljeti na mozak.. A kad se nasred trga skineš gol izgledaš kao luđak, zar ne?

Haha e baš sam se nasmejao postovima. Pogotovo ovom sa hipi orgijom :D
--------------------------------------------------------------------------------------------------------


Aj ne se.i molim te.
Ovog lika treba spakovati za ban express, jer širi negativnu sliku o travi, a opet kontam da je neko zapalio J pa se malo za.ebava
 
07.06.2010
31
1
0
44
E da još obavezno reci da su te to nagovorili oni narko bolesnici sa vutra.org foruma, kojima je mozak spržen od genetski modifikovanog skanka od kojeg 7 dana imaš halucinacije.
 
20.01.2011
5
1
0
34
to je jedan od nacina borbe,u svakom slucaju bolji od kukanja.da je vise takvih mozda bi kravate i razmislile o legalizciji.ovako,cisto sumnjam prosto ne vjerujem.i ne kontam zasto je ok skinuti se za zastitu zivotinja,koliko god oni iz PETE bili smjesni,ali za legalizaciju,onda to stvara negativnu sliku?mozda zbog straha koji sistem usadjuje u ljude,ko zna?u svakom slucaju imas moju podrsku,koliko ti god to malo znacilo.jer ja ako zaglavim jednog dana zbog sirenja mira i ljubavi bilo kakva podrska bi mi znacila a pogotovo lika sa tolikim jajima :) blagoslov iz bosne i i zelim ti puno snage da istrajes sa tim doktorima :) mir i ljubav svima !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
Vutragenjo je napisao(la):
Kada sam bolje razmislio ko zna. Mozda nije samo trava razlog skidanja golog ali u svakom slucaju buntovnicki gest. A bunt je pocetak revolucije valjda neke.

A onda sam malo bolje razmislio i shvatio kako to bas niko nije snimio niti nedje napisao ipak nije mala vijest. I koliko sam razumio ti pises trenutno iz bolnice?

ma bilo je neš na teli i u novinama, ali istina nije bilo govora o nikakvoj travi ...nego ako se dobro sječam, rekli su da je neki luđak napado ljude trčo za njima
iskreno da si najnormalniji NE MISLIM!!, ali ko je od nas normalan uopče...ali kada sam pročitao i čuo šta se desilo mislio sam :"da je meni došo..uf" ..ma ko i svi više manje osim tvojih streeking frendova , ali sada imam malo drugačije mišljenje o tome..
a ništa drž se u "munjari",ako si gol preživio -10 na trgu , onda češ i ovih koji mjesec terapije, ae care uzivaj :)haha