Caramelicious pod 150-ticom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Ivach je napisao(la):
samo ne kuzim kak sjemenke kad nikad nisi imao mudonju nit njegov polem.....al nema veze to su samo 4 sjemenke....:)
Bit će ih još izgleda, no nije da se neće iskoristiti :)) bio je jednom jedan mudonja ali je eliminiran na vrijeme
VenloNL je napisao(la):
:thumb:još da domaćica pokaže spol,tj. da bude cura......vidim da si ju smjestio pod hps

Nije još pod HPS-om, ali da, prvo sam navijao da bude muško radi polena a sad navijam da bude curka jer postoji velika vjerojatnost da imam hermića, pa kad bio oplodio domaćicu :) Trebala bi pokazat spol kroz par dana, jedva čekam ...
$DoLaR$ je napisao(la):
@Ivach sjemenka može doć i od stresa a netreba bit hermi, a i ženke pred kraj svog životnog ciklusa kad vidi da ju nisi oplodio sama počme izbacivat sjemenke :) :)

@Kenny VRH 8)
Nisam ovo znao, zbilja može biti svašta, mislim ipak da je hermić u pitanju samo ga ne mogu locirati još, ma nije ni bitno ustvari :))
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
$DoLaR$ je napisao(la):
@Ivach sjemenka može doć i od stresa a netreba bit hermi, a i ženke pred kraj svog životnog ciklusa kad vidi da ju nisi oplodio sama počme izbacivat sjemenke :) a i kaj znaš ako ima ventilaciju od vani polen leti tristo kilometara :)

@Kenny VRH 8)


ženka ako nije oplođena izbaci banane ako je ostaviš da predugo cvjeta, tj. pretvori se u hermića. u njegovom slučaju to sigurno nije nego ima negdje u boxu hermića ili mu se oplodilo od onog mudonje prije...
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Domaja me silno razveseli neki dan :icon_lol:

Inače sve drugo pod kontrolom, karamele će preksutra ući 9 tjedan pod 12/12, bliži se lagano kraj. Zadnja 2 zaljevanja su na čistoj vodi, čekam ih dok ne budu spremne, 7 dana još sigurno . Skinuh u međuvremenu još 5-6 manjih hedića no od sjemenki više ni traga, hebiga.
Karamela#1 se bolesno udebljala, kaliksi su brutalno debeli, možda bude koji dan ranije gotova



Karamela#2 je ljepotica, nemam druge riječi



Domaja, kao najbolja genetika, savršena od samog starta, valjda će tako i do kraja. Ničim gnojena dosad, pod 12000 lm CFL-a plavog i žutog spektra (pola-pola) u 3,5 litrenoj tegli, donji box funkcionira savršeno, nažalost još uvijek na 12/12 no razmišlja se, razmišlja ...


milina - šta više za reći osim neka se zeleni, samo neka se zeleni :leafblunt:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mr GreenSkin

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Ti si kralj...botanicka perverzija,eto da i carmelisious vidim kako spada,par mojih prijatelja se stalno okušava u uzgoju ali kako nece da slusaju savjete uvijek zavrsi fijaskom :D svaka ti čast kenny rep +
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Super za domacicu :thumb:
A za caramelicious same pohvale, vidi se da je to biljka koja ce dati ogromnu kolicinu slatkih tvrdih hedova!! :icon_lol:
nema jos puno koliko ja vidim.
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Tako su me se dojmile slike da sam odmah htio stisnuti rep, ali mi ne da...nedavno sam ga opalio... :p

Samo nastavi s tim sto radis... =)
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
bravo kenny...jos malo pa ce prsti da se maste...magistrirao si agronomiju ;-)
rep+

edit: jbg nish od reputacije...izgleda da sam ti malo previse stiskao rep+
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....ma zna kenny:icon_lol:.......bravo stari:clap:.....:respect

You must spread some Reputation around before giving it to Kenny Dalglish again
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
68 dan 12/12


Caramela#1 skinuta pred koji sat. Mogla je još ostati bar tjedan dana ali dojadi mi već, ionako je genetski sva zbrkana.



Caramela#2 će zato dobiti vremena još koliko god joj treba. Bacila je brdo novih pistila u 9-om tjednu, hedovi su prekrasni, nisu toliko debeli ali su kaliksi tvrdi s brdo pistila, miris neobično ugodan, slatkast pogotovo pod dodirom. Milina, uskoro će joj se domaćica pridružiti ...



Neka se zeleni :icon_smile:
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Svaka čast,wow....
clap.gif
clap.gif
clap.gif
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
jako ljep grow, bas se vide masni kifovi i da se ljepi sve :) isplatio se trud ko i obicno :D samo naprijed :D peace!
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Svrsio sam dok sam gledo ovo,rep ti nemogu dat :D dao vec,svaka cast :)) Opisi dalje,kolko cega? kako? sta? i smoke :)))
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
imamo slican setup...ja cu dat lijevo jaje ako imadnem upola takav grow....

congratualtions.gif



P.S. ja te predlažem za grow support titulu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kenny Dalglish
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.