Caramelicious pod 150-ticom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Ma nisam nestao, svake večeri oko ponoći navratim vidjeti šta ima, zapalim pljugu - ostatak znate :) A i nemam šta pametno za reći, hvala svima što pratite i što vam se sviđa grow, no nekako imam osjećaj da mi na prevaru raste rep, ipak je ovo sasvim jedan običan grow kakvih ima na stotine ovdje, ništa više ništa manje

Caramelicious#1 je već u tegli, zasad na režimu 8 sati tegle - 8 vani, prebrzo mi se je sušila ( blizina radijatora) pa ću probati ovako. Na kraju je ispalo brdo malih preslatkih hedova, bit će to i više nego dobro samo da provedu tjedan-dva u tegli pa će bit par rječi i o dimu. Potencijala ima svakako. Evo kako to izgleda nakon 4 dana sušenja


Što se tiče ostatka društva Caramelicious#2 je ušao u 11 tjedan 12/12, tko zna koliko još, mislio sam ovaj vikend cepnuti ali ?, Izgleda fenomenalno, lišće polako žuti, hedovi prekrasni. Domaja se izduži samo tako, na kraju dobro da je bila na 12/12 od početka. Presađena je u veću teglu, napreduje fenomenalno, za par dana će prešišati karamelu, snjom ću se zabavljati kad bude imala gornji box samo za sebe, zasad neka divlja - meni ne smeta, dapače :))

Kad uhvatiš hed u šaku prepun kristala koji se presijavaju pod svjetlom, a rajsko slatki miris se polako počne uvlačiti kroz nosnice - tada shvatiš da je tvoj trud itekako nagrađen, pa čak i preplaćen, čudesna je to biljka, čudesna ... :)

Karamela&Domaja

Neka se zeleni dobri ljudi, samo neka se zeleni :leafblunt:
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
You must spread some Reputation around before giving it to Kenny Dalglish again.










pičiš ko luuud ti to brate....svaka čast :) ....ubiješ :) ....kaj bi ti na prevaru rasto rep..daj si pogledaj kakve hedove si dobio :) .....samo nemoj previše stiskat hedove jer thc ti ostaje na rukama...a sve drugo vrh brate ;)
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
Bravo stari i svaka čast...javi se SiD-u da prebaci u gotove dnevnike i da izbriše ovaj moj post...

pozz
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Neda da stisnem rep+....

Jebenica stari, jaaaaaakooooo mi se svidja tvoj caramelicious! :)
Good job!!
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....perfektno kenny svaka cast....:clap:

....najbolji poklon koji si mogao dobit za bozic.....a sad samo uzivanje........btw kolko je ispalo sve zajedno?......

...i naravno rep+ za brutalne hedove i odlicno zavrsen grow......
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Nakon mjesec dana tegle mogu reći da je dim dobio jednu težinu, neznam kako bih se drukčije izrazio - baš težinu. Pušim već skoro 2 mjeseca svaki dan po više nego nekoliko frula, ali zadnjih tjedan-dva baš me puca. Ispočetka sam malo bio razočaran samom jačinom, no moji "pokusni kunići" su ocijenili da je bolja od Wembleya, a sad nakon mjesec dana tegle mogu to i ja mirne savjesti potvrdit. Najbolje paše naveče kad se nema puno obaveza, može se je popušiti dosta, nema negativnijih efekta od ultra tvdog sna. Jako ugodna za pušiti, prva traži drugu, druga treću i tako. Miris je slatkast ali ne pretjerano, malčice drugačiji no meni izrazito budi uspomene na Amsterdam, toliko da opet razmišljam otići - dok nije prekasno.
Sve u svemu poprilično dobar strain, jednostavan uzgoj, vrlo dobar urod i dim, šta više tražiti. Do nekog novog setupa i neke nove genetike - adio :))

 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
bila bi najvjerovatnije prazna tegla :)

kenny rep+ (ako bude dao)...ovak poslagani vrhovi mi izgledaju ko sladoledi na stapicu :)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....ma daj, svaki put kad stavis slike kjuranih hedova meni sline cure.......rep+ stari

PS- sad kad sam vidio ovo moram ic zapalit tamburu da se dobijem:)......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.