Carbon Filter, da li mogu bez?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.03.2020
0
1
3
33
Pozdrav dragi judi. Imam jedno pitanje.
Imam jednu malu sobicu tipa ostava na spratu u kuci koju ne koristim (nema nista, prazna prostorija, omalterisana). Hteo Sam tu da stavim moje drage dame, samo sto je ovo za mene moj prvi grow i ne znam tacno koliko se biljke osecaju. Inace kuca je na selu, nemam komsije bas blizu tipa da su mi odma do ograde, samo preko puta.. s'obzirom da je ta prostorija na drugom spratu i sa druge strane (ne prema komsijama), da li mogu growati bez carbon filtera? Ili se mnogo bas osecaju biljke? Hvala unapred.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lovetogrow

Lovetogrow

može se sve..,a gajenje vutre,najviše!
27.08.2019
1.272
13.268
358
Pozdrav dragi judi. Imam jedno pitanje.
Imam jednu malu sobicu tipa ostava na spratu u kuci koju ne koristim (nema nista, prazna prostorija, omalterisana). Hteo Sam tu da stavim moje drage dame, samo sto je ovo za mene moj prvi grow i ne znam tacno koliko se biljke osecaju. Inace kuca je na selu, nemam komsije bas blizu tipa da su mi odma do ograde, samo preko puta.. s'obzirom da je ta prostorija na drugom spratu i sa druge strane (ne prema komsijama), da li mogu growati bez carbon filtera? Ili se mnogo bas osecaju biljke? Hvala unapred.
Po mom iskustvu to netreba.ja sam ga 2 put stavljao u fázu cvata,al to više,da meni nije"smetao miris"...lol
Al ne,dok je mala prostorija(mza nas,koji imamo za samopreskrbu)ne "smeta"baš miris trave..::umirem:::rofl::vutra:peace brother✌️ By Lovetogrowe