Carica Aka Corona

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
OP
OP
Kalpsiz

Kalpsiz

Ma hajte molim vas
15.04.2019
374
1.555
143
27
Update Br 3
Vozdra raja sta ima kako ste pozdrav cjenjeni forume jedan veliki :respect:.
Evo da malo popratimo situaciju sa mojom Kajzerkom. trenutno se nalazi u fazi strecha po mom osjecaju da lagano dostize vrhunac i mozda jos koji cm da se vine u visine. Preflower je isto krenuo a mozda pocinje cvjetati !? . o_O:bocni::
kako god zna sta joj je posao i s tim ce da se bavi jel :D. zadnji put sam je 18.6 zalio barem mislim a zedna jos nije.

tu je dobila full dozu tnt. a booster. a SV i CallMag. a da i jednu dozu Power zyme je dobila. nije odavno :zvizd:. a da i vodu sam joj povecao na 3,5l uglavnom jos nista previse zanimljivo se ne desava ide sve svojim tokom.
To bi bilo to raja za sada pa do daljnjeg prica se nastavlja. zivi bili i pozitivni uvijek.

PS: Vent sam namjerno ostavio na sredinu biljke da puse kroz grane, prosli put sam imao problem da je ventilacija tu bila slaba i donji listovi se sfurili.

Prilozi

Poslednja izmena:
OP
OP
Kalpsiz

Kalpsiz

Ma hajte molim vas
15.04.2019
374
1.555
143
27
Vozdra raja pozdrav cjenjeni forume i veliki:respect: doslo vrijeme za update
Update Br 4
Trenutno smo usli u fazu cvjetanja. mislim da je strech stao barem se nadam jer prostora ispod lampe je svega 10-12cm. malo sam je jos LST. iro cisto da je odmaknem od LED. a prem da ne pokazuje nikakve znakove da joj skodi. odradio sam i lollipop jer idem preko sutra na put i tek u nedjelju nazad. i malo sam je razbusko da 3-4 grane u sredini dobiju vise prostora. odradeno je i zalivanje 3,5l vode sa fulm bloomom i SV. Slijedece ce biti cista voda da isperem malo Substrat.
za sad to je to pa do slijedeceg javljanja. ostanite mi pozitivni

Prilozi