CBD Critical Cure 250w MH/HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
Na zalost zavrsen u losem smislu. Prvi dnevnik, prvenac, prvo pa sra*e.
Poceo sam grow u medicinske svrhe, travu sam probao samo 1 u zivotu i ne prija mi dim, nisam pusac :)
Grow je bio namenjen devojci i meni, i za psih i za neka fizicka oboljenja.
Biljka je bila prvo u boxu 40x60x170 (plakar) pa onda u DIY 60x60x150 napravljen od OSB ploce.
Cooltube od 30 cm.
1 cevni vent f100, 1 cevni vent f120 i jedan za kupatilo od nekih 150/m3h
Razna cuda mu*a od tajmera kablova i ostalih stvari (opremljen kao Hajzenberg)
Zemlja je bila florabella zuta sa dodatkom perlita.
Gnojivo plantella cvet.

Ceo grow je privatno nadgledao Lood, jos jednom hvala mu za mnogo mnogo truda :)

Seme je potopljeno bilo u destilovanu vodu 36h i malo je napukla.
Posle prebacena u maramice koje sam stavio u solju navlazio i zatvorio kesom, naravno tu je i crvena vuna protiv uroka, starih baba i vestica :D

Fotografija0260.jpg

Posle 2 dana pustila je klicu pa je presadjena u rasadnu posudu manje zapremine.
Na poklon sam dobio biljkicu od devojke ali plasticnu, isto protiv baba zaba i lose srece :)
Fotografija0265.jpg

Prvi grow ne bi bio prvi grow da pocetnik ne skenja nesto pa sam tako i ja dopustio da mi biljka preraste posudicu i da se listovi malo deformisu :)
Fotografija0271.jpg

Posle je presadjena i nastavila sa rastom.

Fotografija0275.jpg


Nakon drugog velikog zalivanja fan listovi su dobili malo sprzene krajeve, jedino objasnjenje je bilo da je koren zahvatio malo jaci deo zemlje i da ga je to sprzilo, bolest je prosla brzo i listovi ostali takvi kakvi jesu.
Fotografija0318.jpg

Devojcica posle nastavlja kao prava :)
Slavol je koriscen kroz ceo grow.
Fotografija0333.jpg

Peti sprat je topiran.
Biljku moram da secem zato sto se oseca bas dosta, pravio sam filter ali ne pomaze. Posle mnogo mucenja, ulaganja i cimanja nema pomoci smradu. Svasta nesto sam probao. Resenje za to naravno postoji. Nego je problem i temperatura, sada mucm muku sa 4 venta mi ne pada ispod 30c dok radi lampa. Naravno i to bih mogao da resim nekom turbnicom ali grow vise nije stealth kao sto je planirano da bude.. Nalazi se na otvorenoj terasi, verovatno je i sad komsije osete nego ne kontaju sta to vonja :D
Bruji jako i sada ali sta je tu je.. Teska srca moram makaza da se latim i da secem..
Pun volje i ljubavi spreman sam za out, sa mnogo vise znanja i postovanja prema biljci. Lood hvala ti jos jednom :)
Sta da radim sa biljkom, moze li da se susi i da se pravi cajic od nje? :) (ne ocekujem neke efekte ipak je stara oko 45 dana)

Poslednja slika biljcice :)
Fotografija0355.jpg

Ako sam nesto izostavio, pogresio ne zamerite. Osecam se kao da coveka trebam ubiti :(
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Eh :(. Vidi se po njoj da trpi ili je trpila niže temperature. Jbg rokni je i gotovo ak nemaš di s njom. Nije u cvatu tako da ni nema nikakve potencije. Možeš kuhat čaj od suhoh lišća, čisto mirisa i psihe radi, efekta nekog sumnjam da može biti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Fenix94
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
Bila je na terasi i box sam grejao verovali ili ne sa tosterom po kojem je duvao 1 vent. Temperaturu je regulisao kontroler. Pomoglo je dosta ali ipak nije to to kao sto bi bilo da sam u sobi drzao na konstantnoj sobnoj temperaturi :(
@Power, zivim u centru grada gde sam na stanu, nemam niti kola ne znam gde bih mogao da je presadim jer je svuda beton i svugde ima ljudi. Koliko sam je mucio sa svetlom i temperaturama ne bi me cudilo da je hermic.. Sad ce jos malo maj pa ce pravi out da se radi :)
Sinoc sam imao zalivanje, dao sam punu dozu plantele cveta, da sacekam par dana da to prodje pa onda da secem?
Zbog caja pitam :)