CBD Critical Mass – 400W – 1st grow by Moj put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Moj put

Aktivan Član
15.11.2014
178
416
63
ekipa, hvala na komentarima!
@MMSplit hvala ti na doprinosu. Ne smetaju mi fotke. Gledala sam na internetu opis svih tipova žutila na listu, ovo moje (vrh i rubovi) odgovaralo bi manjku dušika što vidim da je i kod tebe bio slučaj. Neću brzati, tek sam ih presadila i počela hraniti, dat ću im vremena da nadođu...
@PowerSeed ph reguliram, ostaje sad još ovo dvoje što si spomenuo, pratit ću situaciju, pa ćemo vidjeti što dalje
@VenloNL riječi ti se pozlatile :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MMSplit

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ma sada će to krenuti na bolje ja sam uvjerena :)
Početak je svaki težak,već sljedeći put ćeš i sama znat prepoznat šta je najbolje za biljke.
Meni se najbolje još pokazalo staviti biljke odmah u velike posude + kvalitetna zemlja i ph korigiran ništa više mjesec dana si mirna,samo redovno zaljevanje čistom vodicom i bez puno čačkanja oko njih.Znala sam niti ne otvorit box po par dana i sretne su bile.Uglavnom raspisala se ja ali što više gledaš oko njih i kombiniraš to više šanse za grešku.A sada samo pozitivno ide to na Pravi put :)
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Možeš odsjeći listove:bocni::, koji so 3/4 suhi.
Ako je neki na kraju 1/4 suh ja taj deo skaricama odrezem.:bocni::
Bolje izgleda sada, kada so presadzene:watch:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Moj put

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
eee pa ne moze tako sa bijozama , moras da ih mazis i da im pustas fine melodije eyessss: pa ces videti kako ti uzvracaju ljubav :D Koliko das - toliko dobijes xexexexe.To ti je kao zivot bebe dok je mala ne prckas mnogo jer je osetljiva,kad malo poraste uhvatis ritam zalivanja,kad krene cvetanje krece i klopaa i to svedski sto!!! I na kraju kao dezert dobijes plodove svog rada koji svetlucaju kao kristali :D oprosti ovo skunk od mene pravi :lol:
 
Poslednja izmena: