CBD Critical Mass – 400W – 1st grow by Moj put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Kada budeš zaljevala opet voda iz slavine, pocekaj pola sata. Stavi
u vodu gnojivo i zalij na puno.

OK izgledaju, malo gladne.

Jesi kakav trening napravila?
 

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Definitivno imaju problem?
Dolazim do zaključka da sa tim gnojivom nešto nije u redu, a i ova mahovina ili alge sto se skupljaju po zemlji nisu dobar znak!
Zanima me sta si sve uradila do sada, kako bi mogao da tražim uzrok novom problemu. Izgledaju mi ko da im manjka N celo možda Mg a i kalci je diskutabilan.
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
drugi put prije nego posjeces listove stavi fotke pa ce se lakse rijesiti tvoj problem, opisi s kojom kolicinom vode i koliko cesto zalijevas, isto tako i za gnojenje.. vidim pocela se neka "mahovina" nakupljati na povrsini zemlje, to nije dobro..
 

Moj put

Aktivan Član
15.11.2014
178
416
63
@CilI uskoro ih prebacujem na cvjetanje, od treninga bit će LST

Ekipa, hvala svima na praćenju i pomoći. Grow, kao što i sami vidite, nije baš dobar. Lošu stranu takve priče znate i sami, dobra strana je ta da sada manje više znam kako treba izgledati faza vegetacije odnosno na greškama se uči. ;)
Zamolila sam kolegu Marija da mi pokojim savjetom pripomogne do kraja. Želim proći i fazu cvjetanja i sve to ostalo do kraja, čisto da znam što me čeka kad krenem s drugim growom.

Što se mene tiče, dnevnik može u nezavršene!
Pozz svima :wave:
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ma samo ti polako,još najbolje u miru riješiti problem i završiti taj grow a za dnevnik se ne brini,pa možeš i naknadno staviti slikice i završiti ga.
Ovako samo napetost i 100 savjeta koji na kraju zbunjuju skroz.
Niš evo želim ti sretno do kraja i da sve dobro završi :)
 
29.01.2015
121
223
43
62
E ako si zaljevala sa ph 4 u startu to je problem.
A i teško mi je za povjerovat da ti voda iz vodovoda ima ph 8.Nisam to još od nikog čuo da ima tolki ph voda iz vodovoda.Misliš kad ostoji dođe na 8.To mogu da vijerujem al da je direkt iz pipe 8 malo teže.Al to je sad skroz nebitno.Ja bi kao šta cerak1000 kaže.Biljke u tuš i sa tušem tuširao dok ne sapereš sve iz zemlje.Znači računaj ako su ti posude od 18l recimo 20l.Za dobar tuš treba ti 3xviše vode od količine zemlje.Što znači da bi kroz svaku trebalo da prođe 60l vode.E onda je to to!Pustiš da se zemlja skroz osuši al ono baš dobro.Da ti se zemlja odvoji od saksija kolko se stisne od suhoče.Več bi tu trebala vidjeti da biljke kreču dalje.Kad se dobro osuši kreneš sa prihranom na novo jer u zemlji nema više ništa.Bit če to dobro u svakom slučaju ko šta sam rekao dobra škola.A pošto im daješ puno ljubavi i od ovoga če nešto da bude.Nebrini!
I u mom mjestu je ph vode 8, mjereno odmah nakon sipanja.
Je li to dobra voda ili da tražim bunarsku?
Izvinjavam se ako pitanje nije napravom mjestu.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Dnevnik ostaje gdje je. Skroz dok ne bude nezavršen. S obzirom da nastavljas dalje, nije bitno kakve su biljke ;) Pratim te i dalje :)