Cbd i thc ulje za zivotinje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.02.2019
1
1
1
36
Pozdrav svima

Ekipa, imam pitanje. Macak mi je star 10 godina. Nazalost ima dijabetes i na inzulinu je. Sve je bilo okej do zadnjih mjesec dana kad su ga pocele straznje noge zajebavat. To je postalo jako izrazajno zadnja dva tjedna dok zadnja 4 dana ne moze uopce sttai na noge. Na netu ima hrpetina svega ali nigdje ne mogu naci tocno doziranje, simptome i manifestaciju thc-a i dbc-a za zivotinje.
Dijagnoza mu je artroza kraljeznice, kukova i prednjeg desnog lakta. Uzasno ga boli i voljela bi mu olaksati.
Jel ima itko kakva iskustva ili saznanja?
Dakle, macak, dijabeticar, kastriran, 6.4 kg...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Đorđe Logić

AnnaNirvana

Aktivan Član
13.06.2018
277
2.161
143
Iskustvo od sinoc:posle popodnevnog kuvanja -marihuane s mlekom-(oko 30-tak grama listova i dve grancice sa cvetovima u litar mleka),ostatke iskuvane biljke iz cediljke sam bacila u plasticnu zdelu u koju ostavljam ostatke hrane za psa(staford od 40-tak kilograma).Lenjivica,mrzelo me da bacim par metara dalje u kantu za otpatke..da skratim pricu,pas je u svoje vreme obroka pojeo to sa granulama.Sve bi to proslo neprimeceno s moje strane da nije dremao pored mene.U jednom momentu ,skrene mi paznju njegov pokusaj da se udobnije namesti.Uspeo je da ustane,al to je bilo to...tesko je koordinisao pokretima,motorika off,pogotovo zadnje noge koje nikako nije mogao da uskladi sa prednjim...Ajaoj,u momentu(a ni ja nisam bila u agilnijem stanju)sam zaprepastena shvatila da je u hay stanju kao i ja i od cega(pas je inace zdrav).Ostatak noci nam je prosao u opserviranju,jer sam se uplasila za njega i njegove trzaje tela,povremene pokusaje da ustane,sto bi ponekad uspeo,mada nisam primetila da mu je osim motorike bilo lose al me je grizla savest zbog moje nemarnosti .Bio je pospan,al nije spavao,cak je i mahao repom kad sam ga milovala.. do neko doba noci kad smo oboje utonuli u san...Jutros je ok,veseo i razigran kao i inace.. Znam da nisam puno pomogla,al eto primetila sam da mu je bas motorika bila problem u nasoj sinocnoj avanturi...
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
a jadan macak :( drzim fige da se odgovor nadje ovdje, pa cak i bez vutre, samo nek bude dobro jadnicak...
@AnnaNirvana ti si jos i super prosla, malo ga izvozalo i ko zna, mozda je njemu bilo super! ali bolje ne ponavljat, i bacat ostatke od vutre tamo di on ne moze prokopat i omastit brk :)
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.667
11.915
358
Socotra Island
eelslap.com
CBD se daje domaćim životinjama bez problema. U severnoj Americi veterinari prepisuju često to za kuce i mace a za THC baš nisam siguran da je okej. Doziraj i proprati situaciju, različite su i jačine ulja i ekstrakta i ne brini, ne postoji opasnost od prekomerne doze i pomoći će mu sigurno barem protiv bolova
 

boscco

Aktivan Član
16.02.2016
116
393
63
74
Za tvog mačka ti je cbd ok, daje se životinjama i thc u slučaju cancera.
Imam kolega koji je posvojio psa, ovaj pas je bio nonstop u stresu nikako da se navikne na novog vlasnika a kamoli na novu okolinu i na šetnjama je bio sav preplašen, počeo je da mu daje cbd i pas se promjenio za 100% svi simptomi su nestali a kolega sretan do neba, naravno i pas :)
Ti bi mu morao davati cbd i zbog dijabetesa i ovom smjeru bih mu pomogao...
Imam i kolegicu koja je imala več jako starog psa, jako ga voljela pa se nikako nije mogla oprostiti od njega, bez cbd-ja pas uopče nije mogao funkcionirati (hodati i jesti) na cbd-ju je bio normalan pas, a bez njega nepokretan, sa cbd-jem mu je tako produljila još 1,5 godine života.
Kod doziranja moraš izlaziti iz njegove težine koja je 6,4kg a doziranje započni sa 1mg/kg...