CBD (Mango Haze, Critical Mass, Critical Cure), Jack Herer, 2 x 400W HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.01.2015
121
223
43
62
Iz Holandije sam kupio četiri vrste:
CBD Mango Haze
CBD Critical Mass
Jack Herer
CBD Critical Cure

Naknadno ću slikati prostoriju. Veličina: 250cm D x 90cm Š x 150cm V
Rasvjeta sa reflektorima 2 x 400w.
Ukupno 12 biljaka. Saksije nailonske od 15lit.
Supstrat: Florabella + Agroperlit u odnosi 2:1
nastavlja se...
 

Prilozi

  • KLIJANJE.jpg
    KLIJANJE.jpg
    75 KB · Pregleda: 140
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and t@mara

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Sretno želim svakako. Naslov dnevnika je editiran, cudi me da to nisi procitao u uputstvu :) Drago mi da vidim prve slike kod nas na forumu direktno. Nadam se da ce i ove sto slijede.
~ Keep Growing and Smile ~
 
  • Sviđa mi se
Reactions: radeii

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
2x400,to sam zamijetio i puno vrsti,moja preporuka ti je mreza,uz LST kao sto su ti drugi savjetovali.
da ih sve imas u istoj ravnini i da jednako cvatu zavrsavaju,a mozes ih i topirat barem jednom,kako bi imao sto vise grana i CBDa
sretno dalje i opusteno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: radeii
29.01.2015
121
223
43
62
2x400,to sam zamijetio i puno vrsti,moja preporuka ti je mreza,uz LST kao sto su ti drugi savjetovali.
da ih sve imas u istoj ravnini i da jednako cvatu zavrsavaju,a mozes ih i topirat barem jednom,kako bi imao sto vise grana i CBDa
sretno dalje i opusteno
Pripremio sam mrežu, ali nisam siguran na kojoj visini ću je postavitI.Naime, visina jeste 150cm, ali zbog sijalica koje vise sa plafona na oko 15cm i određenog razmaka do biljke, zbog grijanja, biljka bi možda mogla da raste do 100cm. Kada se postavi mreža, koliko još iznad nje raste biljka? Zaboravih, saksije su 25-30cm visine, tako da biljke ne mogu imati veću visinu od 75-80cm.
 
Poslednja izmena:

Pedala

Aktivan Član
02.12.2013
273
428
63
Znam da ti je sve sad čudno.Mreža je super za iskusne growere al bojim se da ti kao početnik bi mogao imati problema.Daj neku sliku da vidimo box
 
  • Sviđa mi se
Reactions: radeii
29.01.2015
121
223
43
62
Znam da ti je sve sad čudno.Mreža je super za iskusne growere al bojim se da ti kao početnik bi mogao imati problema.Daj neku sliku da vidimo box
Malo strpljenja, još nisam sve završio. Juče sam izlijepio Diamond foliju u kompletnom prostoru i postavio 2 reflektora. Evo jedna slika ne završenog prostora. Na patos ide još stiropor i nailonska folija. Gore lijevo rupa za ventilator sa karbonskim filterom, a desno u donjem ćošku pasivni ulaz za vazduh. Izvinite na kvaliteti slike, ali zbog zbijenog prostora, preko fotošopa sam povezao tri slike u jednu. Nadam se da je razumljiva.
NEDOVRŠENO.jpg
 
Poslednja izmena od urednika: