CBD Shark shock - 80×80 250 hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Cestitke blader na odlicno zavrsenom sharku.. Sad susenje,curing te nam se javi nakon dva-tjedna sa ponovnim opisom high-a.. Uzivaj zasluzeno.. :thumb: :clap::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Hvala ljudi na čestitkama ! :thumb:

@Mad Rabbit biti će pravi smoke report za nekih 3-4 tjedna. Ovo je bilo čisto onako usput dok još daje po klorofilu, a i terpeni su isparili ovim brzim sušenjem. Baš sam neki dobar video o utjecaju terpena (nisam siguran da li je dobar prijevod) stavija u youtube videa. Sad samo da uspijem sušit, a da temperature ne prelaze 22 celzija, da ne ispare sa površine...
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Update sušenja: 7. dan

Znaći suši se već 7 dana na temp od 22-25 stupnjeva na vlazi od 55-60. To bi tribalo biti blizu preporučenih parametara. Preporuka je i da se suši 7-10 dana pa valjda je ovo normalno da još ne prolazi snap test. Prije sam po meni možda prerano stavlja u tegle, a sad baš želim da bude onako snap ali da ne pukne napola nego kao čačkalica.

Sušenje se događa u boksu i vent za ispuh je stavljen na jako lagano čisto onako lagano se osjeti na obrazu. Upuh pasivan ali sam na dno boksa stavija vent od 12 cm da se lagano vrti na 5 v ;) da malo barem melja zrak. Izvana djeluju dosta suho čak sam i vaga dok sam gleda da nema plijesni i pokazalo 97 g, što dođe manje od 25% ali nije iznenađujuće jer budovi nisu baš neki kompaktni iako imaju lijepu strukturu i dlaka dosta. Provjeravam 1-2 puta dnevno i tako...

Nabavija sam i kartonke vrečice za improvizaciju, ali još nije po meni, a i po testnim uzorcima koji su onako dosta suho djeluju ali nakon 10 sati u mrvilici vidi se da nisu još gotovi jer se znoje malo.

P.S. maloprije sam se zajeba i posta samo naslov. napušena posla :D
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: kuvarpera and L0oD

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
UPDATE SUŠENJA 8. DAN

Nakon pozitivnog snap testa donje trečine grane prije 8 sati stavljeno u kartonske vrećice... . A jedan mali uzorak stavljen u malu bočicu da vidim koliko će vode izaći. Testni uzorak sad pokazuje da se nije puno ovlažio, ali svejedno kad ga pritisneš se ne vraća u položaj početni kao spužva. Problem mi je šta ne mogu ponovo provjerit ubrzo jer se vraćam tek za 16 sati. U dilemi sam... provjerit ću za koji sat prije nego odem.

Stavljam dosta detalja čisto da ima zapisan postupak jer kjuranje je koliko god puta pročitao nisam na neke stvari puno pažnje obratio ali ovaj put čini mi se sam blizu da to bude precizno i dobro odrađeno. Velik utjecaj tu imaju i vanjski uvjeti koji su bili dobri...

Usput u box su došli novi doseljenici iz inkubatora. CBD Shark Shock i Critical 2.0+ dinafem...
Ovaj puta u 15+ litara posudama...

20160601_212627.jpg

Edit: A njih ćemo vjerojatno pratit u drugom dnevniku;)
 
Poslednja izmena:

Keva

Banned
Banovan
10.03.2016
65
112
33
Sad sam za sat, sat ipo dva presaltao ceo dnevnik, od pocetka kao mentor da mi je objasnjavao, svaka cast drugar, odlican plod.. Ovde se da primetiti ona uzreka trud se uvek isplati.. @sbcjeceo bas sam isto pomislio, izgleda sjajno ovako sredjenjo sa ovim kockastim saksijama, jednom recju predivno.. Jedva cekam sad sledeci dnevnik, taman da udvojstucim gradivo.. Veliki :respect: srdacan pozdrav! :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Hvala ljudi...:thumb:

UrkeKeva drago mi je da ti znaci dnevnik. Trudim se da bude koristan svima. Ima dosta tutorijala ali ja uvijek volim ovako pročitat i improvizaciju u praksi oko pravila pa onda pokušavam na taj način i pisati...

Ukratko, nakon 20 h kartonskih vrećica prebačene u tegle i tamo su već 2 dana+-. Taman su spužvasti više na suhoj strani tako da provjerim po par minuta jednom dnevno. Nema mirisa vlage, i polako izlazi miris na površinu. Imam osječaj da bi za 2 tjedna moglo biti stvarno dobro.

Šta se tiće rada ovako usput... moram reći da stvarno je jedan od najvećih relaxing osječaja. Večina zaspe kod mene ;)... baš ono deep sleep-theta valovi. Nije neki cerebral high nego je baš relaxing fizički. Za one koji priželjkuju jaki high nije ali za one koje žele easy relaxing je odlično... ali podrobniji smoke, visual i smell report nakon kjura. Zasad rad kakav bi i očekivao od indike iako od Northeren lighta nisam ni približno imao taj felling, a glasi kao indika za relax.

Izgleda kao da tim križanjem su se izbacili elementi koji su bili u prirodnim landraceovima (u večini populacije) tog područja kao naprimjer NL bi trebao biti afgani. Vjerovatni i ima afgani genetiku ali probrani su rijetki slučajevi sa puno thc-a, a manje cbd-a i smatram da se na taj način i izgubi dio rada koji je opet povezan sa terpenima, itd. Želim reći da je moguće da je većina afgani genetike možda imala ratio 2:1 thc-cbd i zato je imala taj relaxing felling. Na kraju se da zaključit, kao šta idu i moderne priče da je podjela INDIKA , SATIVA više morfološka značajka, a puno manje govori o radu i utjecaju na samog čovjeka...
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Keva

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
SMOKE REPORT - nakon 5+- mjeseci kjuranja

20161031_130933.jpg

Za početak bi krenuo sa mirisom. Prvo što mi dođe do nosa iz tegle je jedan jako bogat kiselo stalkasti miris kao neko egzotično voće ili čak povrče. Kada se bud stisne osjeti se malo slatkastije ali ostaje taj jako izražen kiselkasti skunky miris. Nakon što se mjesec dana ne otvara cijelu prostoriju ispuni kao da se ušlo u podrum koji nije dugo otvaran. Prodoran i jak miris.

Okus jako sličan mirisu ali jako smooth sa na momente lemoni- fruty notom. Prvih par tjedana je bio harsh ali sad je za posebne prilike samo jer ga nema još puno. Kiselo slatko sa naglaskom na kiselo ali ugodno. Snažan karakter. Za razliku od druge ture SS koji je patio od vručine, tripsa i slomio se prije vremena...

Što se tiče rada jedan jako ugodan i relaxing rad popračen laganom euforijom. Smiruje um i ubacuje u jedno zen stanje opuštenosti. Igranje video igrica na njemu nekako je teško jer kao da je borba između usporavanja moždanih valova dok igre traže ubrzavanje. Bar ove natjecateljske koje ja volim sa društvom odigrat. Smirujući i lagan, osječa se u tijelu dosta ali opuštajuče više nego stoned ako se ne zapali joint od grama onda ipak se osjeti i napušenost dosta ali neka opuštajuća. Onako ruke prekrižene i smijuckanje bez one "uzjebanosti". Dugo i opušteno disanje.Često je ekipa znala zahrkati kod mene što nije baš za druge sorte često...

Nije baš za seks i motivaciju ali je za relaksaciju po meni super izbor. Za odrijemati popodne nakon posla uz neku omiljenu seriju kao što je meni Star Trek, prava meditacija.

Eto sa ovim je dnevnik potpun, nadam se da će nekom pomoći da nađe svoju srodnu vrstu ;), a moderatore bi zamolio da premjeste dnevnik u zavrsene i ako mogu ime promjenit u "Bladerov CBD Shark Shock 80*80 - 250 HPS".

Pozdrav :wave:
 
Poslednja izmena: