CBD ulje i lekovi (normabel, tramal)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.09.2018
25
4
3
31
molim za odgovor pošto mi je stiglo cbd ulje.. naručio cbd od 10% da se bolje osjecam nakon operacija i kemoterapija i svega sta rak nosi pa pitam dal smijem miješat navedeno ulje s tabletama tipa normabel ili tramal koje pijem radi bolova..tj dali ce tablete imat negativne simptome ako mješam s uljem. lp
 
12.09.2018
25
4
3
31
pa to i nije neka nuspojava :) al ugl nista ozbiljno ne može da bude ? jer mislim polako izbacivat normabele a pogotovo tramale.

puno sam čito da cbd nema nikakve nuspojave..i na ovom sajtu sam pročito negdje da se ne treba brinut oko miješanja normabela i ulja ..ako izbacim tablete kako mi se čini ništa od sna koji mi je potreban..više griješim što miješam te dvije vrrste tableta a s uljem miješano s njima nebi trebalo bit problema, bar koliko sam čito vamo..al sam htjeo iz prve ruke da mi neko kaže da se ne ubijam i dalje čitajući i tražeći..hvala lp
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
Slobodno uživajte! Za Tranake neznam, ali pijem jake tablete protiv bolova, svaki mjesec, dve vrste antibiotika(. Normabel bi trebao, ali njega mi trava zamjeni. S time, da sam pušio na normabelima, 2.dan nakon operacije.) Srečom nemam rak, ali probleme sa fistulom. Operirao sam trticu, pa onda oba pazuha, a sad čekam operaciju fistule na preponi. Trebao bih još toga pit. Svaki specijalist, nakon preglefa bapiše mi neke nove pilseve, koje uopče ne podižem. Utrljavanje ulja ili hep masti mi najviše pomaže, jer ne peče i nema boliva. Onda nestane, pa pušim pljugu, dvije više nego inače.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
07.11.2018
2
0
1
40
Zasad se zna da cbd uzrokuje vazodilataciju, snizuje sistolički krvni tlak za oko 5mm žive a povisuje puls oko 10.Tako da većinu nuspojava odrađuje preko ovoga
 
17.12.2018
1
1
1
51
Zdravo, izvinite ako se ponavljam ili gnjavim ali tek sam se pridruzio... tako mnogo postova, tako mnogo misljenja...
Uglavnom, otac (metastaze na jetri, primarni karcinom na debelom crijevu otstranjen) je poceo prije 7 dana uzimati smolu/ulje kanabisa (ono crno iz sprice - shvatio sam da ovo neko zove ulje a neko smola pa ne znam sta vise da napisem)...
Pitanje, da li je normalno da spava non stop (iako smo mu dali zaista minimalnu dozu od 1/4 zrna rize dnevno) ... ?
Pitanje 2 , moze li ovo imati neke veze sa naticanjem nogu sto se desava zadnja 2 dana.... ?

Hvala svima i pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: crovk
12.09.2018
25
4
3
31
Ako prvi put probava marihuanu ili ulje/smolu onda je sasvim normalno da samo spava, i to sa naticanjem mislim da nema nikakve veze sa smolom.

I vidi za metastaze ima liječenje radioterapijom koja ih uništava, ima Klinika u Zg, bolje tamo probat jer kod nas u bolnicama po pitanju metastaza ništa ne rade, što se tiče radioterapije samo sam čito i vidim da ih s velikom uspješnosti uništavaju s laserom pogotovo na jetri, tako da se raspitaj o tome.
 
18.08.2016
172
47
28
40
Pijem zyprexu,riset i misar te neke antidepresive...sto kazete ds uz to pusim travu?ince zapalin i odnese me skroz al nikako nemogu da prestanem pusit
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Po mom mišljenju je bolje ne pušit travu dok se ne središ. Ako već hoćeš pušiti, onda probaj mikro doziranje. Dva dima i to je to...
Travu se može koristiti u rekreacijske i medicinske svrhe. Rekao bi s obzirom na psihičku nestabilnost koju imaš da ne bi trebao koristiti za medicinsku.
A ako te previše odnese ili ti nije ugodno, onda nije ni za rekreacijsku...

Tako da najbolje po meni da ne pušiš, jer može biti da ti odgađa rehabilitaciju. Večina ljudi je luda, samo neki nisu u stabilnoj orbiti sa svojom ludosti :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gica-prasica
03.11.2021
1
0
1
50
19 g.sam na razno raznim antidepresivima. Trenutno uzimam xanax 2*dnevno i seroxat 40 mg i helex od 1 mg 3*dnevno. Da li koristiti cbd ulje sa ovom kombinacijom?

Hvala unaprijed