CD Box Štek

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
Pozdrav danas ću vam pokazati kako napraviti od stare kutije CD-ova mali štek pa da krenemo
za početak će vam trebati naravno CD-ovi,nešto za rezanje tih istih,te neko tečno ljepilo za spajanje
1.jpg

pomoću manjeg cd-a ili nečeg drugog prvo ocrtamo gdje ćemo rezati
2.jpg 3.jpg

nakon toga isječemo makazama ili nekim drugim alatom unutrašnju stranu CD-a(ja sam koristio brusilicu)
4.jpg

da bi napravili poklopac morat ćemo iz kućista izrezati srednji dio(stalak na koji se cd-ovi stavljaju)
5.jpg 6.jpg
nakon toga zaljepimo stalak na mali cd a mali cd za veliki(time smo dobili da se poklopac ne mrda i da izgleda kao da je sve i dalje na stalku)usput mozete ofarbati markerom mali CD da se nevidi ništa unutra
.
za ljepilo sa koristio pištolj za vruće ljepilo nakon ljepljena stavljamo nešto teško da se to sve stisne dok se ne ohladi
7.jpg 8.jpg

nakon toga možete malo urediti unutrašnjost i imate svoj mali štek koji je neprimjetan
9.jpg 11.jpg rsz_10.jpg 12.jpg
 

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Dobra ideja ali po meni previše posla za malo mjesta.No hard fealing,ti si se bar potrudio to napravit i napisat tutorial i za to :respect: :clap:: :clap::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Dobra je fora. Imam hrpetine kojekakvih cd-ova koji su prakticki neiskoristivi. Prije nekad su diskovi bili 10 gb pa je sve bilo na cd-u. U svakom slucaju zelim ti se i zahvaliti na ovom tutorialu. Odlicno slozen. Ne bi bilo loše niti pozvati ljude da postave ovdje sliku ukoliko će netko raditi nesto slicno. Btw, imam i spindle od 100 komada. U njega stane podosta :D
 

Rope73

Form
Poznanik Foruma
02.06.2015
591
4.662
163
50
U Afganu sam radio ,kupim portabl tv,izvadim tranzistore sve iz njega i natrpam nekom pakistanskom viagrom i malo hasha... pa na Fedex kuci,sebi...

Ovo je prakticnije puuuno...pozz :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: amneziaHaze