Ce da bude zajebalo vek!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.05.2013
5
2
0
Pre svega pozdrav svima...nov sam na forumu pa rekoh da objavim nesto od mog uzgoja nase najvece zenske ljubavi posle majke :)
Sve sto pisem,pisem iz svog iskustva i dajem svoje licno misljenje koje ne mora da znaci da je odgovarajuce i da sam upravu ali kod mene je tako i izvinjavam, se ako nekoga uvredim ili slicno!!!HVALA NA RAZUMEVANJU!!!

Citam razne filozofije ovde o uzgajanju pa rekoh da i ja napisem koju rec...pre svega mislim da vecina ne shvata da je canabis ili ti konoplja obican korov koji raste uz minimalne uslove za isto!Dodatni uslovi su samo + koji i nemora da bude puno znacajan!

MOJ NACIN RADA!
1.ZEMLJA je mesavina obicne zemlje i pregorelog stajskog(od krave,ovce i sl) djubriva ali ne ovogodisnjeg jer moze jako stetiti vec od prosle godine koje je sprzilo sunce i malo isprala voda...isto mozete naci pored bilo koje stale :) pomesati dobro sa obicnom zemljom i to je to,samim tim nemate potrebu za kupovinom djubreta i sl. a kvalitet istog je bolji od bilo kog djubriva sto ovde navodite!
2.SEME uvek koristim od nasih dobrih biljki koje ostavim sto vas opet oslobadja cimanja oko istog a moze dobro da posluzi.
3.KLIJANJE kao i vecina odradim u mokroj krpi ili maramici
4.PRESADJIVANJE vrsim cim uslovi iole dozvoljavaju!
5.OD RANE faze koristim djubrivo KAN 15-15-15 koje ima svako seosko domacinstvo,posto sam stajnjak pomesao u kantu od 25L sa zemljom KAN 15-15-15 razmutim u manjoj kolicini u vodu i zalivam 1 u 10 dana a ovim danima kad treba to radim sa obicnom vodom ili kisnicom

UZ OVAKAV nacin rad i malo pevusenja biljkama tokom odrzavanja iste necete imati apsolutno nikakvih problema.
Prijatelj koji prati Vas forum i radi po njemu od djubriva,zemlje pa nadalje posadio je iste biljke kada i ja samo po vasem sistemu iako mu je biljka isto non stop na suncu rezultati su mu losiji!!!!!!!!

Sto se tice gajenja u zatvorenim prostorijama tu sam duduk totalni!

Slike mojih ljubimica cu Vam okacim popodne posto sam sada na poslu!

Pozdravljam Vas braco po biljci sve pa se pisemo o5 ! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mar1o and weedoye

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Pozdrav, dobrodosao!

Sretan ti grow.

A sto se tice kolege, nemora nista znaciti... Ljudi na forumu imaju prejebene razultate s onim kak radne "na forumu". Ti mozda samo imas srece vise od njega, bolja sjemenka te dopala i jos mnogo stvari....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: crunkisi
30.05.2013
5
2
0
NAPISAO SAM GORE da pricam iskljucivo iz svog iskustva i iz svog ugla :)
Do sada sam gajio u fazonu odgajim biljku do 20cm i odnesem zakopam u 3 lepe svremena na vreme dodjem da zalijem i to je to...bilo ih je raznih :)
Ove god sam resio da uzmem 1 biljku i odradim joj tretman u fullu do branja....samo kakav sam baksuz bice muzijak :)
Videces popodne kakva je biljka,presrecan sam samo da bude zenka i to je to...
A sto se tice tretmana ovo oko korova mislim na nase vrste i siguran sam da je razlika 10% bile tretirane u fullu ili ne!
SVAKAKO TO NE VAZI za neke odredjene i kvalitetnije biljke tj seme to je nesto drugo ali ova nasa je korov ko korov samo slatko :)

I hvala na dobrodoslici :) posmatram forum par godina ali nikako da se uclanim :)


UJEDNO me zanima da li cupate liske i koje kao i da li sece te vrh i kako!?
Ja kidam donje liskre tako da ostavim samo gornja tri reda liski i mogu vam reci da daje odlicne rezultate,biljka se vise tj brze razvija i brze joj rastu grane sa strane!Zanimaju me vasa iskustva?

Znam ali sam se zaneo :)

Ovo je moj cuvar biljki http://www.dodaj.rs/?2F/f2/4d05jbpv/dscn0088.jpg !!! Bella :* ma da izgleda kao da ih je ona upravo spurnjala heheh

http://www.youtube.com/watch?v=HS2GzipO3zc

DAJ NEKO NEKE SLIKE TRENUTNIH BILJKI!!! Da uporedimo :))) Da vidim na koliko MHz je vasha ili ti Vase :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ajd se prvo upoznaj sa forumom, nemoj srljati sa postovima odma... i na sta se uopste odnosi tvoj naslov teme, naslov bi trebalo da ukazuje na sadrzaj, pa ono, sta je il sta ce da bude sadrzaj ove teme, tudje slike i fotke sigurno ne, a besmislene teme zavrsavaju na groblju
 
30.05.2013
5
2
0
Kenja te za medalju...uzmite nesto spurnjajte iskulirajte malo....
Bolje da ste mi rekli da li seci vrh i ako da kako!?
Sustina teme je da bez extremno dobrih uslova koje vecina navodi cu imatio extremno nadam se dobar rezultat :)

Slikao sam juce,danas mi stize kabal za aparat pa cu da denem ovde!Sta je lose u tome da ko hoce okaci sliku trenutno da uporedimo biljke ali kao i svugde vecina nesto kenja umesto da pomognu!
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ja ne kužim naslov..al dobro.
Što se tice sjeckanja vrha,predpostavljam da misliš na topiranje....pa ako je to imaš temu o tome kako i šta se radi....znaci to ti je jedna metoda treniranja biljaka...
"Naš" sistem growanja?...hahahah...dobar si
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
prvo,pročitaj pravilnik prije "kenjanja".....drugo,koji vrh da sjećeš...treće,kažeš koristiš stajsko gnojivo al ipak dodaš povremeno i poljoprivredno gnojivo da bi "korov" bolje rastao,pa da te pitam smatraš li ti da bi taj korov bolje razvio u idealnim uvjetima s idealnim gnojivima ili ovako kako ti njaške ;).....znači ti godine i godine iskustva provjerenog gnojiva sa foruma uspoređuješ sa poljoprivrednim gnojivom LOOOOOOL....a prijatelju kojem nije uspjelo a sve je išlo po savjetima sa foruma reci nek se vrati da još malo pročita forum...nego upoznali smo ti psa prije nego biljku,valjda neće na tome i ostat... naslov besmislen....
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
43
vujaganamicage je napisao(la):
Citam razne filozofije ovde o uzgajanju pa rekoh da i ja napisem koju rec...pre svega mislim da vecina ne shvata da je canabis ili ti konoplja obican korov koji raste uz minimalne uslove za isto!Dodatni uslovi su samo + koji i nemora da bude puno znacajan!
epic fail.
Vutra će NIKNUTI uz min.dobre uslove,
RAST će kako-tako uz min. dobre uslove,
ali ti "dodatni uslovi" koji su za tebe "+ koji i ne mora biti značajan" su razlika između 50gr i 500gr. uroda na kraju.da ne pričam o potenciji,kakvoći,itd.

nego,lepo je da si takav mag gajenja,koji jednim potezom k'o gumicom,briše godine iskustva,ne samo ljudi na ovom forumu,već i sa raznoraznih foruma preko...pa,jbt,ljudi gaje DECENIJAMA na način koji odbacuješ-poklanjajući pažnju nekim stvarima koje ti odbacuješ,i sad ispada da je ceo svet lud,a ti jedini kompetentan.
mada,iskreno bih voleo da mi kažeš KOJI su to dodatni uslovi koji se mogu/i ne moraju ispoštovati...zaista me zanima

vujaganamicage je napisao(la):
Kenja te za medalju...uzmite nesto spurnjajte iskulirajte malo....
Bolje da ste mi rekli da li seci vrh i ako da kako!?
Sustina teme je da bez extremno dobrih uslova koje vecina navodi cu imatio extremno nadam se dobar rezultat :)

Slikao sam juce,danas mi stize kabal za aparat pa cu da denem ovde!Sta je lose u tome da ko hoce okaci sliku trenutno da uporedimo biljke ali kao i svugde vecina nesto kenja umesto da pomognu!
Ne budi bezobrazan,i pripazi malo na ton.Ako ti se ne sviđa način gajenja (iako ih ovde ima VIŠE od jednog,al' ajd')...extreman rezultat bez pažnje SIGURNO nećeš imati.a drugo,ŠTA očekuješ ti sad od nas? Da ti dignemo spomenik posle 2 threada,i bez slika? I posle ovakvih uvreda?

zašto bi IKO kačio slike da se takmiči sa tobom ? Nismo zato ovde.Ako ti je do upoređivanja,prošetaj dnevnicima,pa sam uporedi,stvarno ne vidim poentu toga da ti mi sad kaćimo slike ovde...

A da stvar bude smešnija,ložiš se da si grower i po,a ne znaš kako topirati biljku,ni kako se to zove in the first place ?!
mislim,stvarno....
troll allert....