Celebarna paraliza

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
28.10.2016
1
0
1
45
molim vas da mi pomognete
Naime zovem se Aco i imam 42 g. od rođenja imam Celebarna paraliza znaci ostecen govor fina motorika kordinacija pokreta ravnoteža i sve sto ide uz tu bolest, ali mogu se kretati samostalno i obavljati sve poslove koje mogu da obavim znaci kuca vrt itd ..,

Malo slabije govorim zato me cure izbjegavaju itd...
pa sam cuo za med. kanabis
ja znam nesto o tome samo bi Vas pitao koja je vrsta i koja doza bi za mene bila dobra

pa ako mi možete koju vrstu preporuciti jer sam cuo da ih ima po par tisuca naziva

hvala i sa stovanjem ....

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.130
7.979
258
Aco dobro dosao na forum :wave: ja bi ti preporucio neku sortu sa visim postotkom cbd-a jer tebi ce trebat ulje i preko dana a nije tumor u pitanju da se mora ici sa agresivnim dozama i umirujucim djelovanjem tako da cbd bi po meni bio dobar izbor...sto se tice sorte moram pogledati sta se nudi jer dugo nisam gledao cbd-ovke pa neznam al vec ce se javit ekipa sa prijedlozima i iskustvima iz prve ruke

Kako mislis uzgajati vani ili unutra?

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.193
7.201
258
50
Texas,USA

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.130
7.979
258
Za spavanje bi radije uzeo
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

Jer critikal mi nije bas se pokazao kao strein koji uspavljuje kako bi se to zelilo al zato je NL bombona a i ortega indica bi trebala biti odlicna ako ne i bolja od NL al morat cemo sacekat da je testiram ;)