Celokupna ocena sajta od iskusnih outdoor growera

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.04.2021
59
60
18
25
Evo ovako, nasao sam kasikaru, sa skafanerom se provlacim da bih izbegao razne bodlje. 40 metara od sporednog puta, a treba mi 15 minuta da bih dosao. Sto se tog sporednog puta tice, na svakih 15 min prodje 1 auto. Absolutno ne vidim razlog zasto bi iko prolazio tamo, pogotovu leti, u kratkim rukavima. Siguran sam da bi se vratio rasecen po celom telu i bez najmanje jednog oka. E sad necu da secem to granje kroz koje se probijam, nego leti skafander u kesu i presflacenje uz full opremu (naocare za plivanje, rukavice), pa ulaz.

I jos jedno pitanje uz ovo iz naslova, da li je 40 metara dovoljno rastojanje da ne bi mogla da se namirise sa tog puta? Verujem da gusto granje ima ulogu filtrianja vazduha koliko-toliko, ali molim iskusnije da daju svoje misljenje.

IMG_20210408_091749.jpg

Dakle svuda je gusto, paniram iseci vece grane koje blokiraju sunce.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Bronson33
04.04.2021
59
60
18
25
Koliko jos da se udaljim od tog puta da ne brinem? Evo stavki da bi znao o kojoj velicini bi se odprilike radilo.
Planiram 2 biljke, klijanje sredina Aprila, drzao bi ih pod lampod do kraja Aprila - pocetak Maja. Nakon sredjivanja sajta imale bi sunca ceo dan i planiram rupe od 70l iskopati i napiniti Potgorundom H za svaku. Radio bih LST i topping.
Gnojivo: yara/slavol, hesi iz indora. Verijem da bi to rezultovalo sa 2 velika zbuna.
 
Poslednja izmena:

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.135
4.797
188
somwhere over the rainbow
Nemože ti to nitko reci sa sigurnošću....sadio sam ljudima pred nosom pa nitko ništa nije sumnjao ni primjetio, a imao sam biljke i u pm brdima i planinama, pa su nađene i posječene...

Najsigurnije je dobro pripremiti sajt i isplanirati unaprijed sve okolnosti sto se tice zaljevanja. Ako uspiješ osigurati vodu da ne nosiš sa sobom tamo, držiš jezik za zubima i dobro pripremiš zemlju , pozicioniraš biljke da u vrijeme najjačeg sunca od 11 do 5 imaju malo hlada po zemlji, sadiš u skladu sa okolinom bez simetričnih rupe ili posuda, pobacaš raslinja okolo i ne utabaš put...

da skratim...budi nindža
 

dzidzo

Hey sexy mama xD
22.04.2015
666
2.957
163
Ili akp te neko 2 puta primjeti odma je sumnjivo, a da ne spominjem više puta. Na sve treba biti oprezan ali to niko ne može znati osim tebe samoga. Može samo nagađati, niko ne može znati stanje tvog sajta i koliko je pouzdan osim ako nije vidovit :D
Al te utripova ima da se okrećeš:lol:
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Ajmo ovako. Iz prve ruke. Ako budeš imao tipa 4-5 biljaka, meni su se znale osjetiti kroz šumu preko 100 metara. Nemozes znati odakle dolazi ali se osjeti. E da. Ja sam ostavljao ribu obješenu po granama okolo u plastičnu vrećicu da se usmrdi medjutim to se osjetilo slabije nego 5 biljaka. Svejedno je, riba, piletina, :D

E da, zamisli kanister od 20 litara, 30 stupnjeva, ti u skafanderu. I dodjes tamo, daš im 20 litara i skuzis da je to kao kap u moru. Pa odlučiš sutra opet. Ajajajaja
 

dzidzo

Hey sexy mama xD
22.04.2015
666
2.957
163
Jedna biljka u out-u je po meni čista lutrija. Lako se može desiti da biljka strada, slomi se , osuši, pojede je neko od nametnika i onda čitav trud pada u vodu , a samim time i moral. Prošle sezona je bilo loša za out i dosta je ljudi ostalo i bez 5-6 biljaka ako me sjećanje dobro služi. Jedan od mentora nije imao berbu u out-u , a tu titulu sigurno nije zaslužio na lijepe oči