Celokupna ocena sajta od iskusnih outdoor growera

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Jedna biljka u out-u je po meni čista lutrija. Lako se može desiti da biljka strada, slomi se , osuši, pojede je neko od nametnika i onda čitav trud pada u vodu , a samim time i moral. Prošle sezona je bilo loša za out i dosta je ljudi ostalo i bez 5-6 biljaka ako me sjećanje dobro služi. Jedan od mentora nije imao berbu u out-u , a tu titulu sigurno nije zaslužio na lijepe oči
Hajde red je da se pohvalim, ja sam taj koji je prošle godine ostao gotovo bez svega:D...4 foto i 2 auto (druga tura), uspio sam pobrati jedino prvu turu automata (2 ili 3 biljke) ali i to mi je na kraju opako zahvatila plijesan. Kako kaže lemonjuice ako posadiš u 5. mj. automate, imaš dosta dobre šanse da će i doći do kraja, čak i samo jedna biljka može uspjeti i dati pristojan urod. Uvijek počnem sa automatima tako negdje u 5. mj. i to mi se pokazalo najuspješnije, ta tura uvijek dođe do kraja. Prvi put sam za probu posadio jednu jedinu biljku (Auto Super Hash), isto tako negdje u 5. mj. i na kraju sam se više nego ugodno iznenadio (dnevnik je u "završenima"). Što se tiče ljudi opasnost je ipak veća nešto malo kasnije, tamo negdje u 8. mj.:)
 
Poslednja izmena:

Themistocles

Aktivan Član
22.07.2018
161
343
63
29
Druze sigurnost sajta ne mozes opisati recima na forumu i niko ti bolje ne moze reci to od samog sebe.Miris dosta zavisi i od sorte imas biljaka koje uopste nece mirisati u fazi cvetanja ni na 2m cak ni u pocetnoj fazi susenja.
Sto vise siblja i grmlja to je bolje ali uzmi u obzir dobro da kada pocne vegetacija prirode koliko ti je bucno zavlaciti se na 40m od puta a kad se kupina i ostali korov zamrsi tu ni gospod bog ne zailazi.Slusaj ove ljude i obavezno obrati paznju na vlaznost vazduha na sajtu jer vidim pominjete neki potok.