cemu da se nadam?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.08.2011
2
0
0
31
cekaj jel bubblegum ili skunk,onda znaci ima male sanse da uspije razmislja sam da je malo drzim na prozor pa onda 3-4 sata pod lampu,mozda i uspije ipak zivim na suncanom otoku.
 

RockOfAges

Aktivan Član
29.06.2011
50
5
0
50
Fora je dobra, a ti nisi citao forum pa si podlozan ovakvoj vrsti zafrkancije. Ja ti necu objasnjavat u cemu je fazon. Nije ti ni bubblegum niti skunk. Mislim da ti je to g13, njemu ce prijati na suncanom otoku ispod lampe 3-4 sata. Lampe slabo pomognu ako otok nije suncan. Onda ispod lampe moras drzati i do 5 sati, narocito u zatvorenom prostoru ako je vani kisovito. Jooooj :(:bonappetit:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
ajde, ajde, nećemo se sada sprdati...

uglavnom, gospodine crveno vino, ne može se znati koja je vrsta osim ako znaš koje je sjeme bilo. sve vrste su izgledom jako slične a ima ih na tisuće tako da nema čovjeka koji ti može reć točnu vrstu... (a ovo tvoje je vjerojatno neka domaćica, križanac tko zna čega)

vrsta ti ionako nije bitna, samo da dobro radi! :D
 
09.11.2009
29
4
0
35
pozdrav ljudi, evo slika od prije 10 dana preslatka curica kojoj su hedici krenuli lagano... i da ovo su slike od danas... :( zbog mog nemara(nemogucnosti obilazenja) iz cure se je pretvorilo u jebenog PEDRCINU :( ...junacki se borila ali nije uspjela na ovoj vrucini bez mene . pozz to je bilo sve od mene
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
What the fu*c? Pa to je muška biljka. A ovo nisu sjemena nego prašnici. Dakle od ovoga se nečeš napušit. Samo se nadam da nisi nekome oprašio biljke, leti polen daleko :D
 
09.11.2009
29
4
0
35
ali nije mi jasno, prije 10 dana se nista nije vidjelo i nista niju upucivalo na muskog, vidjeli su se pistili pa nisam lud hmm, mozda je muski ali onda ja nikad necu znat prepoznat :(