cene vs kolicina

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Da ti pravo kažem, sad (barem ovdje) je pravo kriza za vuvu, u CRO još gora situacija (mislim na dilere i vuvu na ulici)... Masne te na ulici nisam vidio ne pamtim, (a poznato je da šiptari dobru vuvu uzgojaju (nemaju problema sa murijom kao i mi...zakon im je pravi :icon_lol:) pogotovo na selu... Sad u ovoj situaciji za tako dobru vuvu ne bi ni meni bilo žao dati 100 ili 200km (50-100€) više za tako dobru vuvu, a da je normalno vrijeme (kao prije npr:) tad bi bilo pravo skupo. Dobre vuve je bilo uzeti za 500-550km (250-225€) 1kg
Ali sad je situacija izgleda svugdje 'zahebana'
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
Luda Srpska Druzina je napisao(la):
ima li neko da prodaje na veliko ? idem na odmor uskoro :)

LSDu vutra.org ne prodaje ni na malo ni na veliko.
preko vutra.org se također ne prodaje ni na malo ni na veliko

što više prekršio si pravilnik vutra.org
šta ćeš sad?oćeš ban?sad il odma?
 
16.05.2007
4
0
0
41
Tako je Šamane u ciloj Hr vise manje, u metropoli je naravski sve povoljnije. Igra malo i kvaliteta, a i od koga uzmes, tj koliko taj neko uzme. Al ko bi se tlačija svaki dan za 50kn, riši se kesa 50g, 7kn/1g i puši, samo moran priznat da od kad je bija atentat na Džinđića kvaliteta je uglavnom loša(neznan el to imalo kakve veze, al od onda nisan naisa niti na 4 (1-5 za naše prostore))osim domaćice, pa san dugo pušia shit 70kn/1g onaj bolji, mekši(ako nađeš deal za 5kom) tvrdi onaj što se mrvi u prah je 3 put jeftiniji al nije vridan spomena. A skank je vec perverzija, 100kn/g ili 200eura/50g... masu love, pogotovo kad palis debele trube.
 
12.03.2007
20
0
0
33
A ovde u Bg-u (ja sam pa, moze se reci pocetnik), kod ovih sitnih dilera kod kojih ja uzimam nema nicega... od par sam vec odustao, prodaju nesto levo, kamilica, sta li :icon_lol: , al sad mi rece drug da je uzeo neku perverziju od vutre za 500 din, posle duzeg vremena :)

Inace citam nesto u novinama pre mesec dana otprilike, zaplenjeno u nekom autobusu 140 kg marihuane.. i razmisljam...

..jebote... 140 kg...

..............

JEBOTE!!!
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
malo južnije oko st-a cijena je 1€=1g kad uzimam malo veče, recimo 50 grama i sl, a za manjke nisam vagao, evo recimo za 100 kn dobijem u foliji sve puno, a dimenzije folije su 1 cm visine 2-3 širine i 10-ak cm dužine šta smatram da je dobro, ima unutra trave

a za šit, naleti san jedan put na luš, satralo me ko **********u bilo, nevalja *****, ali zato skunk, uff, 8-10 cvitići malih očiščenih za 25 € ali ne u hr, to smo lipo bili izvukli, jer je sve bilo na brzake
 

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
Pa ja sam sa sela a tu cene nisu ni priblizno ko u gradu...
npr. kod nas je domacica(300)5g jeftinija cak od siptara(500)5g, verovatno zbog sredine, tu je moguce zasaditi na svakom koraku, skank je(800)1g-al obicno dobijes vise...
A cena hasa se krece zavisno od sezone, od oktobra pa preko zime je ok 400-500 1g a preko leti je oko 700 din gram...
Verovatno jedina prednost zivljenja na selu :icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
U 99% bolja vuva se prodaje pod skunk, a ono nije ni vidjelo skunka, samo bolja vuva (ne domacica, ili siptar).... Znam masu raje, koji lafo puse i imaju da kao završe skunk. Jednom bas dao pare cisto da vidim kvalitet (bas se i ponadao da je skunk, ali ne sad da ce biti bog zna kakve kvalitete) i donio mi ovaj jedan lik panj skunk-a, kad sam otvorio, prvo nije ni vidjelo skunk-a, jeste vuva oni cvjetovi smedji malo, to je ustvari bolja vuva nego domacica ili siptar. (btw: Mada i siptar (ko zna uzgojiti fino) zna biti dobar, mislim razvaljujuci, a o okusu da ne govorim.) i zapalimo mi taj "skunk" ispusili nas trojica 3 kom. odmah smotali i vrtili u krug sva tri, ovaj jedan se fakat napusio, jesam i ja naravno :), (isto 99% raje u SA a vjerujem svugdje je isto) skunk smatraju kao da nije vuva, nego kao prerada vuve i jos kao dodato nesto, (boze sacuvaj) :) hehehe... sta ces ljudi neinformisani....
Isto tako neki dan pricam sa jednim bivsi narkoman, i o nesto skrining testovima, i ubjedjuje me da metamfetain je ustvari exstazy!!!!! I dzaba ne da se budali dokazati...
 

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
Isto tako neki dan pricam sa jednim bivsi narkoman, i o nesto skrining testovima, i ubjedjuje me da metamfetain je ustvari exstazy!!!!! I dzaba ne da se budali dokazati...

Mala ispravka nije "metamfetain" negom metanfentamin, ustvari nebitno...
Ali sta ocu reci, ovo gore navedeno sranje je ustvari samo neki "stimulans"!!! Uopste ga nije ni tesko izraditi, a koriste ga, ovi jadnici mesto koksa jer je cak nekoliko puta jaci puuuno jeftiniji...
U neki drzavama cak jos nije ni oznace kao neka droga, a kamoli zabranjen!... A podaci govore da se cak 92% ovisnika posle lecenje vraca upotrebi doticnog...
U drustvu komana, je opste prihvacen(mesto koksa)jer delovanje traje i do sest sati a dotad poznati "slabi" kokain deluje samo sat do dva...
Npr. u Americi vise nemosh ni lek protiv upale grla dobit bez lekarskog recepta, jer se nekom hem. reakciom sa tecnim metanom dobija metanfentamin, i do 10% od tezine tableta(tih za upalu grla)!!!!
A u Americi vazi i za najopojniju supstancu zasad poznatu, cak je jedino zbog njega uvedena 5 stupanj(droga) u metodi osudivanja posedioca(dilra, komana itd.)
Primera radi:
1.(legalan)stupanj-alkohol, duvan
2.stupanj- vutra, ekseri itd.
3.stupanj- amfetamini(spid), trodon i ta ________
4.stuoanj- koks, dop itd.
5.stupanj- jedino on, doticni "ne stetljiv """stimulans"""", u nekim drzavama ko naprimer Meksiku jos uvek LEGALAN!!!!!!!!!!!


:icon_lol:MEJK LAV NO VOR :icon_lol:
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Šaman Šandor;21165 je napisao(la):
Kak to da je hashish jeftiniji od skunka
E i kak to u zagrebu za 50 kn 8-10 g to je panj kod nas u Osijeku za 50 kuna ti je ono klasika oko 5 g tak bar kažu nisam nikad vago a hasha nemoš nabavit bar ja ne a kak sam čuo ispod 100 kn teško da ćeš nać da ti iko oće prodat hash

Evo kako ima raznih kvaliteta hasha jbg. imas hasha pravljenog od vutre koja ima u sebi 5 % THC ono neki salbiji skunk npr ,imaš skunka nekog malo luđeg sadrži 12% npr. i jači je nego hash pravljen od ovog 5%skunka.I kaže Head "normalno daje jeftiniji" ,može biti a i ne mora sve ovisi koji hashish od koje vutre koja snaga i kvalitet.

A kod nas svakako ima svačega i ovo trava 8-10 grama za 50 kn može biti jedino ***** to sam siguran 100 %.Ovaj skunk od 100 kn(znači oko 13€ otprilike) za gram je preskup pa sve da je i u Amsterdamu,gdje plaćaš skupa s porezom.Za razliku od ovdje kod nas gdje te oporezuju za pretrpljeni strah a bogami često oporezuju i nečije neznanje. Shit od 50 kn za 1 gram to bi trebao da bude neki vać pravo dobar hash.

Evo ovdje imaš jedan pregled dosta je svjež što se tiče cjena i izgleda da se nisu nešto mjenjale i ne bi uskoro trebale da se promjene,ovakve su iste bile kad sam ja bio u ovom shopu prije negdje 1 i po malo više ,nije bitno_Obrati pažnju na onaj Special offer,hash kao po posebnoj ponudi 4.0 grama za 12.50 čini se isti kao i ovaj Super Maroc 2.3 grama za istu lovu.Možda im je to marketinški trik ,a ja bih sve dao da su isti i kad sam ja bio gore bila je ista fora samo drugi hash je bio zero zero po posebnoj ponudi 4.0 gr za 12.50 i ja naravno uzmem taj i bio je odličan ništa lošiji od ketame koju sam platio duplo više .Pretpostavljam da oni taj hash dobiju iz Maroka po ko zna kojoj cjeni i onda prodaje 4 grama za 12.50 € a isti pakuje pod super maroc po 2.3gr za istu lovu debilima koji nalete,a i ne mora biti samo nagađam ne mora biti ako je boja skoro identična da se radi o istom hashu . Može biti da mu ovaj hash po posebnoj ponudi stoji na zalihi već pun ***** i hoće da ga se rješi i da izvuče koliko može ili bar svoju lovu iz njega koliko je i uložio.Ima tu raznih kombinacija.
Uglavnom evo vam ispod cjenik pa proučavajte malo i parite oči,šteata što ne internet ne množe da prenosi miris.
Ovo je iz jednog po meni najboljeg shopa što postoji na svijetu i u A`damu kraj Central Stationa i zove se Central.Mali shop ali je roba prvoklasna i može da priča šta god ko hoće od onih papaka koje puca neka ekskluziva i pizdarije glamourozne.Ovdje imaju haze 3 gr. za 25 € ,negdje bi ti 1 gr toliko naplatili i to ne vidiš šta će ti dati dok ne platiš nego prvo plati pa ti onda izvade kutiju ispod šanka ili kako gdje već u kojem shopu stoji i onda ti na vagu stavlja.Ovdje kako vidiš na ovoj tabli ,već je odvagano ,čitao sam od lika,Amsterdamca, na forumu odakle sam skino ovu sliku ,kako je uzeo 2.4 gr. i onda nosio kući na vagu jer mu se učinilo premalo i kao izvagao je 2.3 gr. ma moš mislit ,pa sine mislim se je li tebe pravio tata ili terminator.Ono kao primjetio je od oka da fali 0.1 gram,daj ne seri molim te,onda kasnije kad je zapalio dim mu kao nije valjao.Amsterdamac se biće napušava svaki dan pa tup ko kita nešto bi ocjenjivao kakav je high,baci bogati,šta bi tek rekao da dođe kod nas.U stvari znam šta bi rekao kad bi ga opalio amonijak i ostalo sranje bilo bi u koji dobar dim sutra bi ga bolila glava do podne,znam ja tih frikova odozgo kad dođu kod nas ovdje sreo sam ih par pa pričaju kako ovo možete pušit,guše se,znaju ljudi šta valja navikli na dobro.
Uglavnom dođe već spakovano odabereš koju ćeš kesicu ako nećeš onu s table možeš pitat da ti da drugu istu takvu,ali nema potrebu stvarno su OK ljudi ,mada ima jedan veliki debeli ko motoristi oni izgleda pa ga se neki prepadnu ono kad upadnu unutra,ali lik je skroz u redu.Da ne bi ispalo kako sad serem a nemam pojma kako je na ovim ekskluzivnijim i razvikanim mjestima koji imaju pun ***** veće prostore i hvala bogu plaćaju veće poreze,pa ti plaćaj ako imaš love na bacanje.Bio sam i u takvima,neću im sad nabrajati imena da ih ne ocrnjivam i da ne bude sad kao da oni ne valjaju ***** i da prodaju lošu robu ,probao sam i u takvima vutru ,pa roba kao roba ili ista ili za možda nijansu bolja ,a skuplja duplo i troduplo ,a ne znam iz kojeg bi drugo razloga bilo nego zato što su veći površinom kao prostori i imaju šta ti ja znam sve u sadržaju i plaćaju veći porez, a većina zarade im je vutra,i onda jasno da je cjena veća.

Evo pa razmišljajte.U Dubrovniku obično pivo 35 kn isto takvo možeš popit negdje u nekom kafiću u periferiji Zagrebe i platit 10 kn ili kupit u nekom veleprodajonm centru za 5 kn . Jebiga sve ima svoju cijenu,a pivo jedno te isto.Kao neki mi veliki gušt sjedit na Stradunu ma jest u **********u materinu neka kućetina stara 800 godina samo što se nesruši i nabije mi onu ploču na kojoj su kredom ispisane cjene ono kao po Irskoj i vani većinom što rade .Na osnovu čega su im tolike cjene piva u Dubrovniku molim te ko ima pmetan neka mi objasni ?Da možda ne plaćaju porez na alkohol ko u Norveškoj gdje je pivo u kafićima slagat ću ali čini mi se oko 20-30€ u kafićima i diskotekama,zato su im ulice pune omladine piju po tramvajskim i autobusnim stanicama.A ovi naši lopovi love u mutnom pa ko se zaleti,zaleti , a većinom su to stranci ne kontaju ništa u lovu većinom,a ionako im to dođe jeftino u odnosu na njhove cjene.
Edit: Sorry ispravka napisao sam da su ovi meniji i cjene svježe ustvari su od prije 2 godine ,imao sam drugu sliku ovog menija ne mogu sad odmah naći nešto svježijeg datuma.U glavnom i danas je ponuda slična cjene iste samo je ono što je bilo pakovano npr. za 25€ po 5 grama a sada su smanjili za 0.2 grama na 4.8 ,velika stvar ,možaš smotat jedan tanki mali kakve je inače motam kad ima ovake robe i kad duvam cjeli dan gram na 4-5 komada razvalim s duhanom.Na taj način manje otupljujem a lelujam cjeli dan lagano.Evo link za ovaj svježiji cjenik iz 11.mjeseca2006 samo ne vide se najbolje grami ali većinom je smanjeno za 0.1-0.2 grama na kesicu od 25€ .

http://192.148.252.25/~reatta/Menus/Central25E200611.jpg

 

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
AmuLun0ShitarRa je napisao(la):
ja uzimam uglavnom za dz.
A sho se cena tiche isto kao i u Bege-u


E koje si god.,iz kog si grada, mogla bi mi biti devojka..... :)
naravno pod uslovom da i meni nabavis za zd(jedno vece, jedan paket)a ima i druge varijante(((obicno(rasta) sto grama, blizanci(rasta,strejter) trista grama aaa blizanci (rasta,rasta) pola kile headova)))...
Aj hvataj trenutak dok mi je devojka na moru! :))) (do subote)
Ako ima jos zainteresiranih javite se...:icon_lol:

Mozda dam i neki popust na veliko:):)....
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
e gadan potez...nova si i nisi procitala pravilnik...procitaj ga tj 14 tocku pravilnika...ovaj forum je legalan i sva ilegalna potrazivanja nisu dopustena...al kontam da ce ti admini vec sve objasnit...na malo tezi nacin od moga...
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
melva je napisao(la):
ima li nekog na ovom forumu od koga bi mogla kupit travu?...

melva dobrodošla,uzmi si vremena i saznani se sa osnovnim pravilima i temama foruma
Verujem ,da onda neče biti pitanja poput ovog

sve naj
 
12.08.2007
2
0
0
32
:signs054::crash::costumed-smiley-027:sick::sun2::eek:hno::2flip::bis::vb_whip::rofl:soryte...ubuduče čitam pravilnike...., bas su mi zakon ovi smjaliči:):icon_lol::lock::dog_walk2: weeee lol:)
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
a da pomognemo osjećali bi čari zatvora...pogotovo kada ti sapun padne u kupaonici

neko spreman za čaroliju ?
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
vidim,da je melvu neko nagradijo pa ima stasus- pred ban-možda je trebalo za prvi put malo manje strogo ali sta je tu je...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.