cfl 150w divljakusa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.03.2012
32
1
0
44
odlucio sam da zapocnem novi grow nako neuspijeha u prvom (prvo pa musko) napravio sam promjenu setupa u boxu dodao nove sijalice po 25 w 6x1500 lum od toga 3x2700k
3x3000k
sijeme nepoznato dimenzije ormarica 30x35x90 temperatura u boksu 28-30 C dovod i odvod zraka prirodni preko ventilacije vlaga nepoznato za sad
evo i jedne slicice biljka je proklijala 15 maja znaci stara je nekih dvadesetak dana poucen iskustvom iz prvog grova vec sam poceo sa trenazom

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
 
25.03.2012
32
1
0
44
PowerSeed je napisao(la):
sretno, lepo se razvila... jel to do fotke il donji fan listovi malo zute, kolika je posuda
znam sto je pozutila skoro sam je presadio bila u posudi od pola litra i korjenje se nije moglo razvijat dovoljno kad sam je presadjivo galon je bio pun korjenje sad sam stavio u ovu posudu od 6 l
 
25.03.2012
32
1
0
44
evo malo da se javim sa ovim svojim monstrumom danas je biljkin 32 dan od klijanja LST odradjen perfektno izvuko sam maksimum iz biljcice sad dal da idem na cvijetanje ili da ostavim jos par dana da se malo izduzi da grane ocvrsnu potpuno sve u svemu biljka je zmaj prosudite sami imam jos nekih 60 cm visine prostora sta da radim???

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Imageshack - dsc0000098s.jpg

budimo realni odlicno za drugi put pusimo domace :) pozzzz
 
25.03.2012
32
1
0
44
od danas cu ja nju na 12/12 taman vrijeme joj je zbog prostora moram a pusticu je da cvijeta do samog kraja ako opet nebude mudonja al valjda nece imam rezervu jednu na vani isto fina stara ko i ova bila je 20 dana pod lampama moram stavit sliku da vidite nisam je obilazio sedmicu dana al nadam se da je poludila posto ima 20 sati dana :) ovo na vani samo radim exsperiment da vidim kako ce podnijet ovu klimu
 
25.03.2012
32
1
0
44
evo mene i mojee ! da da ovaj put je drugo pa zensko od danas racunam cvjetanje posto je pustila pistile na vecini grana oooo tako sam sretan :) jedini mi je problem prostor kojeg cu vjerovatno mjenjati posto ovo je monstrum nisam se nadao da ce biti ovolika nakon djubrenja za cvjetanje jednostavno je poludila :) sto se vidi iz prilozenog a imo sam i malo przenje spalio sam par listica
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
Imageshack - dscn0019ty.jpg
a da biljka je stara 42 dana mozda sam je trebao ranije na cvijetanje al sta je tuje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kenny Dalglish
25.03.2012
32
1
0
44
nisam joj dirao listove kad sam je poceo gnjojit odjednom se izduzila i stala je sad sa rastom sad samo hedovi bujaju nisam uopste ocekivao ovoliku kolicinu trave biljka je fantasticna samo skidam zute listove al i njih slabo ima posto je odrzavam fino