CFL 200 W,big bang(navodno)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
lijepo izgleda,bit če finih hedića,ako baš želiš možeš se ozabaviti da malo spustiš ph vode,inače biljke vole u vegi 6,5ph a u cvjetanju otprilike 6,8 pa do 7.0 inače ako ide na više moglo bi ti krenit s problemima kasnije sve ovisi koliko češ gnojiti i ostale stvari,za sad prekrasno izgleda biljkica i bit če fina sigurno,sttvarno krasne listove ima!pazi bebicu i pazi sebe najviše!pozz

p.s. još jedan mali savjet,ako ikako možeš nabaci jedan kućni ventilator nek piri direkt po biljci,doslovno uništava sve nametnike koji probaju krenuti sa infestacijom jer ih večina nevoli vjetar,a biljke se nevjerojatno udebljaju u stabljici,predobro je za vegetaciju ali nije loše ni u floweringu :)
 
24.06.2010
3
1
3
38
Hvala na komplimentima,ovo mi je inace drugi grow pa sam se odlucio tu pohvaliti na forumu kak mi dobro ide,kad ono...izrasla jaja...poludio sam...tim vise jer su sjemenke kupljene feminizirane...ali dobro,kuzim se u statistiku i znam da nikad nije nista 100 % sigurno,ali ono,pitas se,kud bas moja...
Nema veze,ova ljepotica, ili ljepotan kak vec hoces je history i njegovo mjesto je zauzela nadam se,mlada i plodna zenka :)...kad malo poraste i postane punoljetna cu okinuti koju sliku da vidite kak mi ide....
Do onda svima zelim lijepi pozdrav!
BTW,skinuo si mi junf sa recenzijom,tako da kad odradim grow saljem ti jednu pljugu i na kraj svijeta ako treba!
Pozz!
 
15.12.2010
4
0
1
37
U vegetaciji mora biti vlaga do 75% , ako je pre suho više je mogučnosti da če postat hemafrodit..

PS: početnik sam ali učim.. :)

pozz
 
17.08.2010
12
0
1
33
Glupost obicna... celu vegetaciju sam isgurao sa 15% vlage... od 9 biljaka koje su sve pravilno sadjene u kupovnoj zemlji 5 zenki ispalo... Jednostavno vlaga nije mogla da se podigne, sta sam sve pokusao i na kraju sam odustao... cak da napomenem da je temperatura padala i na 5 stepeni, preko noci, jel je grov na tavanu bio u sred zime, a cak sam imao jedan dan temperaturu od 67 stepeni kad je iskocio osigurac od venta, ali je grov ipak nastavio dalje... odradicu jedan kratak dnevnik uskoro od ovog grova... :)