CFL Critical

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

deastate

Aktivan Član
25.09.2011
118
8
0
36
Primjetio sam i ranije da imamo isti problem, ali nisam imao nista pametno za rec...
A sada kao imam pa ono :)

Ja sam ju pogurao malo prvo sa malom dozom hidrogen peroksida (2ml na 0,5l) te sam ju nakon 3 dana flushao.

Rezultate mozes pogledati u mom dnevniku...



and just chill...
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
MarcoPolo je napisao(la):
fino to izgleda...ozric imas zlatne ruke...da ne trazim sad po dnevniku, kolike su te posude?[/QUOTE

6 lit točno
deastate-neznam ni sam, već je dobila hidrogen..a samo je 2 puta pognojen lagano sada i u vege..
kontam nešto sljedeći put punu dozu jer od zadnjeg zaljevanja s gnojivom nekako se popravlja...
Hvala ljudi! :leafblunt:
 

deastate

Aktivan Član
25.09.2011
118
8
0
36
Ja bi ju/ih na tvom mjestu flushao prvo, pa ju onda pustio 5-6 dana da ozedni i tek onda ju bubni sa punom dozom gnojiva.
Ja cu tako napraviti pa mozes mene pricekati da vidis rezultate.







and just chill...
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
koji je smisao flushati, ako ces opet pognojiti? po meni nema smisla, flusha se tjedan-dva prije harvesta da se izgubi sva kemija iz zemlje i zaljeva se s normalnom vodom poslje da urod dobije bolji okus. zasto flush ako ces gnojit poslje opet?

peace out !
 

deastate

Aktivan Član
25.09.2011
118
8
0
36
Zato sto korjen dobije vise kisika, mozes namjestiti ph zemlje koj zelis da ti bude, i kolko znam ne postoji niti jedan negativni ucinak flusha. Biljke ti se stvarno zahvale na flushu.
Ja sam do sada 2x gnojio i jednom dao peroksid pa nakon toga flushao. Rezultati se mogu vidjeti momentalno, ali vjerujem kako ce mi biljke na kraju dati puno cisci i puniji okus.

Evo jedan mali dio teksta kojeg mozda i prevedem u cijelosti ako vidim da ima potrebe za time:
Ovdje je flush usporeden sa kisom u prirodi...

they get fresh air, water and nutrients with each rain. Meanwhile, back at the ranch, we have to find a way to bring conditions in line with what is going on out in nature. Inside the pot, the fertilizers and plant wastes have no place to go, and become concentrated in the bottom, which raises the ph to toxic levels. This causes what is known as nutrient lock and the plant can't get any nutes. It's important to flush on a schedule to keep the pH balanced, and remove the wastes excreted by the plant.

Dosta offa...


@nixa
Brzi sam punu minutu ;)









and just chill...
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
DJFlyHigh je napisao(la):
koji je smisao flushati, ako ces opet pognojiti? po meni nema smisla, flusha se tjedan-dva prije harvesta da se izgubi sva kemija iz zemlje i zaljeva se s normalnom vodom poslje da urod dobije bolji okus. zasto flush ako ces gnojit poslje opet?

peace out !

Nije tocno ovo sto pises ili govoris ..Flushanje je vrlo bitno da hedovi explodiraju da korjenje dobije kisika i poslije flusha citaj 5 dana poslije se daje full doza gnojiva ..I to se radi u 2 i 5 tjednu cvatnje ,pogledaj malo growove na GHS sajtu zatim zadnja dva tjedna pred harvest,nadam se da sam ti olasko zasto se to radi ,svaka cast na biljozama ozricu rep si dobio vec ne mogu vishe pucati steta ,sretno

EDIT: preduhitrio me deastate !
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Ja cu svoje flushat svaki tjedan jedanput u cvijetanju.Prvi dan tjedna hrana a zadnji dan flush ali pravi flush da sve sto je ostalo isperem .I onda opet prvi dan tjedna hrana tako ce eksplodirat od srece,nakon sto osjete da nemaju nist drugi dan dobiju full hesi bloom a pred kraj fosfor plus.Da sam ja biljka mislim da bi bio sretan ovim rezimom.
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
31. dan cvjetanja









Ova slabija ostat će 10 ak dana ako ne i više na cvjetanju.
Od početka se kilavila i tek sad buknula. zadnje zaljevanje jučer sa punom dozom plantele cvet, prvi put.
Za sada sve ok maste se lagano a na ovoj naprednijoj trihoma ko u priči..već miriše fino cijela soba mmmm..
Molio bi moderatore da iz naslova teme slobodno izbrišu WW jer njih odavno nema.
Toliko za sada! :spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Casper Hero

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
36. dan cvjetanja



Kao da nemaju veze jedna sa drugom...ova cvjeta kao sativa, puno sporije i ode u nebesa za razliku od prve..kako god vidjet ćemo na kraju...veseli me što nisu iste...





Flushane lagano sa 5 lit destilirane svaka jučer..cvijetovi eksplodirali momentalno, pogotovo na ovoj sativastoj..
Planiram još jedan obilati flush pred kraj a do tada lagano gnojit plantelom cvet..ako se dočepam fosfora+ super ako ne biti će za sljedeći grow.

Temp u boxu prelazi preko 30 redovito što njima ni najmanje ne smeta, sada u cvjetanju oko vlage se više ne zamaram...
Critical mi se čini jako otporan strain na temp i gnojenje.
Vutroljupci toliko za sada! :spliff:
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
PowerSeed je napisao(la):
nanu joj koliko je sitnija ta desno, al super su, samo furaj kako vec znas

ko bi reko.. sva jadna nikakva na početku a na kraju će biti još bolja od ove druge...

Dali je moguće da su se ovi iz royala zaj pa umjesto criticala uvalili nešto drugo u paketić?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
ako ne nabaviš fosfor+ onda uzmi GHE Ripen, sličan proizvod, prema recenzijama jednako dobar (ako ne i bolji), dođe litra oko 100 kn...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ozric je napisao(la):
... Dali je moguće da su se ovi iz royala zaj pa umjesto criticala uvalili nešto drugo u paketić?

ne znam sta da ti kazem, ne bi trebalo da brkaju, al opet... jbg. bas za njihov critical pise:"Known Phenotypes: » new » none up to now (homogenous?)"
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
PowerSeed je napisao(la):
ne znam sta da ti kazem, ne bi trebalo da brkaju, al opet... jbg. bas za njihov critical pise:"Known Phenotypes: » new » none up to now (homogenous?)"

da čitao sam..barem nitko nije ubacio još..zato mi čudno...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ozric je napisao(la):
da čitao sam..barem nitko nije ubacio još..zato mi čudno...

pa, iskoristi priliku, budi prvi kad zavrsis, ubaci fotke, sto da ne, ako je sve regularno po pitanju semena i dobio si ih zvanicno kao critical...
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
E, ko da su ti dali dvije razlicite sorte... U svakom slucaju, bomba su! :thumb:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.