CFL GROW 1.put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
procitaj sve sticky teme o unutrasnjem uzgoju pa ces znati sta joj sve treba,biljcica je malo mala s obzirom koliko je stara al je ok s obzirom da ti je prvi put i na rasvjetu sto imas,ako hoces da joj das sve naj.nabavi hps ph mjerac kvalitetnu zemlju dobar mix i znanje koje sad naucis i eto ti hedova,samo citaj imas sve na forumu...
 

Dins

Aktivan Član
22.08.2009
98
1
0
34
Sto se tice HPS-a sumnjam da cu ga imat u sljedecem growu zbog prevelike potrošnje,a ph mjerač mogu nabavit to nije problem, zemlja je terra magma,zar nije to jedna od boljih zemlji? :) ili ja griješim :)
 

Dins

Aktivan Član
22.08.2009
98
1
0
34
Imam pitanje, od ove 3 biljčice ova skroz lijeva ima listove svaki dan prema dolje, pa me zanima dali netko zna zašto i kak mogu napraviti da mi bude kao i ova desna?

Puno Hvala VUTROLJUBCI hehe :D



 

Dins

Aktivan Član
22.08.2009
98
1
0
34
LST URAĐEN sa žicom od zvučnika,žica je dosta čvrsta :) -jedino sto moram ove viskove zica odrezat al ovo je jedna brzinska slika hehe





 

Dins

Aktivan Član
22.08.2009
98
1
0
34
evo i mene nakon dugo vremena, bilo nekakvih problema sa prezaljevanjem,al eto to je tako kad si početnik hehe, ugl. zanima me sad nakon 39.dana bi htio prebacit na 12/12 sa cfl-kama pa koliko je izvedivo da ce dobro narast posto slabo imam visinu a htio bi ju, posto su dosta grmolike, pa sad znam da bi bilo idealno imat neki hps 250w bar al koliko mogu na cfl-kama izvuc i dal ce to bit bar solidno ako nista drugo.

Hvala.
 

Dins

Aktivan Član
22.08.2009
98
1
0
34
U box je stavljeno 2x110W hps-a, pa me zanima na koliko dalekod a drzim posto sam dosta trazio i naisao da haze drzi svojih 250w na oko 25 cm od biljke,sad dal je to istina i dal smije bit toliko blizu?
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Pa nisi se pohvalio da si uspio spojit!
Moraš sam odredit na kojem razmaku ih držat,jer nemaš ti istu ventilaciju kao haze,ili netko drugi.Samo dobro hlađenje,stavi neke pc ventove da pire ispod žarulja i dobar vent za izbacivanje toplog zraka iz boxa i mislim da bez večih problema mogu bit na 20 - 30 cm,ako ne i bliže.Te su žarulje dosta slabe pojedinačno pa nebi trebale puno grijati.
Ajd,sretno!

edit:
My bad :) Pohvalio si se da radi! Super!!!
 

Dins

Aktivan Član
22.08.2009
98
1
0
34
Evo jedan tuzan dio za jednu curicu,naime tijekom micanja ormara nekak mi je pao vent. na biljku i ostetio mi je gornjih 10 cm biljke i tak mi je biljka pukla pa sam ju odrezao, zanima me dal postoji ikakva mogucnost za kloniranje posto je tek u 9 danu cvjetanja? Dal postoji nekakvo sredstvo da se podpomogne biljci da pusti korijen?

Situacija je dosta ozbiljna i krizna :((
 

Dins

Aktivan Član
22.08.2009
98
1
0
34
to sam prvo citao ,ali nisam skuzio taj clonex dal to ista pomaze i dal vi imate kakve savjete,ja se ispricavam posto je dnevnik malo zapostavljen,evo sutra preksutra cu dat vise informacija ali sad sam lud i tuzan zbog te biljke,

1.cime da potaknem korijen?
2.Uspije li svako kloniranje :( ?
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Brale možeš i bez Klonex-a ako znaš i ako ti se da...
Opet ovisi kad biljku cjepaš na klonove treba pravo vrjeme iskoristit..
Bitno je kead napraviž rez odma stavit tu grančicu u čašu sa vodom da se nešokira toliko pa onda oko nje radit (klonex,spužva ili kako već )
Ima dosta principa kako to uradit i kažem netrebaš klonex...
Ja recimo napravim rez gdje treba na toj grančici ubacimje odma u čašu sa običnom vodom prozirnu čašu i pod Fluo svjetlo (neonske) 24h...
Puštanje korjena sa klona može trajat i 20 Dana sa i bez Klonexa...
A ima postova na Forumu gdje je objašnjeno kloniranje pa idem da ti nađem ako već nisi sam našao....

Samo iskreno i prijateljski ovo me ljuti kad ljudi neće da se potrude i sami pročitaju ili nađu odgovor koji ima ovde na Forumu brdo,,,
Opet to kažem radi tebe i tog kako bi naučio što više jer sam učiš najviše naravno....
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
samo dA dodam cimim je grancica koju kloniras drvenastija tim je bolja za klon.. ako je zelane i mekana onda malo teze ja sam direkt u zemlju stavio odmah po skidnju i trajalo je to dugo bas a drugi put sam stavi onako iz zajebancije samo u vodu i za par dana je pustila korenje i drzao sam u casi na sobnom svetlu dok nije imala malo veci koren.. al ni to nije bas bog zna sta.. meni se svidja kako to stoner radi milim da je tako najbolje tako da mozes kod njega pogledati .. kako god da dobijes koren dobro je al mislim da je najbolje sto brze dobiti koren ...
 

Dins

Aktivan Član
22.08.2009
98
1
0
34
ja stavio pod cfl 865,citao da tako treba pa namjeravam staviti par dana na 24/0 dal je to u redu i koliko dugo da ostavim i nakon koliko da pomaknem rezim na koliko...

malo me muci to kloniranje s obzirom da biljka iz vegetacije prelazi u cvjetanje i onda opet nazad u vegetaciju,pa mislim da je i tu na neki nacin stres,ne?

jako sam paranoican i tuzan sto mi se ovo desilo,nemate pojma koliko mi je stalo do toga :(
 
08.02.2010
33
3
0
46
svima nam je zao,zao,oci govore.jedan savijet:probaj manje ovdje ispitivati a vise citati okolo sve i svasta na forumu,okolo naokolo naide se na brdo zanimljivih informacija,kad ides okolo po forumu i kad naides na neke tebi korisne informacije registriraj si to nekako gdje je sta je ,da znas kad ti zatreba.to i iskustvo koje sam dobijes vrijede ti vise nego neznam ni ja sta vec,uzivaj care isretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Dins

Aktivan Član
22.08.2009
98
1
0
34
Izgleda da je jedna musko :( ...na vrhu gore ima kao sjemenke i uz stabiljku ima i pistila i sjemenki...nikad se sa ovim nsiam susreo , dal je to neki hemafrodit ili? :(
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
kakve bre smenke ? poslikaj ti to ne mogu ti smenke biti jos jedino ako mislis na polenovu cauru ti ima muzjak :)
 

Dins

Aktivan Član
22.08.2009
98
1
0
34
siguran sam da su to muška jaja/prašnici...a baš sam se ponadao da če biti nešto ove sezone...hehe

Dal ima kakve koristi ako je muško za oprašivanje ili slično i dal se isplati upuštat u to pošto mi je ovo prvo muško :)
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma bacaj tog mmuskog.. jedino sto mozes je da uzmes malo polena i oprasis zenske za dalje semenke... al sta ce ti to :) jos i tako ucis..

da aj mi reci mi kakav je to hps110w?
 

Dins

Aktivan Član
22.08.2009
98
1
0
34
Kak mislis kakav,odakle je ili dal je funkcionalan ili sta? :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.