CFL & HPS 400W Critical & Violator Kush

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Thnx :) Vjerovatno nikad nebi došao na ideju growanja da nije karcinom u obitelji...pa se počelo kupovat ulje upitne kvalitete...a ono što me doslovno u sekundi trgnulo da napravim grow je emisija otvoreno krajem 11. mjeseca gdje je gostovao Huanito Luksetić,vjerovatno svi ovdje znaju za njega...reko' ma zajebi,dosta je bilo,sve za život člana obitelji.

Inače samo info kako ulje vjerovatno i djeluje,rađen je PET CT nedavno,nakon silnih kemo tokom 5 godina i silnih metastaza,ostale su na plućima...i bila je progresija sve do pred malo,kada je nakon 3 mjeseca korištenja ulja došlo do regresije...od 6 meta na plućima,2 su nestale kompletno a ostale 4 vidljiva je regresija otprilike 30%...inače je primarni karcinom bio debelog crijeva.

Tako da...ima nade :)

Naravno uz sve to morao sam i svoje živce namirit...tako da imam box mali samo za sebe.

A što sam naučio iz ovog growa?

Nikad više 5 komada regular fem menki,max 3...u box dimenzija 90x90x180,10000% sam siguran da bi količinski dobio isto ako ne i više s 3 biljke.Također,nikad više plastične posude,previše zadržavaju vlagu i predugo ostaje mokro,korjenju fali kisika...ispod posuda je bila prava mala poplava koju uopće nisam vidio dok nisam išao radit flush...sreća pa nije bilo nikakvih nametnika.

Nikad više kocka s kvalitetom zemlje i nikad više gubljenje vremena s CFL,osim za vege:p

Više manje dnevnik privodim kraju,fale još samo slike preostalog harvesta i smoke report:)

Ulje ću radit u rice cookeru i napravit ću report i o tome s slikama u odgovarajuću temu za to:vutra:

Što reć osim hvala svima na svim informacijama koje su doslovno na pladnju svima:joint2:
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
moram ti reci jos jednom svaka cast,posto i ja imam ukucana sa rakom pluca i vodimo borbu svakodnevno kako fizicki tako i psihicki tako da kapiram o cemu pricas,ono sto hocu da te pitam cinimi se da sam kod tebe video da si izbusio saksiju sa rupicama cinimi se da se to zove air pot ispravi me ako gresim reci mi dali takva saksija pomaze korenu oko boljeg razvoja posto ja planiram uskoro da preradim par saksija i krenem dnevnik ovih dana tako da ces biti blize infor.oko svega,jos jednom skidam kapu...:respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Posjekao sve,bit će oko 400+ grama suhog za ulje...2kg je mokrog...još sam napunio vreću od sigurno 2kg trima...i stavio u led...još neznam oću li radit ulje od svega pomješanog ili samo od budova...
 

Prilozi

  • IMGP8299D (Custom).jpg
    IMGP8299D (Custom).jpg
    573,1 KB · Pregleda: 168
22.02.2015
112
129
43
:respect::respect::respect::respect::respect::respect:

A sad ga :spliff: rokaj samo rokaj..i netko je napiso bio da mu sline cure..par postova iza..da buraz nisi jedini..
Smeeeeelllllllls - svaka cast care..super odraden grow! Skidam kapu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Viši ciljevi, očigledno daju bolje prinose.
Čestitam i sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
133gr suhog Critical Kush

Ja mislim da bi visio s stropa da stisnem prste uz zid,koliko su ljepljivi! :D

Dakle može odmah i smoke report !

Dim gotovo ni ne osjetim,ni u grlu ni u plućima...al se osjeti jaka aroma blago citrusna + nešto slatko,sjajan okus...miris dima vrlo intenzivan,baš jako cijelu prostoriju namiriše i odjeća također upije...miriši satima,jedva skinuo s sebe...

Rad je nešto potpuno neočekivano naspram prvog iskustva prije cca 15tak dana,potpuno druga priča,lagano opuštajuće za cijelo tijelo pogotovo mišiće,kao nekakva blaga neprestana njezna masaža...couchlock definitivno primjetan,ali ne ubija u smislu narcotic high-a,tu je energija za bilo što...ali ne i za komunikaciju,šutljiviji ali veseliji :D Čak me loše vijesti ne bacaju u bed,surfam po netu i čitam sranja i gluposti u državi i tako mi je svejedno...tako mi je dobro!:rasta:

Ovo ostalo iz velikog boxa nije dovoljno suho i ide u ulje,neće biti smoke reporta jer neću ni probat...nisam je ni istrimao kako treba jer su listovi puni trichoma,a to ne mislim pušit...al će bit taman za ulje,priča oko te vutre ide u neku drugu temu kad stigne rice cooker.

Hvala svima koji su pratili i sudjelovali u temi,grow mi je nekako brže prošao upravo zbog toga...da ne pričam koliko je bio zanimljiviji i meni samom.

U početku sam krenuo s growom malo na silu,no s vremenom sam cijelu priču "posložio" točno kako treba bit da to završi kako treba :) Što naravno nebi bilo moguće da nema vutre.org-a!

Vidimo se u novom dnevniku :p
IMGP8306D (Large).jpg

THE END:banana123:
 
Poslednja izmena od urednika:

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Šta reći...rezultati govore više od riječi :respect:
Ugodno je bilo za pratiti :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.