CFL & HPS 400W Critical & Violator Kush

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
ako je to ova..
Odem je vidjet,nakon jučerašnjeg flusha,nema šta jest,puno listova požutilo...gladna ko' pas...nisam to mogao gledat i upravo je pognojio kvalitetno...i odgodio nož na cca 5 dana...:D

nemoj je vise gnojiti, flush radis da bi isprao gnojivo i soli iz zemlje, inace se osjeti po gnojivu i nije fino za pusit. ovo za zute listove je normalna pojava, vidis da je pri kraju..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and Smells

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
smells ako sam ispratijo dobro ovo ti je drugi flush,mene interesuje posto kazes da ti je ovo zaddnji flush dali ces do kraja dodavati nesto djubriva ili je to to...super izgledaju inace.:respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
ako je to ova..


nemoj je vise gnojiti, flush radis da bi isprao gnojivo i soli iz zemlje, inace se osjeti po gnojivu i nije fino za pusit. ovo za zute listove je normalna pojava, vidis da je pri kraju..
Ma znam znam,nego sam je odlučio nahranit kad sam vidio da je počela nutrijente uzimat s listova...neznam ni sam zašto,da dobije zadnji boost...sad sam isprao opet sve i nema više gnojenja,to je zadnji flush pred kraj :) sad samo čekam da se osuši i ide pod nož...

To je ta ista,mala,ove iz velikog boxa su puuuno veće biljke od ove :)

bigeskalibur - prvi flush je isto bio u namjeri da bude zadnji,pa sam je opet nahranio...sad je fakat zadnji,nema više hrane...ni vode...
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Ma da,nema greške...samo napomena kako je ova mala u root pouchu ima puno tvrđe vrhove nego ove u velikom boxu,koje su u plastičnim posudama...vrhovi su tvrdi ko kamen,tako da od sad samo root pouch!

Korjen je gdje god se kopa,sitan ali ga ima posvuda...dok sam u ovim plasticnim iskopao priličnu rupu da bi dosao do nekakve "mreže" korjenja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Super, čarobiranju nikad kraja !
Jedan mali savjet u vezi skorašnjeg kasapljenja , prsti su crni i ljepljivi , sapunom ne ide dolje , ni alkoholom , al zato " Arf " na spužvicu i čisti su prije nego kažeš Hokus - Pokus -Preparandus !

:makaze: :makaze: :makaze::mario:::banana123::skot::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Još treba cviknut 5 komada,3 violatora i 2 criticala:bocni:: Ovih dana:joint: Ako je ova mala dala 450gr mokrog (cca će bit 100+gr suhog),od ovih iz velikog boxa očekujem puno više jer su dosta veće...a to znači da će biti dosta ulja :) Nadao sam se dobit 300gr suhog za ulje,izgleda da će biti i više.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
465
63
Ovo je do bola,mogu zamislit kako to smela,najviše me se dojmilo što ima još pa opet ponovo još,grovaš ga što je ok,pozz!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.