CFL / HPS by Bvana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Remus

Banned
Banovan
31.01.2009
116
8
18
41
ima li joj kraja..:)
meni deluje da ima jos da fura,dok se ne stvrdnu hedici,,a flush joj vec fali sad.
poz
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Ha! Al si im dokazao da male hps-ice valjaju!
Skako mi tlak kad sam ti otvorio dnevnik, svaka čast :)
Samo dalje! Da bi mogao stavio bi ti + rep par puta za redom
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Bravo,bravo!
Stvarno nemam rječi,preljepu si biljčicu uzgojio.Rekoh ti da če te ova koja je ostala usrečiti.Ida češ zaboraviti na one mudonje.Sad je samo pusti da do kraja odradi posao.
Pozdrav i rep+ od mene!:spliff:
 

bvana

Aktivan Član
13.05.2009
75
22
0
34
e momci bash vam hvala na ovim komentarima , znate kad se bavite ovim hobijem nemozete ni sakim da prichate o tome , jedino ovde, na forumu mozete da podelite neke stvari sa drugima , a mnogo je bitno da ima neko da te ohrabri i da ti kaze da nastavish dalje , a to ste vi momci , hvala
 

bvana

Aktivan Član
13.05.2009
75
22
0
34
e momci imam problem , proshlo je par dana posle ispiranja , i otprilike od tad je pochela da zuti ,svuda pogotovo ovi veci hedovi , recite neshto




 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Jel to malo zemlja suha ko barut?Meni je bilo jednom(1grow) jedna biljka je bila takva,ali nisan je gleda bar 2 tjedna,a netko se drugi malo brinuo,ali nikad nisan pita,šta,kako i zašto,Uglavno,meni je padalo na pamet-pregnjojavanje,nestručan omjer/rukovanje.
Temperatura/blizina lampe.Presušivanje zemlje.
Šta je bilo prije fluša,kakav raspored?
 

Remus

Banned
Banovan
31.01.2009
116
8
18
41
Prodade te sisa na kraju:eek:hno:

Meni se to desilo na samom kraju,ali nije stigla da zahvati vise od kubnog santimetra. Tebi se prosirilo previse i tu nema vremena za ispravke.

Ili je gljivicno oboljenje ili od prevelike vlaznosti zemlje i sporog susenja prilikom flusha..ili nesto trece jbg.

preostaje ti da je saseces i nadjes sa sigurnoscu ispravan odgovor za taj problem da se ne ponovi.

-steta za finis,lepo si je negovao i lepo je napunila cvet,ali eto,shit happen:eek:hno:
 

bvana

Aktivan Član
13.05.2009
75
22
0
34
vec troje ljudi sumnjaju na gljivichno oboljenje , , shto se tiche flush-a u saksiju od 13l sam sipao 5l vode , zemlja , perlit , moguce da je do toga ,zemlja nije suva sigurno , pipkam je svaki dan , mislim da je do neredovno zalivanja(jedno dve nedelje u nazad sam bio malo vishe odsutan, pa nije zalivana ko shto bih trebala ) , tj manjka vode , ili od sijalica ,

a reci te mi ako je gljivichno oboljenje shta da radim ,
ako je sechem , da je ostavljam prvo 48 sati u mraku ,
nemam bash iskustva lepo bih doshao neki detaljan savet

EDIT!
ovde je GAME OVER mojoj drago .....

zbog za sada neutvrdjenih razloga biljka je otishla pod noz i stavljena na sushenje

nadam se da sad necete da mi oduzimate rep :eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno:, shalim se :sick::sick::sick:





 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
ma kakve gljive po ovom suvajderu :D...nedavno mi se desilo isto PAUK SMRAD mu je ime :D.....pogledaj malo bolje medju grane i videces sta ti govorim imas ih bar dvajs hiljada
 

Remus

Banned
Banovan
31.01.2009
116
8
18
41
Super Bvana..nadam se da ce zadovoljstvo biti tvoje:icon_lol:

Kako ti se cine hedovi? Ima li traga tim paukovima?


-Teg unka, koliko taj smrdljo moze da utice na smek heda? Znam da one musicice ljubicasto mirisu:crash:
 

bvana

Aktivan Član
13.05.2009
75
22
0
34
gotovo......

visila je naopachke 8-9 dana , posle toga je strpana u teglu .

hedovi nisu dovoljno teshki i masni kao shto bi trebalo , ali shta je tu je ......

rad. mislim da je rad svakim danom sve bolji i bolji ...... ukus takodje :icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:

sve ukupno mislim da ima nekih 40g s tim shto je vec 10tak otishlo

u svakom sluchaju sam zadovoljan za prvi put i idemo dalje , NEMA PREDAJE BEZ OTPORA!!!!!!!!!!

ostalo mi je samo da se zahvalim na podrshci ljudima koji su bili uz mene , bez njih nebih uspeo ni ovoliko ......

za kraj slike :

:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:




 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Prva liga care rep+ od mene za ljepljivu kuju,i da mislim da ti je ono tzv bud rott,pljesan ti se nekako uvukla među hed i najbolje da ju dobrano isječeš i očistiš to sve da ti se nebi upljesnivila dalje tokom curinga,čuo sam da se zna desit ljudima!napiši neki smoke report da čujemo kako udara ta mala :) pozz
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Jako ljepo prijatelju!:thumb:
Dao bi ti rep ali mi neda.Drugom prilikom sigurno.:respect:
Pozdrav vutroljubci:spliff:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.