CFL / HPS by Bvana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bvana

Aktivan Član
13.05.2009
75
22
0
34
evo mali update od mene

popravio sam temp i vlaznost , ubacio sam CT , smanjio mi je temp do 30c kad je na 15-20 cm od vrhova, vlznost 30%-40% ,
dodao sam i koji vent, sad imam 2 IN , 4 OUT , 2 u biljke , 2 za CT :D ukupno 10 pc kulera :D:icon_lol::sick:
znachi sad je 3x23cfl + 70w hps
pre dan- dva sam na jednoj biljchici uradio LST da vidim kako ,shta , dosta mi se svidelo pa cu uraditi i na ostalima , jednu sam topovao
prva doza plantele je dobila pre nedelju dana, danas drugu

,i naravno par slichica (slike su stare dan - dva)




to je to za sad .... :icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:



edit :

evo i prvih problema , obe stvari se deshavaju na istoj biljci , ak znate shto je recite !!!!


ovo na drugoj slici mi deluje kao da je zbog vishka gnojiva (plantela list), nashao sam slichne slike na forumu , al neverujem da je zbog toga jer sam joj dao pola propisane doze i to njoj tek prvi put .
nediram nishta dok nechujem neshto od vas
a ovo sa prve slike mi se pojavilo samo na jednoj biljci
 

bvana

Aktivan Član
13.05.2009
75
22
0
34
update :

od 11. 05 su prebachene na 12/12 po savetima forumasha....
danas je 5 dan , josh nepokazuju spol , samo sam na jednoj video belu dlachicu ali da nezakljuchujemo nishta pre vremena , u narednih 3 dana ochekujem da pokazu !!!

plan : zenke presadjujem u homemade saksiju (modifikovanu gajbu od piva ) i ostavljam ih da odrade svoje :D
problem sa vlagom se sam reshio kad su biljke porasle i imaju vishe zelene mase :icon_lol: , temperatura je ok.
nedjubrim ih nisachim jer mi se bash i nije najbolje pokazalo kad sam djubrio prvi put (plantela)
shta josh reci.... nishta , ja sam zadovoljan kako ide za sad
na jednoj biljci sam uradio toping , trebalo joj je nedelju dana da se oporavi , a na ostale 3 sam radio lst

i naravno slichice:






 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Kolega bez sekirancije!Bit če to sve za 5!
Ta če te jedna biljčica nakraju jako usrečit.
Evo rep+ za trud!
Pozdrav :spliff:
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Eh, bas sranje sta te zajebalo tako ali eto ostade jedna ali vrijedna :costumed-smiley-027
Ako imas sada praznog prostora u boxu, mozes ubaciti koju novu da ne zjapi prazno :sun2:
 

bvana

Aktivan Član
13.05.2009
75
22
0
34
e momci , neznam shta da kazem ...... hvala na podrsci
bash to shto kazesh he-man , imam u planu da ubacim novu turu uskoro , al pokushacu i vremenski da ih uskladim , da nesmetaju jedna drugoj ,
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Jako jako lijepo,neka je jedna ali bit če masna,sad samo lampu približi neka ju prži i bit če hedova.dodo sam ti rep za ovaj grow,biljka odiše zdravljem koliko sam uspio vidjet a pistili su stvarno krasni i dugački!bit če tu prekrasnih hedova!pozz prijatelju i pazi se
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Lijepo Bvano, ma prekrasna je debljina njezina. zadovoljna ona, zadovoljan ti, zadovoljni mi sa lijepim slikama.
Samo tako nastavi i bit će plućnog sexa sa bičarkom.. hehehehe :D:D:D:D
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Strava prijatelju,imaš keepera u genetici ako te zadovoljava rad i miris,pošto si masno dobio sa ove jedne biljke samo nemoj to skidat dok nebude zrelo!čekaj da kaliksi oteknu do maksimuma skoro,bit če masno i fino do jaja!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.