CFL- PC BIG TOWER Stealth Grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IamLegend

Aktivan Član
11.10.2010
106
16
0
34
zuz1 je napisao(la):

Pa da.. :)

snejk je napisao(la):
Pa mislio sam da je jedan og primarnih ciljeva foruma zastitit svoje clanove (a ne sponzore), pogotovo u ovakvom hobiju. Ovo cenzuriranje shopa koji predstavlja potencijalnu opasnost svima ovdje nema smisla. Ovako nesto bi trebalo bit istaknuto na naslovnici kao upozorenje clanovima, jer vjerujem da ih ima jos koji su narucivali sjeme iz istog shopa.

Razlog je najveci sto se ja ne rukovodim najpouzdanijim informacijama, vec onom informacijom koju je netko rekao. E sada ja se ne zelim bespotrebno ugroziti. Kuzite.

ZOKI je napisao(la):
mene zanima zasto bi prisiljavao da cvetaju ako hoces i tako napolje da ih sadis?

Pa biljke su od danas napolju ili ti vani ili ti OUTDOOR. Zasto da ih prisilim da pocnu cvijetati, e zato jer je i dalje problem prostor. Neznam jesi li me shvatio, ja ih u 7 ujutro planiram izvaditi van i onda ih u 7 navecer staviti natrag unutra u potpuni mrak. tako biljku prisilis da pocne cvijetat. Ja joj nesmijem dati previse slobode jer ako mi se razgrana pocet ce biti uocljiva. Ma vidjet cete kada nabacim nove slikice.

Iako ih la licno necu vaditi van vec moj drug na sigurnoj lokaciji a ona je BALKON, ili ti terasa koja je nevidljiva ljudskom oku i ima puno sunca.
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
da al sad ni ne moras striktno vaditi i vracati gurati :) posto je jos blizo ravnodnevnica... mozes krenuti za 14 dana na 12/12 i tako islim da ce ti iz bez drkanja pokazati pol.....

kolko sam skonao ti hoces do kraja da odradis tako sto ces regulisati sam 12/12 noseci.... al nemoras jos samo ih ostavi na prozoru al pazi da nemaju svetla nuocu.... to je to, mada i to sto kazes da mozda je bolje pod lampama al opet zavisi kolko ti sunca imas na prozoru ako ga imas dovoljno onda je bolje rano sunce vecernje sunce znaci plavo svetlo crveno uvece... i nemoras se toliko drkati samo kazem pazi na fotoperiod mora nocu biti sto veci mrak... toliko od mene :)
 
05.01.2011
1
0
0
42
exelente, bravo stari, radujem se novim slikama, sad jedino u njima mogu da uživam...pzzz čitavoj ekipi
 
14.11.2011
4
0
0
33
znaima me samo nesto kako stopirati biljke u razovju naprimjer ja imam lowryder jos ih nisam ubacio radi tih sranja pa ako moze netko da odogvri to sa samim svitlom ti nju prebacujes ili sa gnojivom sa cime?
 

IamLegend

Aktivan Član
11.10.2010
106
16
0
34
Jeli moguce obrisati ovu temu, ja sam ju zapoceo i zavrsio odavnooo.. :) nemam slika za kraj growa jer nisam imao vremena za postat.. a i nisam imao jedno vrijeme internet pa da se malo pocisti forum..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.