CFL- PC BIG TOWER Stealth Grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Kako ti je smjesno biljka morala izgledati. Ja sam imao grdosiju od preko metar i pol u velikoj saksiji od 80 litara pa nemogu zamisliti da u tako maloj posudi moze ona narasti toliko puno. Eto vidis, sada sam nesto novo naucio. Ali ipak se nadam da ce mi urod biti mrvicu veci jer sam ih stavio u malo vece posude. Ipak se nadam..!!

Bogami izgledala je presmijesno. I kad sam vidio da nema kraja rastu sam se preplasio da ce umrijet... Cak sam ju mislio i presaditi, ali cvala je vec mjesec dana (i jos je rasla i rasla i rasla) pa nisam htio ubit tu grdosiju... :)
A, sve se moze kad se hoce.
U svakom slucaju pratim ti dnevnik i nadam se da ces imat curica ko u prici... Sretno! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: eco

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
super ti je box ljepo bilje je unutra trud iznad svega i puno ljubavi ljepo sta rec rep+ od mene :)
 
14.03.2011
23
7
0
41
par tehničkih pitanja:
zidovi boxa: to si napravio od šperploče?
također, zanima me kak si složio žarulje...
ja planiram od šperploče napraviti neki nosač, pa u njemu napraviti rupe za grla, spojiti ih sve iza i zatvoriti. (imao bih onda dugu kutiju s jednim kablom i nekoliko grla po dužini...)
hvala i pozz
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
shoki je napisao(la):
par tehničkih pitanja:
zidovi boxa: to si napravio od šperploče?
također, zanima me kak si složio žarulje...
ja planiram od šperploče napraviti neki nosač, pa u njemu napraviti rupe za grla, spojiti ih sve iza i zatvoriti. (imao bih onda dugu kutiju s jednim kablom i nekoliko grla po dužini...)
hvala i pozz
ovo je pc box sto znaci da nije od sperploca nego od kucista kompjutora
 

IamLegend

Aktivan Član
11.10.2010
106
16
0
34
I idemo dalje. Kako to biva u ovom nasem malom/velikom svijetu nakon nekog vremena kada su neke promijene vidljive uploadamo slike na imageshack kako bi drugima pokazali svoj napredak i malo se pohvalili. Iako je bas to uploadanje slika dio procesa u kojem otkrivamo najvise podataka o sebi i najvise se izlazemo opasnosti od plavih nadobudnih "kretena" koji nemaju pametnijeg posla.:wave:

Pa evo zavirite u moj mali/veliki svijet:

Desna(Veca) biljka je stara tocno 23 dana dok je lijeva(Manja) stara 12 i pol dana.

Desna:



Lijeva:



Zajedno:
:family1:


Biljke zasada napreduju veoma dobro, rastu i dalje pod 7430 Lumena, i dalje ih dva puta tjedno zalijevam ali primjetio sam da cu morati desnu i tri puta tjedno zalijevati jer je pocela sve vise vode trositi. Vlaga i temperatura su Ok iako bi vlaznost mogla biti i malo bolja. ali nemozes sve imati. Radim LST na razini zadatka. :eyebrows:

E sada moram da kazem nesto o mirisu, miris me lagano zajeb.. Kako imam prijasnjeg iskustva znam kako biljke smrde u toj fazi, pa mogu sa sigurnoscu reci da moj filter kucne radinosti obavlja sasvim solidan posao, ali ipak se osjeti. Mislim malo, ali onome tko nepozna miris ne predstavlja nista osim malo neurednije sobe. Kod mene je proslo preko desetak ljudi u kratkom vremenu i nitko me nije ni zapitao kakav ti je to miris u sobi pa zasada nema razloga za brigu. Niti ce biti ubuduce jer si planiram kupiti Limpurao Air fresh, gel koji se korisiti u kombinaciji sa carbonskim filterom i onda sve 5.:thumb:

Biljke na rezimu 18/6 planiram ostaviti sve dok manja biljka ne budes spremna za cvijetanje a to bi trebalo biti oko 25-tog dana, svjestan sam da bi tada desna(Veca) trebala imati oko 36 dana i da bi mi mozda bila prevelika za box ali potruditi cu se sa LST-om i vidjet cu kako ce ispasti. :watchplant:
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
Daj molim te ako budes radio filter, slikaj i dokumentiraj...hvala unaprijed :costumed-smiley-027
 
03.03.2011
10
2
0
33
pratim ovo od pocetka i fkt si napravio predobru stvar...slucajno mi je zapelo za oko recenica da bi ti to mogo prodat pri zavrsetku (trebo si mi vidjet facu kad sam to procito, ono osmjeh od uha do uha)...
evo, ja sam ti prvi kupac :D
svaka cast na trudu i samo nastavi tako i dalje...stvarno si puno ulozio u taj box...ja planiram nesto po tvom uzoru sklepat, ali me jebe recesija...
 

IamLegend

Aktivan Član
11.10.2010
106
16
0
34
hvala ekipa na podrsci.. :)

Ovako situacija je ovakva, posto sam se bio malo prepao kada sam cuo da je jedna osoba pala bez da je ikome rekla za svoje kucne radnje. A da je najveca sumnja pala na web shop pod nazivom **********, i tvrdi se da su oni jedini mogli odati informaciju kome se salje roba. Ili ih je policija pocela drzati pod budnim okom pa su sve pakete poslane sa njihove adrese poceli provijeravati. Dapace nakon dva mjeseca od poslanog paketa naprave raciju jer su tada sigurni da si nesto uzgojio-Smradovi. E sada ja necu ulaziti u to jeli to istina ili nije ali kod mene je situacija sada ovakva. Blizi mi se drugi mjesec otkako sam kupio sve potrebno za grow pa jednostavno necu riskirati.
Prebacio sam box kod sasvim desete osobe, ali nemojte se zavarati. To je i dalje moj grow, i ubrzo cu baciti nove slike. Biljke su narasle toliko da jedva stanu u box, velika je guzva. Jos ih nisam prebacio na cvijetanje ali to planiram za nedjelju. :) Vidimo se tada.
 
18.02.2008
29
0
0
36
Pametno! Samo zanima me koji je ovo shop, pretpostavljam da nije Alien cim su zvijezdice, vec se radi o ovom hrvatskom grow shopu?
 

IamLegend

Aktivan Član
11.10.2010
106
16
0
34
-hate camel- je napisao(la):
Pametno! Samo zanima me koji je ovo shop, pretpostavljam da nije Alien cim su zvijezdice, vec se radi o ovom hrvatskom grow shopu?

O takvim informacijama je zabranjeno pricati na forumu. Sorry drage volje bih ti pomogao da mogu. :):vb_wave:

Kako sam vec jednom rekao, biljkice su prebacene na sigurnu lokaciju. A i nekako mi je u boxu pocelo biti tijesno, pa mi je i to dalo motiva da ih prebacim na neko drugo i prostanije mjesto.

Trenutno se nalaze pokraj prozora, ali nece zadugo jer cekam da se vrijeme za par stupnjeva poboljsa pa cu ih prebaciti s druge strane prozora tj. van.
kako je sada vrijeme OUTDOORA za vegetaciju morat cu ih unositi stalno unutra da ih prisilm da pocnu cvijetati. Kuzite.:cool44:

E sada slike:

Prvo starija biljka koja se u boxu nalazila desno:


A sada ona mlada ili ti lijeva u boxu:


I njih dvije zajedno::family1:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: eco

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
Koliko znam moze se preko PM-a diskutirati o drugim grow shopovima,jer ja sam ti poslao jedan :)
 

IamLegend

Aktivan Član
11.10.2010
106
16
0
34
zuz1 je napisao(la):
Koliko znam moze se preko PM-a diskutirati o drugim grow shopovima,jer ja sam ti poslao jedan :)

Znam ali nezelim riskirat. Jer sam vec previse infractiona dobio ovih dana. Pa da se nebi neki moderator naljutio opet. Posalji mu ti ako hoces o kojem se radi. ;)
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Lijepo izgledaju biljkice, pratim dalje :)
Misliš da će funkcionirati to tvoje nutra/van bez stresa?

Pametno! Samo zanima me koji je ovo shop, pretpostavljam da nije Alien cim su zvijezdice, vec se radi o ovom hrvatskom grow shopu?

I mene zanima pa ako saznate da se smije ime reći, znate gdje sam ;)
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
ljepo to izgleda, nego nije li cilj bio da ih niko nevidi ovako kad ih vadiš iz pc-a svaki dan prestaje biti stelth..eo baš sam i ja napravio jedan al ču dnevnik stavit kad bude sve gotovo..ajde doguraj to do kraj
poz..
 

IamLegend

Aktivan Član
11.10.2010
106
16
0
34
eco je napisao(la):
ljepo to izgleda, nego nije li cilj bio da ih niko nevidi ovako kad ih vadiš iz pc-a svaki dan prestaje biti stelth..eo baš sam i ja napravio jedan al ču dnevnik stavit kad bude sve gotovo..ajde doguraj to do kraj
poz..

Hvala ti na podrsci.
ves sam to napisao, bilo me malo strah racije i tih gluposti jer sam cuo da su provalili jednog dobavljaca. Nisam se s time htio zajebavati pa sam bilje prebacio na sigurnu lokaciju i sada ce tamo biti outdoor. I da, vise upoce nisu u boxu.

Punxer je napisao(la):
Lijepo izgledaju biljkice, pratim dalje :)
Misliš da će funkcionirati to tvoje nutra/van bez stresa?

I mene zanima pa ako saznate da se smije ime reći, znate gdje sam ;)

pa tu nema stresa, uzmes biljku stavis je van i kad porde 12 sati vratis ju unutra u mrak. bitno je da je prostorija dobro izventilirana da bi sve bilo po pS-u..
 
09.11.2010
29
1
0
49
brucos71 je napisao(la):
Znam ali nezelim riskirat. Jer sam vec previse infractiona dobio ovih dana. Pa da se nebi neki moderator naljutio opet. Posalji mu ti ako hoces o kojem se radi. ;)

Pa mislio sam da je jedan og primarnih ciljeva foruma zastitit svoje clanove (a ne sponzore), pogotovo u ovakvom hobiju. Ovo cenzuriranje shopa koji predstavlja potencijalnu opasnost svima ovdje nema smisla. Ovako nesto bi trebalo bit istaknuto na naslovnici kao upozorenje clanovima, jer vjerujem da ih ima jos koji su narucivali sjeme iz istog shopa.
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
mene zanima zasto bi prisiljavao da cvetaju ako hoces i tako napolje da ih sadis?
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
snejk je napisao(la):
Pa mislio sam da je jedan og primarnih ciljeva foruma zastitit svoje clanove (a ne sponzore), pogotovo u ovakvom hobiju. Ovo cenzuriranje shopa koji predstavlja potencijalnu opasnost svima ovdje nema smisla. Ovako nesto bi trebalo bit istaknuto na naslovnici kao upozorenje clanovima, jer vjerujem da ih ima jos koji su narucivali sjeme iz istog shopa.

tocno tako :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.