CFL PC growbox

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Nemaš frke oko temperature, 35 stupnjeva one svejedno peglaju svoje.
Pogledaj u Baumaxu ako ih imate, komad plexija debljine 2mm pa vidi jel
ti se da dodatno malo poraditi oko toga jer je 6mm
predebelo i za plexi, kamoli za staklo ;)

Kreće egotripaona xD

:maryjane:
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
@NoTrippin

Neki dan sam promijenio da budu dva upuh a jedan ispuh. Tesko ce mi biti zadrzavati miris unutra zbog lose pozicioniranog donjeg venta

@gloss
Moram staklo mijenjat kako god. Obilazit cu sutra malo staklarne, pa da vidim koja ima najtanje staklo, jer kad sam uzimao nisam isao za tim da cu gubiti lumene.
Ne znam bas za tih 35 stupnjeva. Nije li to malo too much? Pustit cu ih sutra 18h bez stakla, pa da vidimo kako ce reagirat.
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Svjetlo radi po danu i tada su temperature cca 32. Vidjet cu sutra kakvo ce biti stanje...
Idem na stealth, tako da cilindar i ostale cudne izrasline po boxu su no no ;)

Malo mi se po glavi mota Envirolite 125w dual sa ***********-a, ali 500kn mi je masu para sada
 

KaraJack

Aktivan Član
EEEEh sad mo našli toplinski udar, daj do po noći braco.

1. Štediš struju
2. Noći nije toliko teplo
3. Bit će bebama ugodnije a i tebi će biti lakše


Sta se cilindera tiče, mislio sam na cilinder dužine 5-10cm i moreš još razmislit dali ti je 10 predugačko, već sam vidio u bigtower-u sad dali je to loše to ćeš vidjet kad si staviš toplomijer i pratiš malo situaciju dali pada dole ili ne. Ista stvar kod PC procesora, neka kučišta imaju na vratima cilinder za direktno ispuhavanje e pa njega bi mogao zet, razmisli malo probat te neće ništa košta moreš samo znanje i tehniku nadogradit.
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
@karajack

Kako box ipak propusta malo svjetla kod ventova, ne mogu si priustiti rizik da radi po noci kad se ispod stola vidi odbljesak.

Za sad temperatura ne ide preko 30 i kako mi se cini Buba je dobro reagirala na maknuto staklo. Nazalost, mala unknown biljcica nije prezivjela presadjivanje :icon_cry:, ali ce zato Buba imati vise mjesta. Od sutra micem 2x6500k i zamjenjujem ih sa 2x2700k.

Malo sam je zalio sa Hesi Super Vit-om i bolesno je koliko naraste u jedan dan nakon tretiranja.

Fresh2Ti lampa bi trebala doci kroz tjedan, najkasnije dva.

19. Dan



LST


 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lajosh

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
19. dan

We have a boy!

Toliko o ovom grow-u.

Odoh zapalit ugic atashia
 

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
Nemoj da je bacas, mozes napraviti puter i od mudonje, imas recept na forumu... barem nesto... :)
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Ajd malo update-a da mi ne pobrisu thread :bananallama:

Ovaj LR2 sta sam uzeo preko kanabisa je shebano sjeme. Od 3 sjemena niti jedan nije proklijao

Malo novosti

Himalaya Gold fem 7. dan


Blueberry klon
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Šteta šta nije proklijalo sjeme makar to niti ne zavisi od kanabis org-a već do banke.
Možda su i ovima prodali staro sjeme, možda ga ovi pak
nisu skladištili kako treba itd.

Najbitnije je da rastu nove nade oko kojih se imaš veseliti :thumb:
Pokušaj biti redovit u izvještavanju o situaciji i sve5 :)

Pamet u glavu,puno ljubavi i hrabro naprijed :D i ako nešto štekne,tu smo

:maryjane:
 
30.11.2007
28
0
0
36
@laidback
iz kojeg growshopa si naruci lowryder feminizirano sjeme, kako, za koliko je doslo i koliko si plati...
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
Bravo Laid!! buja ko veliko:watchplant:

Laidback je napisao(la):
Od 3 sjemena niti jedan nije proklijao

Jedan koji smo preuzeli je ipak proklijo:))
:goldmaryjane:mad:richo_O
Mislim da je bolje uzet 10 običnih menki(ko da su kvalitetnije), a ne feminizirane...a uostalom sad su dobili aUToAK#47 tako da bi rađe to:) mLjac
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.