CFL PC growbox

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Ma samo fem, ako se neces igrat s krizanjem...

Ne zaboravi da je taj auto ak47 = ak47xlowryder, ne lr2
ali 3 menke bi bile taman :b_woot:
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
bas me zanima kako ce ti grow ispasti... zasada mi se svidja jako jako jako...
mislim se i ja bacit u kompjuterske vodje (sto se uzgoja tiče) pa s veseljem čekam iduce postove!
bas se modje puno naučiti iz tvog primjera!
sretno!
 
21.05.2008
5
0
0
44
poz.eto i ja sam se odlučio za lowryder#2 iz kanabisa.org i malo sam se poigrao.Prvo sam zasadio 5 komada outdoor jer još nisam tada sklopio boks.Dobio sam 2 curice i 3 dečkića.Pomoću njih sam oplodio svoje cure i dobio hrpu sjemenki.Poslje kada sam postavio Sylvaniu grolux 400 w hps i postavio ventilatore odrješila se kesa i zabava je mogla početi.:b_woot:
Imam isti problem kao i ti pošto živim u sunčanim krajevima što se tiće temperature ali sam obogatio s CO2 i biljčiće su pre zadovoljne.trenutno ih raste nekih 26 i svaki dan su sve veće i veće.Bdw.boks mi je u dvokrilnom ormaru tako da imaju prostora.Temp mi je nekih 32c a pošto zovu zahlađenje sljedeći tjedan ja sam sretan.Usputno pripazi i na ph vode ja sam ga s aktivnim ugljenom dobio dobio 6.5ph.pošto je kod mene iz pipe nekih 8 do 8.5ph.
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Male su te biljke ako ih je 26 :) Ajd predstavi grow iliti ga otvori dnevnik
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
raptor je napisao(la):
.Bdw.boks mi je u dvokrilnom ormaru tako da imaju prostora.

Pa neznam baš:icon_confused:...meni je bila gužva sa njih 4 u ne tako malom boksu!
Vjerovatno nisi vidio kako to izgleda kad procvjeta al to je ogroman bušman i bit će ko srdelice u tom ormaru!
...i da ih ostane 13 ti je previše jer će jedna drugoj smetat tj. zaklanjat svijetlo, donje grane neće dobit ništa svijetla a ne možeš ih ni vezat...
 

Holsten

Aktivan Član
04.09.2008
70
1
0
33
Raptor napravi dnevnik kako sta koliko box svetlo i ostalo sta sve treba i mene isto zanima 26 biljaka to je premnogo za uzgoj.
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
raptor je napisao(la):
dobio sam 2 curice i 3 dečkića.Pomoću njih sam oplodio svoje cure
i dobio hrpu sjemenki.trenutno ih raste nekih 26 i svaki dan su sve veće i veće.


Ne štima mi nešto ta tvoja priča.Naći ove si sezone oplodia ženke,one su ti već odcvjetale
svoje i već razvile sjemenke i još si već uspia posadit te sjemenke i već su ti narasle
nove biljke.Ili u tebe to nešto ide brže nego u svih drugih ili malo sereš,al nema veze.
 
21.05.2008
5
0
0
44
NoTrippin je napisao(la):
Ne štima mi nešto ta tvoja priča.Naći ove si sezone oplodia ženke,one su ti već odcvjetale
svoje i već razvile sjemenke i još si već uspia posadit te sjemenke i već su ti narasle
nove biljke.Ili u tebe to nešto ide brže nego u svih drugih ili malo sereš,al nema veze.

NoTrippin za to sve trebalo mi je cirka 3,5 mjeseci ciljano sam išao na oplođivanje ( i mrzim kada me netko zove lažljivcem).Biljke sada rastu fantastično neke su stare 11 do 12 dana a neke su vidim danas iznikle.Usputno mislim kupiti lemon skank pa i njega ubaciti za nekih 10 dana max 3 biljke i oploditi ih s lr.Od ovih 26 vjerovatno će ih dečkića biti pola što znaći nekih 13 curica.Usputno da vas priupitam s obogačivanjem CO2 sam počeo tako što sam u bocu od 2l stavio 200g šećera i 10g kvasca i to zatvorio čepom od boce a na vrhu probio rupu i postavio slamčicu i pustio sam da fermentacija učini svoje i pusti plin po boksu:sun2:.Sutra dan se dio izlio no ništa strašno.Zanima me do kada da držim tu bocu s tim sastojkom i svako koliko da je mjenjam ovo mi je bitno?Što se tiće dnevnika uzgoja vjerovatno ću ga i postaviti pošto imam dobar fotić tek toliko da vam ubijem znatiželju i dokažem da ne lažem.Ventilatore sam postavio 2 komada i to oni što idu u wc jedan je za usis a drugi za isis zraka.Boks sam obojao s bjelom bojom što je ispalo odlično.Jedino je tem.po noći od 28c do 30c a po danu od 30c do 32c ali super rastu i vidim da im ništa ne smeta.Gnojivo je tnt također kupljeno u kanabisu.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Nije te nikom nazvao lazljivcem,vec su ljudi,sto nije cudno u ovom slucaju,posumnjali u tvoju prichu...
A 26 biljke na tom prostoru...pih...da ne mislis da su malo zbijene? ;)
 
21.05.2008
5
0
0
44
LucidDream je napisao(la):
Nije te nikom nazvao lazljivcem,vec su ljudi,sto nije cudno u ovom slucaju,posumnjali u tvoju prichu...
A 26 biljke na tom prostoru...pih...da ne mislis da su malo zbijene?

ma kakvi ormar je veliki i to dokrilni i ima mjesta za sve.Kada presadim cure u velike pitare to će biti to.Režim svijetla im je sada nekih 18/6 i tako mislim bar 6 tjedana a poslje 12/12.Slike ću staviti u nedelju jer sam u zadnje vrijeme kratak s vremenom.Dajte mi savjet s CO2 i dali sam dobro napravio što se tiće njega?
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Preletio sam obje teme, ovu i onu na icmagu,ali nisam nigdje vidio
da pišu dimenzije kućišta?
Zanima me jer gubiš dosta sa ovim teglicama malim. Mogao bi srediti jednu
onu veću za balkonsko cvijeće, bitna je širina, preko 20 cm visine
sigurno nije,a jedino ako je malo duža prepiliš je i pokrpaš rupu sa ostacima
odrezanog dijela+jača ljepljiva trakenzi :)

Ide to fino...

:maryjane:
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
40x17x40 - normalni midi tower

Imam jednu duguljastu vec pripremnu vazu koja pokriva cijelo dno, ali sam stavio u manje vaze da mi ne preraste prostor.
Vidjet cu koliko ce narasti u ovim vazama, pa cu znat za iduci put dal stavit vece ili pustit ove.

Ono sta sam zaboravio napisat jest da se prije nekih tjedan dana jedna lampa otkacila (tj. plasticni drzaci lampe su se zbog topline otopili i skliznuli sa šarafa) te mi je pala na blueberry klona i spalila skoro jednu cijelu stranu. Dobro sa sam isao bacit oko na box, pa nije bilo prevelike stete.
Mislim da je i to jedan od razloga zbog kojeg je stao/usporio sa rastom. Koliko vidim ovih zadnjih dana ne baca novo lisce niti buja - jedino sto raste su pistili.
Tako da vjerujem da je to to sto se tice velicine klona.

Dok je himalaya druga stvar - buja i buja i buja - od pistila jos ni p, tako da ajmo rec da vidljivo jos nije pocela cvjetat iako je vec 13 dana na 12/12 rezimu
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Himalaya samo raste, nista od pistila jos... Lose sjeme rekli mi neki :icon_mrgreen:



Dok blueberry lijepo pumpa kif




Umjesto jedne 23w 6500k 1450lm sam dodao phillips master 33w 2700k 2250lm

:thewave:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Neam pojma zaš...ali ovaj dnevnik mi je jedan od dražih :D
Ili je to možda zboooog... xD

Keep that shit up :thumb:

:maryjane:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
nice very nice samo tako nastavi puno slika to se cijeni.
btw zasto se ne zaletis u bauhaus i kupis si pravu stednu od 65W Chint inace Spiel d.o.o. je zastupnik za te zarulje ima ih u toplim i hladnim bojama sto znaci stavis dva obicna grla (110W stednih kao envirolite 125W ti dodje) i samo mjenjas te jake stedne jos su i extra duge mislim oko 30 cm i ne griju se tako jako. ciao
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Hvala na potpori
Nema mi nigdje Bauhausa u blizini... Najjace ovdje sto sam nasao je ova od 33w, iako ni to nije neki pomak. Vidjet cu kako ce ovo ispasti, pa za drugi mozda HPS 50/70w + malo 865 cfl
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.