Champions League 2015/2016

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Posto je nedugo pocela Liga prvaka, mi koji pratimo mozemo ovdje popratiti i komentirati rezultate, tablice, parove i sve ostalo vezano uz ovogodisnju ligu prvaka.
Veceras se igra 3. kolo po skupinama.

Grupa E
BATE Borisov - Barcelona

Cini se da Barca danas iz Borisova odlazi sa punim plijenom kako bi ostala 1. u skupini. Jos uvijek nema ozljedenog Messia, ali ipak je prevelika razlika u kvaliteti. I s obzirom na gol razliku 9:0 u korist Barce u prosla 2 susreta, nebi trebalo biti nekih iznenadjenja.
Bayer Leverkusen - Roma
Meni mozda i najzanimljiviji dvoboj veceras, prednost bi dao apotekarima zbog domaceg terena i zato sto Talijani opcenito teze igraju protiv Njemaca. Ali Roma se mora najmanje neporazena vratiti iz Leverkusena kako bi ostala u igri za prolazak skupine.

Grupa F
Arsenal - Bayern

Ako Bayern udje 100% u utakmicu tesko da Arsenal moze osvojiti vise od boda na svom terenu. Trenutno su u najboljoj formi u Europi i mislim da im se moze desiti jedino los dan da izgube ovu utakmicu.
Dinamo Zagreb - Olympiakos
Dinamov najveci hendikep danas ce biti izostanak kapetana Ademija i Sigalia, kladionice kazu fifty fifty sanse za pobjedu obje momcadi. Kladionicari kazu poklon koeficijent na pobjedu Olympiakosa, no vidjet cemo, padale su na Maksimiru i vece momcadi.

Grupa G
Dinamo Kyiv - Chelsea

Dynamo trenutno prvi u skupini, napravili bi veliki posao ako ostvare veceras dobar rezultat. Chelsea ove sezone igra katastrofalno i nebi cudilo da izgube ovu utakmicu.
FC Porto - Macabi Tel Aviv
Sve drugo osim pobjede Porta bilo bi iznenadjenje. Porto, Dynamo i Chelsea vode borbu za prolazak skupine, Macabi je vec ispao iz te utrke i tesko mogu izvuci pozitivan rezultat.

Grupa H
Valencia - Gent

Valencia kod kuce nebi trebala imati problema u ovoj utakmici, iako Gent igra dobar nogomet i dobro stoje u prvenstvu Valenciji treba 3 boda u ovoj tekmi.
Zenit - Lyon
Zenit krenuo sa dvije pobjede, vecerasnjom pobjedom bi takoreci osigurali prolaz. Lyon trenutno zadnji u skupini treba im dobar rezultat, ali sumnjam da ga mogu ostvariti u gostima protiv Zenita.

 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Dupli hendikep na Olimpiakos danas kvota 15 :D. Delikatesa bajo moj, pojest će dinamovce ko grčku salatu :cool:.
Liga prvaka je prava poslastica :drull:.
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Istina, ja sam se isto danas iznenadio kad sam vidio koeficijente na tu utakmicu. Ne kladim se pa necu ni danas, ali takodjer mislim da je ovo poklon kladionica. Pare na izvolte, samo ih treba imat za ulozit :whato:::)
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Zavrsile su sve utakmice danasnjeg kola, bez nekih iznenadjenja. Najvece iznenadjenje je pobjeda Arsenala 2:0 nad Bayernom. Kako sam i mislio, najzanimljivija utakmica bila je Bayer-Roma sa cak 8 golova. Dinamo je odigrao sasvim solidnu utakmicu imali su par dobrih prilika, ali su na kraju dobili pacerski gol i izgubili. Cestitke Rakiticu na 2 gola za Barcelonu.
Treba pohvaliti i Dinamove juniore koji su u Ligi prvaka za mlade izborili 2:2 protiv Olympiakosa u zadnjim sekundama iako im je skoro cijela prva momcad na SP-u u Cileu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Veceras se igraju posljednje utamice 3. kola

GRUPA A
Malmö - Shakhtar

Obje momcadi imaju po 0 bodova i moraju ici na pobjedu u ovom susretu, trebala bi to biti otvorena utakmica bez previse kalkulacija.
PSG - Real Madrid
Kao navijac Reala htio bi da pobjede ovu utakmicu, ali nece imati ni malo lagan posao u Parizu. Bez obzira na ishod ove utamice mislim da ce se oba kluba plasirati u daljnu fazu natjecanja.

GRUPA B
CSKA Moscow - Manchester United

U ovoj skupini sve momcadi imaju po 3 boda, takva bi trebala biti i ova utamica - izjednacena. Dajem laganu prednost Manchesteru makar se rijetki iz Moskve vracaju sa sva 3 boda.
Wolfsburg - PSV
Takodjer bi mogla biti izjednacena utakmica, po meni jednake sanse za pobjedu imaju jedni i drugi. Da se kladim na ovo bi igrao "oba daju gol".

GRUPA C
Atletico Madrid - Astana

Sve osim pobjede Atletica bilo bi iznenadjenje, imaju 1 pobjedu i 1 poraz. Trebaju im 3 boda za prvu pobjedu kod kuce u ovoj sezoni LP-a.
Galatasaray - Benfica
Dao bi laganu prednost domacinu samo zbog domaceg terena, Benfica igra odlicno i bit ce to teska utakmica za obje momcadi. Galatasarayu treba pobjeda kako nebi zaostali u utrci za prolazak skupine.

GRUPA D
Juventus - Borussia Munchengladbach

Mislim da je prevelika razlika u kvaliteti da bi Borussia mogla parirati Juveu u Torinu. Ali lopta je okrugla, zivi bili pa vidjeli.
Manchester City - Sevilla
Ovo zvuci kao odlicna utakmica, takva bi trebala i biti. Oba kluba imaju po 3 boda, Sevilla bi se zadovoljila i remijem dok bi za City sve osim pobjede znacilo neuspjeh.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
ma Luka je virtuoz,gledao sinoć malo tekmu,prvo ono dodavanje za prvi zgoditak...pa na snimci vidio i što je zabio ... jednom rječju :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
izjava golmana Rome Szczesnog nakon što je primio 6 komada od Barce;

"Bilo je lijepo igrati protiv Barcelone jer su poput momčadi s drugog planeta, uživao sam gledajući kako dominiraju igrom i kako s lakoćom pune moje mrežu. Bila mi je izuzetna čast primiti tih 6 komada od tako posebne momčadi kao što je Barcelona. Uistinu sam uživao gledati kako nas pune"
 
09.03.2015
136
88
28
izjava golmana Rome Szczesnog nakon što je primio 6 komada od Barce;

"Bilo je lijepo igrati protiv Barcelone jer su poput momčadi s drugog planeta, uživao sam gledajući kako dominiraju igrom i kako s lakoćom pune moje mrežu. Bila mi je izuzetna čast primiti tih 6 komada od tako posebne momčadi kao što je Barcelona. Uistinu sam uživao gledati kako nas pune"

Ne svidjaju mi se sportisti koji tako razmisljaju. Ok je reci uzivao sam u utakmici, ali ne i uzivao sam u primljenim golovima, to je nesto kao kada bi doktor rekao uzivam kada spasavam zivote ali kada je neko u krajnje jebenoj situaciji i ne uspem ga spasiti radostan sam zbog toga jer sam se nasao u toj situaciji iako nisam spasao zivot coveku. Maj opinjn :).
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Hala Madrid! Man of the match LM19. Čarobnjak je čuda radio, lopte s očima, dirigiranje igrom, kakav savršen pregled igre, nevjerovatno. Dirigira doslovno, jer kad nema loptu suigračima sa loptom cijelo vrijeme pokazuje tko je slobodan i di da šalju loptu.

LM19.jpg

Kakav crni yaya ture bure valja :popcorn::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
09.03.2015
136
88
28
Dobar je, zaista jeste. Ali ne vaja mu sto je ovoliko u senci. Nekada je u Totenhemu znao cudo napraviti. Ne svidja mi se kada igrac koji moze i ume igra marginalnu ulogu u velikom timu. Vise bih voleo da ga gledam u nekom klubu gde bi imao vecu slobodu. :) Inace ja sam fan sitija, meni je Ture bio neprikosnoven, sada su ga vec stigle godine. :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
O stomatolože, ovdje izgleda nitko nije za sport osim nas dvojice. Imaju dušu ali imaju smrada od trenera i zato ih nevolim. Sve čekam dan kad krene neka kontra na njihovu stranu da on uleti na teren i ukliže igraču protivničke momčadi. Imao je stvarno ispada kakve nisu dio sportskog fair playa. Ono ubacivanje druge lopte na teren da prekine kontru, pa utrčavanje, ma užas :fuck:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Džoni Snežni

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Ma dalo bi se tu svašta reći o prljavoj igri cijele momčadi, a da ne ulazimo u priče o utjecaju Madrida u španjolski nogomet...
Kako bilo po mom skromnom mišljenju Atletico je u velikoj psihološkoj prednosti jer se "zvjezde" boje oštre igre pogotovo sad pred Euro.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Neka bude golova i ja zadovoljan. Najviše bi volio da završi 2:2 pa da budu i produžetci tako da što duže uživam u vrhunskom nogometu.
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
atleti,atleti:D
torrente004.jpg
 
09.03.2015
136
88
28
Bilo bi dobro 2 2 da bude. Nagledali bismo se fudbala. Mada i 3:1 za atletiko bi bilo i vise nego lepo. A o je neki cudan temperament, i sam Paunovic kaze da ga je Colo na treningu prvom u fazonu nabadao ali kada je ovaj vratio primili ga u copor. Jebi ga moras malo i prljav da budes, meni su gotivni i oni i on, vise mi je prljavo ono padanje barse i reala.