Vutra Društvo

Dobrodošli na skladno multietnički jedan jedini Vutra Forum! Učlanite se da pristupite i drugim djelovima foruma te da vršite PRETRAGU novih tema.

Učlani se

1. Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko forum plejera ili preko web plejera. Slušamo se!

Champions League 2015/2016

Diskusija u 'Sport' započeta od baobab, 20.10.2015.

1. wuvuzela

wuvuzela FilozofiÇar BotaniÇar
    Banovan

Učlanjen(a):
    03.12.2013
    Poruka:
    1.007
    Sviđa im se:
    1.149
    Trofej poeni:
    188
    Ratings:
    +1.330 / 3 / -0
  2. No Joke

No Joke Predvodnik Krda
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    10.09.2012
    Poruka:
    5.330
    Sviđa im se:
    16.230
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +19.774 / 33 / -1
    Eto, sudačke pogreške opet u prvom planu, gol reala iz zaleđa. Zidan truba od trenera, nadam se da će sljedeću sezonu naći nekog kvalitetnijeg. Drago mi što je real pobijedio, al mi opet žao zbog atletica jer su bili bolji i borbeniji.

3. L0oD

L0oD Hocus pocus,try to focus but I can't see...
    Urednik Grow Support

Učlanjen(a):
    09.03.2015
    Poruka:
    5.668
    Sviđa im se:
    17.292
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +20.985 / 17 / -1
    Zidan je doktor za fubal bio,sad i kao trener :) hehe rezultati pricaji...

4. No Joke

No Joke Predvodnik Krda
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    10.09.2012
    Poruka:
    5.330
    Sviđa im se:
    16.230
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +19.774 / 33 / -1
    To govori koliko se kužiš u nogomet. Jesi vidio 3 zamjene koje je napravio, e sad mi reci jesi vidio neki pozitivan pomak na terenu nakon te 3 zamjene? Ništa, pali su u ritmu, pali u igri, izlaskom Krosa sve se vrtilo oko modrića, sva statistika pokazuje da je totalno promaši strategiju sa sve tri zamjene. Uz to sve forsirao je Cristiana koji je bio ozljeđen i na 20%, jednostavno nevidljiv u igri. Atletico je imao 10 kilometara pretrčanih više. To pravi trener nebi nikad napravio. E sad pogledaj simeonove zamjene, Carrasco donio prevagu u igri, opasan, stalno prijetio i zabio gol, tako se strateški vodi momčad. Nemam ništa protiv Zidana kao igrača, ali brate mili makni ga kao trenera. Sreća pa je del Boske to isto primjetio i najavio novog trenera za iduću sezonu. A rezultati, neznam loodi kakvi rezultati, izgubili prvenstvo, ispali u kupu a uz pomoć sudaca osvojili ligu prvaka. Od 9 mogućih trofeja izvukli samo jedan i to ne na pošten način, i onda mi govoriš o Zidanu kao treneru, ahahaaahaaaa, dobar vic.

• Slažem se Slažem se x 1
  5. L0oD

L0oD Hocus pocus,try to focus but I can't see...
    Urednik Grow Support

Učlanjen(a):
    09.03.2015
    Poruka:
    5.668
    Sviđa im se:
    17.292
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +20.985 / 17 / -1
    Ne razumem se ja puno. Al vido i gleda kallko Real osvoji sa Zidanom kao trenerom :) i to iz B lige dosao da vodi Real do pobede.... :D

6. No Joke

No Joke Predvodnik Krda
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    10.09.2012
    Poruka:
    5.330
    Sviđa im se:
    16.230
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +19.774 / 33 / -1
    Preuzeo je složenu momčad koja zna šta joj je posao, a i radio je uz to što je bio trener realaB kao pomoćnik u ovom realu. Znači došao je na gotovo, od 9 mogućih uzeo 1 trofej, to je tužno i to nije odlika velikog kluba poput reala. ja bi takav real doveo do kraja, čak sam siguran da bih više trofeja pokupio. Kod takvih klubova je uloga trenera svega 10%, ostalo je na igračima. Jedini trener čija je uloga 50% u nogometu je Pep jer on bira one koji mogu igrati ono što on traži od njh. Zidan je ikona, on treba da bude uz glavnog trenera kao pomoćnik, da se uči i diže moral, a jednog dana možda postane dobar trener, budemo vidili ;)

7. Jusufijovič

Učlanjen(a):
    07.04.2013
    Poruka:
    28
    Sviđa im se:
    27
    Trofej poeni:
    13
    Ratings:
    +33 / 0 / -0
    Valjda zato ove današnje trenere i zovu menadžerima :) Pep nije loš, ali je uglavnom radio sa provjerenim igračima, tako da nije morao puno brinuti. Nema više Fergusona da osvaja Ligu prvaka sa Flečerom i Kerikom :D
    Ranijeri je napravio divnu stvar sa Lesterom ove godine, biće zanimljivo vidjet ih protiv evropskih klubova nagodinu, ako se ne raspu.

• Slažem se Slažem se x 1
  8. Paranoja Man

Paranoja Man Banned
    Banovan

Učlanjen(a):
    17.11.2015
    Poruka:
    229
    Sviđa im se:
    645
    Trofej poeni:
    93
    Ratings:
    +803 / 2 / -2
    Uuuu tebra, šta si ti pušio večeras ??? Amneziju haze ?? :D

On topic : Utakmica je bila sranje, a Atletiko je pružio bolju partiju !

• Slažem se Slažem se x 2
  9. No Joke

No Joke Predvodnik Krda
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    10.09.2012
    Poruka:
    5.330
    Sviđa im se:
    16.230
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +19.774 / 33 / -1
    Šta misliš da nebi, ma dajjjj, pa na menađeru sam prvi godinama sa ispodprosječnim igračima, eeeee paranoja nemoj da hejtaš, hahaha ;)

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 3
  10. grow0808

Učlanjen(a):
    13.05.2015
    Poruka:
    49
    Sviđa im se:
    70
    Trofej poeni:
    18
    Ratings:
    +74 / 1 / -0