Champions LEAGUE

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.182
131
0
33
Glory glory man united!
al barca ce bit prva ove godine
a danas bomba utakmica jedva cekam na telki man vs inter
bice zanimljivo

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
0
0
39
bogami inter- man utd bi trebalo biti stvarno dobro!!!
samo da se stignem vratiti na prvo poluvreme od frizerke :)

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
543
73
48
BARCA fan od malih nogu

talijani su extra al uvik nađu nešto s čim mi idu na živce,i često smrde na kraju utaknice

Sutra mi je ispit al nema veze gleda se utaknica večeras, ja kažen da dobija inter

01.02.2009
0
6
0
34
utakmica da ne znas da li da places od tuge i jada il od smijeha, glupson do glupsona

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
8
0
34
aha sjebana utakmica ali gledo sažetke od lyon barcelona , kakva tekma nisam mogo vjerovat , stalno neke stative ,ludi slobodnjaci , šutevi , ma predobra utakmica nisam mogo vjerovat!
eo gol juninha , čovjek stvarno rastura slobodnjake
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

domino

Aktivan Član
16.08.2007
116
3
0
35
Bice tvrdo vecheras... Valjda ce crveni da napune kraljevske seka-perse...
Neko reche 2:3, ja sam za!

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
5
0
30
bestineverything.freeforum.ca
sta mislite oce Liverpool osvojiti ligu prvaka? koliko vidim dobro muje krenulo a i mogo bi opet da osvoji jer vec par godina nije dizo carobni pehar..sta vi mislite? (da vidim jesam se zajebo u kladari) :)

03.07.2009
1.740
2.295
188
Pa iz Europske lige ste i ispali(prijasnji kup uefa)LoL:icon_lol::eek:hno::icon_lol:

Sad vise nista nemozete osvojiti u europskim okvirima...malo si loncice pobrka:vb_whip:

03.07.2009
1.740
2.295
188
AHHAHAHAHAHAHA...ja sam pomislija da si se osvrnija na dinamo i europsku ligu....hahahahahahahaha

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
42
Haze i ja sam fan Liv...
Bio sam i na njihovim utakmicama par puta i imaju stvarno prave navijače a tek doživljaj kad ih gledaš skupa sa utakmicom tj. čuješ za nevjerovat.
Bio sam i na Arsen... utakmicama protiv Man...Un... ludilo brale.
Šteta ove godine za Liv... baš šteta ali ja se nadam da će bar ovaj drugi euro... ići kako treba i tamo su znali doći do kraja pa onda možemo čekat supercup hahaha još je pitanje sa kim .
Iskreno se nadam da će Liv.. dobro dogurat u euro li... čak i finale ako se Rafa malo srola sa kojom lulom mira ili šta već..
Ali da kažem i ovo jeb... ti tu E.. l.... ili L.Prvaka kad nema Hajduka u njoj.... hahahhaha
Eto da se i ja malo uključim i skinem misli sa BOX-a

13.02.2008
21
1
0
36
Ma teško da se ko Barci može suprotstaviti...ako onakvom laokoćom razbiju i Inter i Real onda je sve jasno. Eventualno im se Chelsea može suprotstaviti ali samo EVENTUALNO. Inače i ja bi želio gledat Hajduka u LP više od ičega ali bojim se da to neće biti tako skoro.