Champions LEAGUE

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Glory glory man united!
al barca ce bit prva ove godine
a danas bomba utakmica jedva cekam na telki man vs inter
bice zanimljivo
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
BARCA fan od malih nogu

talijani su extra al uvik nađu nešto s čim mi idu na živce,i često smrde na kraju utaknice

Sutra mi je ispit al nema veze gleda se utaknica večeras, ja kažen da dobija inter
 

domino

Aktivan Član
16.08.2007
116
3
0
38
Bice tvrdo vecheras... Valjda ce crveni da napune kraljevske seka-perse...
Neko reche 2:3, ja sam za!
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Pa iz Europske lige ste i ispali(prijasnji kup uefa)LoL:icon_lol::eek:hno::icon_lol:

Sad vise nista nemozete osvojiti u europskim okvirima...malo si loncice pobrka:vb_whip:
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Haze i ja sam fan Liv...
Bio sam i na njihovim utakmicama par puta i imaju stvarno prave navijače a tek doživljaj kad ih gledaš skupa sa utakmicom tj. čuješ za nevjerovat.
Bio sam i na Arsen... utakmicama protiv Man...Un... ludilo brale.
Šteta ove godine za Liv... baš šteta ali ja se nadam da će bar ovaj drugi euro... ići kako treba i tamo su znali doći do kraja pa onda možemo čekat supercup hahaha još je pitanje sa kim .
Iskreno se nadam da će Liv.. dobro dogurat u euro li... čak i finale ako se Rafa malo srola sa kojom lulom mira ili šta već..
Ali da kažem i ovo jeb... ti tu E.. l.... ili L.Prvaka kad nema Hajduka u njoj.... hahahhaha
Eto da se i ja malo uključim i skinem misli sa BOX-a
 
13.02.2008
21
1
0
40
Ma teško da se ko Barci može suprotstaviti...ako onakvom laokoćom razbiju i Inter i Real onda je sve jasno. Eventualno im se Chelsea može suprotstaviti ali samo EVENTUALNO. Inače i ja bi želio gledat Hajduka u LP više od ičega ali bojim se da to neće biti tako skoro.