Chanel + Sour Diesel [CLF 200w + MH/HPS 250w]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
evo nabavi se ovakvu špricu i nije problem za dozirati,šprica je od 1ml

Edit: Pren početka konzumiranja preporučujem ti da uradiš kompletnu krvnu sliku, pa posle mesec dana konzumiranja još jedamput pa ćeš videti rezultate!
images
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: bigeskalibur

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Super,da to sam i mislio prvo krvnu sliku da uradim pa onda terapija,bratski hvala ti na savetima,moram napomenuti da je odlicno sto postoji ovakva vrsta sajta.Edukacija je ovde u velikom nivou,s obzirom da ima mnogo korisnih saveta i zdravih misljenja o canabisu nadam se da ce ovakva vrsta sajta pomoci mnogim ljudima koji su skeptcni i za koje je jos sve ovo tabu,i uspeti da razbiju svoje predrasude i neka primitivna razmisljanja o upotrebi canabisa kao leka u 21 veku.
 

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Za mog tatu može da prođe i ceo vek, pa će tvrditi da se i dalje drogiram, i ako su rezultati zdravljenja canabisom više nego očigledni!
Ali ga neoptužujem jer ga je taj stari sistem uništijo, 70-te zlatne godine, pune stereotipa, lažnog informisanja, ko pojedinac bijo bi optužen za sve ako se nisi slagao sa njihovim mišljenjem. ;)
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
20150314_185640.jpg 20150314_185628.jpg Fotografija-0002.jpg Zdravo drugari,juce sam biozice presadio u 7,5l saksije.U planu su bile 12l saksije ali nazalost nisam ih presadijo u tako velike saksije jer kada sam izracunao gabarite boxa i saksija jako malo mi je ostalo prostora za rad i rast biljka.Tako da sam nasao indenticne saksije samo manje izbusio takodje rupe i napravio takozvani air pot.Inace sam namerno izabrao uze a vislje potove,iz raloga zato sto smatram makar teoretski bi trebalo tako da bude, posto su airpotovi trebalo bi brze da koren dodje do rupica gde bi imao takozvano vazdusno orezivanje i to bi mi brze razvijalo bocne korenje.Evo i koja slicica i trenutno stanje u boxu.
10-DAN
SVETLO-20/4
TEMP-27 dan/20noc
VLAGA-65dan/80noc
PH-6,5 inace merim onim listicima
Zemlja florabela zuta,i da,malo kad sam ih presadjivao bila mi je vlazna zemlja ka dnu pa mi se malo koren rascupo,pa sam dodao blagu dozu djubriva 4-12-5 za koren 1.5ml na 1.6l vode.

20150314_185628.jpg
20150314_185716.jpg
20150314_185732.jpg
E zaboravih gore da napisem i ubacim sliku scim regulisem PH vrednost pa evo ide sad u paketu.
 
Poslednja izmena:

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Za mog tatu može da prođe i ceo vek, pa će tvrditi da se i dalje drogiram, i ako su rezultati zdravljenja canabisom više nego očigledni!
Ali ga neoptužujem jer ga je taj stari sistem uništijo, 70-te zlatne godine, pune stereotipa, lažnog informisanja, ko pojedinac bijo bi optužen za sve ako se nisi slagao sa njihovim mišljenjem. ;)
Ma vidi i kod mene je ista prica,ali ja nemogu da shvatim da to njihovo misljenje nece da se promeni,jako su konzervativni.Znaci ko mazge neke,nit sta zele da menjaju niti su spremni da nesto novo nauce,kontam ja da im je ispran mozak i te fore ali brate dokle vise.Ne samo sto se tice gudre,nego generalno pricam,ja mom starom kazem jbt da si na vreme ispoljavao svoje nezadovoljstvo i tezijo ka vecim ciljevima u zivotu i imao slobodu govora mozda bih sada nama mladjima bilo bolje u nasoj drzavi,a ne kao ovce ste bili ti i tvoja generacija 10 god ste trpeli rezim milosevica i dopustali onakvu torturu, nemastinu i te silne ratove.Ali sto je najgore jos trpe,male penzije,bolest i svasta nesto.Mislim svestan sam ja da kada sada pogledam malo stvari i kada ja imam porodicu da su drukcije stvari,ali druze ja se borim,nedam na sebe i svoju porodicu.Evo jedan prost primer iz svakodnevnog zivota.Cerka mi mladja sada ide prvi razred,njena torba ima verovali ili ne ljudi 8,5kg kad je stavi na ledja srce mi se slama,zamislite koje je to opterecenje za kicmu od deteta od 7god,meni je iskreno zao.Ja na roditeljskom iznesem problem,zasto deca u osnovnoj skoli po beogradu i novom sadu imaju ormarice a nasa deca iz unutrasnjosti ne,mislim neka se niko nenadje uvredjen ali ni ja moje dete nisam nasao na ulici,uciteljica pocne nesto da palamudi nema veze smozgom i ja ti lepo sa ostalim roditeljima odradim peticiju i sutra pravo kod direktora.Takva i takva je stvar,on nesto kao nema para u budjetu opstina slabo finansira cuda-muda-sarme on meni,e kad je tako reko mozemo li mi roditelji da isfinansiramo ormarice vi obezbedite prostor i cao.Kaze moze.Prve ormarice je dobijo razred moje cerke jer smo mi roditelji iz tog razreda prvi dali pare,za mesece dana sva 3 razreda malih osnovaca su imali ormarice inace dali smo po 2000din po detetu,smesno.I eto gde ide nasa drzava.Ali nema veze ja sam se izborijo za svoje dete jer sam sebi postavijo cilj, da su nasi stari imali neke ciljeve vece osim punog flizidera i sigurnog sna mozda bi nam danas bilo bolje.Ne osudjujem nego eto realno pricam,uvek postoji IZBOR samo treba naci put do njega.Mozda ovo nije i mesto i vreme da sve ovo kazem ovde ali se neustrucavam da iznesem svoje misljene i nebojim se da pomognem svom detetu koje gledam kako mi ga drustveni rezim uzima iz narucja.
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Evo drustvo ako je neko pratio ovih dana temu-zalavinje,izbacio sam tamo pot koji sam zamislio da iskoristim za ispiranje zemlje pre berbe.A da se nepomera iz boxa bioza.Inace nas kolega BiZzzO je taj sistem doveo do savrsenstva,znaci slavina i te fore gde bih iskoristio ovu priliku i porucio mu svaka cast majstore.
I koja slika naravno. 20150315_105020.jpg
20150315_105007.jpg
Inace danas sam odmarao, pa sam imao visak vremena koji sam gledao da iskoristim na nama poznat nacin a to je paznja svojim curama.
Posto planiram uskoro da bacim cure na ozbiljan trening sada kada su dobile vecu salu za vezbanje.Znaci ide polako lagani treninzi sa LST -kardio i iskorigovanom ishranom naravno.
A uz sve to dobijaju sutra,pa sam malo nestrpljiv iskreno,rasvetu 250w MH/HPS i rezim svetla 18/6.E povodom toga danas sam sklopio SCROG i tu sam se spremio,ide sad malo ozbiljnija prica.
Imam ozbiljan zadatak,planiram da uradim FIM na shanel+ a na dieselu super TOP uzimajuci u obzir da su biozice ralicitog fotoperioda.Cekame ozbiljan treninig zbog gabarita boxa koji moram poceti sto pre inace bez kontrlole u boxu bice ludnica, tako da cu imati pune ruke posla.Zato na vreme da ja ukrotim moje cure... 20150315_105105.jpg
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
13 -dan
temp-27 dan/19 noc
rezim svetla 18/6 MH-250w
vlaga-50/55 dan-75-80 noc
Promenio sam rasvetu i u jedno iskoristio priliku dok sam menjao reflektore da pojacam ventilaciju u gornjoj zoni.
Zamenio sam jedan PC vent 12x12 sa 120f 20w onaj za kupatilo i naravno sve to povezao inace unapred sve spremljeno,sa potenciometrom za svetlo.Inace sada mi celokupna ventilacija boxa radi sa 70% snage. Slike su naprvaljene dok je bila hps sijalica, nju sam samo isprobao posto je jako malo radila u dva prosla growa kao sto znate da nedodje do neke zabune.
Fotografija-0004.jpg
Fotografija-0003.jpg
SHANNEL+++++++++++
Fotografija-0006.jpg
SOUR DIESEL
Fotografija-0005.jpg
Jedna zajednicka...:rasta::joint2:
Fotografija-0008.jpg Zadovoljan za sada razvojom bioza,zdrave,stresa oko presadjivanja kao da nije i bilo.
Ipak sam odlucijo da obema uradim FIM za koji dan i da lagano posle fima pocnem sa lst jer kako vidim vec mi se listovi brzo krecu ka ivicama potova.Tako da drugari ako imate bilo kakvih sugestija ili kritika naravno, recite sve u svrsi boljeg uzgoja nama svima dragim hobijem. :spliff::gled::joint2:
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
14/DAN
Evo danas uradjen FIM na biozicama,mislim da sam dobro uradio,slikao sam sa mob.nisam imao aparat za slikanje.
Ali posto je im sutra djubrenje-zalivanje slikacu ih bolje malo.
TEMP-27
VLAGA-50-55%
Inace malo sam okrenuo potove cisto da se bolje izkvarcuju princeze...
Fotografija-0010.jpg
Fotografija-0011.jpg
Fotografija-0013.jpg
Evo to bi bilo to za sada,e i da-hajde malo komentara pratili se ovde sta,cemu svrha ovog foruma i druzenja ako ste skrti sa pisanjem,hajmo sloboda narodu-sirimo bratstvo i jedinstvo...:sun2::rasta::spliff::vutra:
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Vidis i ja sam razmisljao o tome,sada cu ih jos malo osisati,mislim da im nece hvaliti nista ako ih opet sada porezem stim da sam ih porezao pre dva sata.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
Nema veze..samo jos par mm nize..taman tik malo iznad gdje ti se ti listici pocinju odvajat..vidi se na slici tvojoj,bez obzira sta je mutna
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Pa da,disel i ovako ide dobro bas se grana fino taman ce malo buknuti u sirinu da mu pocnem lst sto pre mada ni channel ne zaostaje,morao sam malo da okrenem pot da mi listovi ne zakace ventilatore a i da se osuncaju.Ali ono sto je interesantno ili se ja tripujem samo,naravno da uracunamo u to i odredjeno iskustvo u uzgoju, kao da ova brendirana seeds bolje rastu i razvijaju se,jeste da im ja dam skoro neke idealno-optimalne uslove ali ipak imam iza sebe dva growa domacica nekih koje nisam zavrsio jel su sve bili muski i sada uporedjujem dnevnike koje sam i ranije vodio derasticna je razlika u 15 dana razvoja,tako kaze moja statistika.Svestan sam ja da dobru ulogu igra i genetika kao i vrsta sorte koja se uzgaja,ipak zadovoljan sam sa trenutnom situacijom pa cemo videti kako ide dalje. :gled: :joint2: